Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Magdalena Ogórek została oszukana przez SLD
ONS
Newsy

Ogórek została oszukana przez SLD? Kandydatka na prezydenta ujawnia kulisy kampanii

Jak było naprawdę?

Osoba Magdaleny Ogórek w kampanii prezydenckiej wzbudziła wiele emocji. Po zakończeniu pierwszej tury zamieszanie wokół kandydatki postanowił wykorzystać Kuba Wojewódzki, który wkręcił polityk w zabawną sytuację. Zobacz: Ogórek dostała propozycję sesji w Playboyu. Postawiła jeden warunek 

Program wyborczy Ogórek widocznie nie wzbudził zainteresowania wśród społeczeństwa, a wokół niej pojawiało się wiele kontrowersji. Zarzucano również kandydatce, że odcina się od partii, która ją wspiera, a przy tym nie docenia ich wkładu finansowego w kampanię. Dzisiaj, kiedy jest już pewne, że Magdalena Ogórek nie obejmie urzędu prezydenta, postanowiła zdradzić kulisy porozumienia z SLD:

Gdy otrzymałam propozycję od SLD, że wesprze mnie w wyborach, podjęłam ryzyko dołączenia do grona pań, które wcześniej walczyły o prezydenturę. Wyraziłam zgodę tylko pod warunkiem, że startuję jako kandydat niezależny (bo moje poglądy tylko w części są zbieżne z programem SLD, o czym wszyscy wiedzieli), że sama będę mogła wybrać sztab spośród znanych mi ludzi. SLD obiecało, że zbierze podpisy i dodatkowo wesprą kampanię finansowo. Ustaliliśmy, iż ja będę odwoływała się do wszystkich obywateli, natomiast do elektoratu SLD będzie odwoływała się wyłącznie partia. Z kolei ja obiecałam, że bez względu na ilość i siłę ataków na mnie, nie wycofam się z wyborów. Więcej ustaleń nie było i dodam w tym miejscu, że nigdy nie rozmawiałam z nikim o starcie w wyborach parlamentarnych z listy SLD - napisała na natemat.pl

Po przedstawieniu założeń wyznała jak było naprawdę:

Z chwilą, gdy podpisałam pełnomocnictwa, nagle powstał sztab, złożony wyłącznie z ludzi, wyznaczonych przez SLD. Ani jedna osoba nie była ode mnie. Pełnomocnik finansowy nie odbierał telefonów, albo nie udzielał żadnej odpowiedzi. Przez pierwsze dwa miesiące budżet, jaki był do dyspozycji, to 0 zł. O tym, jaki był końcowy budżet, dowiedziałam się z mediów. Poinformowano mnie, że zapłacą za nakręcone spoty TV i pozostałe materiały pod warunkiem, że zrezygnuję ze swojej strategii i będę jeździć do lokalnych baronów. Byłam bez wyjścia, bo nie miałam nikogo w sztabie, a zrealizowane materiały były nieopłacone. Dalej to już były tylko przepychanki, nie kampania. Przegrana z 1% czy 15% to i tak przegrana. Tak więc zrezygnowałam z kampanii i jeździłam już tylko do ludzi aparatu dziękować za głosy, bo codziennie mnie naciskali, że jestem im to winna. 

Spodziewaliście się tego?

Zobacz na Polki.pl: Kim jest Magdalena Ogórek?
 Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Magdalena Ogórek została oszukana przez SLD
ONS
Newsy
Magdalena Ogórek żałuje startu w wyborach? Miałam poukładane życie zawodowe... - mówi
Wolała pracę w telewizji?

Nie cichą echa porażki Magdaleny Ogórek w wyborach prezydenckich. Kandydatka z ramienia SLD, w której pokładano wielkie nadzieje, zdobyła jedynie 2,4% głosów. To bardzo słaby wynik, który jest obecnie szeroko komentowany w mediach. Zobacz też: Magdalena Ogórek została oszukana przez SLD? Kandydatka na prezydenta ujawnia kulisy kampanii Podczas kiedy politycy i komentatorzy doszukują się powodów klęski Ogórek w wyborach, ona sama szczerze mówi, że udział w wyborach wiązał się dla niej ze sporymi wyrzeczeniami. Także zawodowymi. We wpisie na natemat.pl napisała: Gdy otrzymałam propozycję od SLD, że wesprze mnie w wyborach, podjęłam ryzyk o dołączenia do grona pań, które wcześniej walczyły o prezydenturę. Nie była to dla mnie łatwa decyzja. Miałam poukładane życie zawodowe, prowadziłam program w TVN BIŚ i rezygnacja z tego, co robiłam, co sprawiało mi zawodową satysfakcję, wymagała wyrzeczeń… Myślicie, że żałuje startu w wyborach? Odejdzie z polityki i wróci do kariery w mediach? Zobacz też na Polki.pl: Kim jest Magdalena Ogórek?  

Amerykański Playboy o Magdalenie Ogórek
Facebook
Newsy
Magdalena Ogórek w amerykańskim Playboyu! "Najatrakcyjniejszy kandydat w historii Europy"
Jakie ma szanse w wyborach?

Od kilku tygodni polską polityką rządzi Magdalena Ogórek - kandydatka na urząd prezydenta z ramienia SLD w nadchodzących wyborach. Dlaczego? Otóż piękna polityk ma na swoim koniec występy w telewizji, jako prezenterka, oraz w kilku serialach. Z jej udziałem wywiązała się już niejedna afera na salonach. Przypomnijmy: Wielka afera w świecie polityki i dziennikarstwa. Węglarczyk atakuje gazetę: Zrobili ze mnie alfonsa Magdaleną Ogórek interesują się nie tylko polskie media. Wczoraj o fenomenie Ogórek napisał również amerykański Playboy. Skupił się jednak nie na jej kwalifikacjach, wykształceniu czy dorobki intelektualnym, zaś na urodzie. Choć nie wróżą jej większych sukcesów w wyborach, doceniają fakt, że polska polityka ma również piękne oblicze: Choć zatem Ogórek prawdopodobnie nie będzie w najbliższym czasie brała udziału w spotkaniach NATO lub konferencjach ONZ, to prawdopodobnie nikogo to nie powstrzyma przed byciem na bieżąco z najnowszymi informacjami o kampanii. Czyż demokracja nie jest wspaniała? - możemy przeczytać Będziecie na nią głosować? Zobacz: Mucha bardzo ostro atakuje prezydent Warszawy: Nie będą na nią głosowała, bo...   Barack Obama w Polsce:

Magdalena Ogórek poprowadzi swój autorski program
Facebook
Newsy
Magdalena Ogórek wraca do telewizji, poprowadzi nowy program! Są zdjęcia z planu
Magdalena Ogórek wraca do telewizji, poprowadzi nowy program! Są zdjęcia z planu

Magdalena Ogórek wraca do pracy w telewizji! Była kandydatka na prezydenta pochwaliła się na Facebooku zdjęciami z planu jej autorskiego programu. Jak donoszą Wirtualnemedia.pl, prawdopodobnie będzie to cykl o skradzionych działach sztuki. Nie wiadomo z jaką stacją Magdalena Ogórek rozpoczęła współpracę, jednak według portalu, jej program może trafić do serwisu internetowego spółki wydającej m.in. "Rzeczpospolitą". To właśnie w tej gazecie jakiś czas temu pojawił się artykuł Ogórek. Pracujemy intensywnie przy nagraniu programu :) - napisała Magdalena Ogórek. W komentarzach pod zdjęciami była kandydatka na prezydenta zdradziła, że w każdym odcinku nowego programu będzie opowiadać o innym obrazie. Patrząc na fotografie z planu widzimy, że Magdalena Ogórek jest wierna swojemu stylowi. Na nagraniu programu pokazała się w jasnej sukience z perłową broszką Chanel.  Będziecie oglądać program Magdaleny Ogórek?   Przypominamy, że zanim kandydatka z ramienia SLD rozpoczęła swoją kampanię wyborczą, pracowała w TVN BIŚ. Zrezygnowała ze swojej medialnej kariery na rzecz polityki.   Zobacz także: Magdalena Ogórek żałuje startu w wyborach? Miałam poukładane życie zawodowe...   Magdalena Ogórek na planie nowego programu.   Magdalena Ogórek pokazała zdjęcia z planu.

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner