Fani Magdaleny Stępień już od kilku lat bacznie obserwują jej życie, kibicując na każdym kroku. Kiedy wydało się, że znów jest zakochana, zachwytom nie było końca i wszyscy chcieli poznać jej wybranka. W miniony weekend Magda spędziła z nim wyjątkowe chwile.

Reklama

Magdalena Stępień u boku ukochanego

Ostatnie 12 miesięcy nie były łaskawe dla Magdaleny Stępień. Najpierw przeżyła śmierć synka, potem spadł na nią hejt, a na końcu niekończąca się historia wokół jej byłego partnera, Jakuba Rzeźniczaka, od którego stara się odciąć za wszelką cenę. Los w końcu zaczyna się do niej uśmiechać i pozwala rozpocząć nowe życie. Ostatnio nawet Magdalena Stępień przekazała radosne wieści i zdradziła, że po latach udało jej się odnaleźć tatę! Jakby tego było mało, jakiś czas temu potwierdziła, że jej serce znów jest zajęte, a na dowód pokazała kilka kadrów z romantycznych wakacji.

Kiedy okazało się, że jej partner jest osobą znaną, wielu zaczęło łączyć ją z... Marcinem Hakielem. Magda prędko odniosła się do plotek, skutecznie je dementując. Wciąż jednak nie ujawniła, kim jest jej wybranek, a nawet praktycznie przestała o nim wspominać. Tymczasem, w miniony weekend, paparazzi przyłapali tę dwójkę na wspólnej imprezie.

Zobacz także: Magdalena Stępień odpowiedziała na pytanie o związek z Marcinem Hakielem: "To super facet"

Zakochani wybrali się na miasto w gronie znajomych i przez cały czas nie szczędzili sobie czułości. Partner Magdy niemal nie opuszczał jej na krok, trzymając ją za rękę. Ona z kolei śmiała się do rozpuku i posyłała romantyczne spojrzenia w stronę ukochanego. Czy teraz Magda zdecyduje się oficjalnie pokazać partnera?

Zobacz także
Reklama

Niewiele na to wskazuje. Jakiś czas temu w relacji na Instagramie przyznała, że nie chce dzielić się zbyt prywatnymi informacjami i zamierza chronić swój związek tak długo, jak tylko będzie to możliwe.

Cenimy sobie naszą prywatność i dotychczas udaje się nam ją chronić. Mamy nadzieję, że uda się jak najdłużej - napisała.

Instagram @magdalena___stepien
Reklama
Reklama
Reklama