Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Magda Boczarska o związku z Mateuszem Banasiukiem
ONS
Newsy

Boczarska wystawiła laurkę Banasiukowi. Najwięcej mu zawdzięcza dzięki... kryzysom

Wybaczyła romans?

W show-biznesie ciężko o prawdziwą miłość pełną partnerskiego zrozumienia. Niektóre pary przechodzą prawdziwe zawirowania i na swojej drodze spotykają różne przeszkody, tak jak Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk. Po udziale aktora w "Tańcu z gwiazdami" narodziły się plotki, że ma romans z towarzyszącą mu trenerką. Na szczęście zakochani przetrwali całe zamieszanie. Zobacz: Boczarska postawiła mu jeden warunek Banasiukowi

Boczarska ostatnio miała powody do świętowania, a to za sprawą drugiego ślubu swojej mamy. Sama jednak nie planuje na razie stawać na ślubnym kobiercu. Aktorka cieszy się, że ma obok siebie bliską osobą, z którą może dzielić swoje radości i smutki. Banasiuk jest dla niej sporym oparciem i docenia to, że ma podobną wrażliwość.

Cieszę się, że ktoś tak bliski jest obok mnie i że codzienność może być taka fajna. W chwilach kryzysu aktor u boku rozumie mnie najbardziej. Miłość nie powinna być ciężarem - powiedziała Boczarska w "Na Żywo"


Życzymy wytrwałości.

Zobacz: Miłość dodaje skrzydeł Baar i Boczarskiej. Gwiazdy zachwyciły na premierze filmu


 


 
Miłość Boczarskiej i Banasiuka kwitnie:
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
3 stylizacje Magdaleny Boczarskiej w cętkowanym płaszczu
Ons.pl
Fleszstyle
Ulubiony płaszcz Magdaleny Boczarskiej przypomina... jelonka Bambi :) Wiemy, gdzie go kupić!
Ulubiony płaszcz Magdaleny Boczarskiej przypomina... jelonka Bambi :) Wiemy, gdzie go kupić!
Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk zaręczyli się
ONS
Newsy
Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk zaręczyli się!
Szykuje się kolejny ślub w show biznesie

Związek Magdaleny Boczarskiej i Mateusza Banasiuka od samego początku wzbudzał ogromne emocje. Para długo ukrywała się ze swoim romansem, jednak z czasem coraz trudniej było im ukryć swoje uczucia. Banasiuk w jednym z wywiadów wyznał wówczas, że ciężko jest udawać tylko kolegów z planu. Zobacz: Banasiuk opowiedział o życiu z Boczarską: Nie ukryje się romansu na planie Kilka miesięcy później para po raz pierwszy pokazała się na oficjalnej imprezie. Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk wyglądali na zakochanych i szczęśliwych. Okazuje się również, że już wkrótce możemy zobaczyć ich na ślubnym kobiercu. Jak donosi magazyn "Party" Banasiuk oświadczył się swojej ukochanej. Aktorka już od kilku tygodni nosi na palcu pierścionek z brylantem . Wygląda więc na to, że miłość w ich związku kwitnie. Gratulujemy! Zobacz na Polki.pl: Ubierz się w jesiennym stylu Magdy Boczarskiej   Zakochani Boczarska i Banasiuk nie szczędzą sobie miłości:

Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk
ONS
Newsy
Mateusz Banasiuk zdradził, jak radzi sobie w roli ojca. Wstaje w nocy do małego Henia? Zdziwicie się!
Mateusz Banasiuk zdradził, jak radzi sobie w roli ojca. Wstaje w nocy do małego Henia? Zdziwicie się!

  Mateusz Banasiuk opowiedział, jak radzi sobie w roli taty. Aktor znany m.in. z występów w serialu "Pierwsza miłość" oraz jego partnerka, również aktorka, Magdalena Boczarska, powitali na świecie syna Henryka w połowie grudnia ubiegłego roku. Od tej pory chłopiec stał się oczkiem w głowie rodziców. Okazuje się, że świeżo upieczony tata jest bardzo zaangażowany w opiekę nad 3-miesięcznym synkiem!   Zobacz też:  Magdalena Boczarska pierwszy raz na salonach po urodzeniu dziecka! Jej figura po ciąży to prawdziwy OBŁĘD   Mateusz Banasiuk o opiece nad synem  Mateusz Banasiuk wyznał, że pielęgnacja syna Henryka nie sprawia mu najmniejszych trudności. Co więcej, aktor nie ma nawet nic przeciwko wstawaniu w nocy do małego Henia. Jak dotąd nie jest mi ciężko nawet ze wstawaniem w nocy, żeby zmienić pieluszkę. Na razie sprawia mi to naprawdę dużo radości. Jestem bardzo szczęśliwy, że Heniek pojawił się w moim życiu - powiedział Mateusz Banasiuk w rozmowie z portalem Fakt24.pl. Co więcej, Mateusz Banasiuk może liczyć na duże wsparcie swojej partnerki, Magdaleny Boczarskiej. Świeżo upieczona mama bardzo chwali zaangażowanie swojego partnera w opiece nad dzieckiem. Na razie moja dziewczyna bardzo mnie komplementuje. Dodaje mi to skrzydeł. Myślę, że daję radę jako tata! - wyznał aktor. Brawo! Gratulujemy! Mateusz Banasiuk to tata na medal. :)   Polecamy:  Praktyczne wskazówki, jak karmić, kąpać, przewijać i usypiać noworodka   Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk zostali rodzicami po raz pierwszy w połowie grudnia 2017 roku.   Oboje są zachwyceni rodzicielstwem! Gratulujemy!

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner