Magda Wójcik w zielonym kombinezonie
EXCLUSIVE

Czy Magda Wójcik rozstanie się z Olehem po aferze z Milexem?

Magda Wójcik w zielonym kombinezonie

Co słychać w związku Madzi Wójcik i Oleha? Czy zaszkodził im konflikt z Milexem? Zobaczcie, co młoda gwiazda opowiedziała magazynowi "Party".

Magda Wójcik, tuż po finale Big Brothera pojechała do Londynu, w którym mieszkała przez ostatnie 12 lat, by zabrać wszystkie swoje rzeczy i dwa ukochane koty. Kiedy zaczęła nowe życie w Warszawie, nie chciała przyznać wprost, że jest zakochana w Olehu Riaszeńczewie, którego poznała w domu Wielkiego Brata. Magda Wójcik mówiła wtedy w magazynie „Party” ostrożnie:

"Owszem, pojawiło się między nami uczucie. Ale czy to jest miłość? Zobaczymy!"

Zdradziła też, że przed programem przez blisko trzy lata była singielką i nie chodziła na randki, bo jej serce było zamknięte, tak cierpiała po zakończeniu sześcioletniego związku. Czy teraz jest w końcu szczęśliwa?

Ostatnio, w listopadzie, znów było o niej głośno z powodu konfliktu, jaki miał jej chłopak Oleh z jej przyjacielem blogerem modowym Kamilem Rojem, znanym jako Milex. Do mediów przedostały się informacje, że panowie ostro się pokłócili. Motywem przewodnim tej kłótni były… pieniądze Magdy. Finalnie Milex wyprowadził się z mieszkania Madzi, gdzie w trójkę mieszkali, a na odchodne powiedział publicznie, że Oleh źle traktuje swoją dziewczynę. Fani byli poważnie zaniepokojeni, dlatego zapytaliśmy Magdę, jak to wygląda z jej perspektywy.

 Nie martwcie się o mnie! Gdyby były poważniejsze problemy w naszej relacji, to na pewno nie kontynuowałabym tego związku!", powiedziała.

Natomiast konflikt między Olehem a Milexem skomentowała enigmatycznie:

W każdej relacji międzyludzkiej pojawiają się problemy, ale ja jestem za tym, by rozwiązywać je na gruncie prywatnym. Mogę powiedzieć, że jest to smutna sytuacja, bo wszyscy byliśmy blisko ze sobą. Nie chcę nikogo zranić!

Magda Wójcik i Oleh Riaszeńczew
Instagram

Więcej w najnowszym "Party".

Doda na okładce Party

Więcej na temat Big Brother
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51