Magdalena Boczarska Magdalena Boczarska w białej sukience w Gdyni Magdalena Boczarska Magdalena Boczarska Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk
Magdalena Boczarska
Instagram
1/5
Magdalena Boczarska
Instagram

Magdalena Boczarska przez długi czas nie potwierdzała medialnych doniesień, dotyczących jej ciąży. Długo również ukrywała swój ciążowy brzuszek, nosząc luźne stroje. Teraz gwiazda opublikowała urocze zdjęcia z ciążowym brzuszkiem na Instagramie - już nie ukrywa swojego stanu, który bez wątpienia bardzo jej służy! Zdjęcia znajdziecie na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Stylowe gwiazdy na spotkaniu w ekskluzywnym salonie Moliera 2. Magdalena Boczarska podkreśliła ciążowy brzuszek? ZDJĘCIA

2/5
Magdalena Boczarska w białej sukience w Gdyni
East News

Magda Boczarska po raz pierwszy zdecydowała się obwieścić światu szczęśliwą nowinę i pokazała się na festiwalu filmowym w Gdyni w kreacji, która nie pozostawiała żadnych wątpliwości, że będzie mamą!

 

Zobacz: Ciężarna Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk w restauracji. Widać już rosnący brzuszek? ZDJĘCIA

3/5
Magdalena Boczarska
Instagram

Magda Boczarska i Mateusz Banasiuk są ze sobą od lat. Wiadomość o ciąży była jednak sporym zaskoczeniem, a sami zainteresowani nie komentowali jej w żaden sposób. Teraz już Magda Boczarska nie kryje się ze swoim stanem. Tylko spójrzcie na szczęśliwą przyszłą mamę! Nie da się jednak ukryć, że jak na 7. miesiąc ciąży, to brzuszek gwiazdy nie jest dużych rozmiarów. :)

 

Zobacz: Magdalena Boczarska jest już w szóstym miesiącu ciąży! Urodzi córkę czy syna?

4/5
Magdalena Boczarska
Instagram

Fanki aktorki są zachwycone jej wyglądem. Komentują:

 

Jaki ładny brzuszek 

W koncu cos widac super😍

Madzialeno, jakaś Ty pięknaaaaa ! 😍😍😍

 

Zobacz: Ciężarna Magdalena Boczarska w mini na czerwonym dywanie. Widać brzuszek? Zobaczcie ZDJĘCIA 

5/5
Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk
Instagram

Mateusz Banasiuk na swoim profilu też opublikował urocze zdjęcie z ukochaną. Aktor rzadko to robi, dlatego fotografia wywołała spore emocje. Skomentowała ją nawet sama Magda!

 

✌🏻🖤🎈 - napisała Magda.

 

Miłość kwitnie!

 

Zobacz: To prawdziwy baby boom wśród gwiazd! Weronika Rosati urodzi córeczkę, a Kasia Zielińska...