Podczas wtorkowego pokazu La Manii połączonego z prezentacją luksusowych butów Aquazzura show niewątpliwie skradła kandydatka na prezydenta - Magdalena Ogórek. Pani polityk pojawiła się w kusej sukience projektu Joanny Przetakiewicz i podkreśliła swoją bardzo szczupłą sylwetkę. Zobacz: Szczupła Ogórek w odważnej kreacji na pokazie La Manii. Tak promuje się przed wyborami na prezydenta

Reklama

Nasza reporterka Iwona Piotrowska porozmawiała z Magdaleną Ogórek podczas tej imprezy. Oczywiście nie zabrakło pytania o to czy przeciętną Polkę będzie stać na tego typu ubrania i buty, które do najtańszych nie należą. Kandydatka na prezydenta bez wahania szczerze odpowiedziała i przyznała, że jej rząd będzie otwarty na potrzeby kobiet.

Ja wiem na pewno, że Polska wymaga zmian i wielu kobiet na takie buty nie stać. Ja bym chciała, żebyśmy bardziej zbliżyli się do Zachodu w tym zakresie. Bardzo się cieszę, że mamy takie kobiety jak Joanna. Kobiety, które promują polski biznes za granicą i jestem tutaj, bo jestem z niej bardzo dumna.

Będziecie na nią głosować?

Zobacz na Polki.pl: Kim jest Magdalena Ogórek?

Reklama

Zobacz także

Reklama
Reklama
Reklama