Już w najbliższą niedzielę, 4 grudnia, w "Mieście Kobiet" zobaczymy Magdalenę Stępień i Krystynę Przybylską. Panie postanowiły opowiedzieć swoje historie związane ze stratą dziecka, aby dać siłę i prawo do odzyskania życia innym rodzicom, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji. Panie są na różnych etapach przeżywania żałoby, jednak mimo to mają wiele podobnych doświadczeń.

Reklama

Magdalena Stępień w rozmowie z Marzeną Rogalską i Aleksandrą Kwaśniewską wyjaśniła, że niestety hejterskie komentarze nie pomagają jej w przejściu żałoby. Modelka odpowiedziała m.in. na okrutny zarzut, że śmierć dziecka wykorzystuje do promowania siebie...

"Miasto Kobiet": Magdalena Stępień odpowiada na zarzuty internautów

Magdalena Stępień od pewnego czasu coraz częściej pojawia się w mediach. Modelka udziela kolejnych wywiadów, w których opowiada o swojej żałobie po śmierci synka. Olwierek odszedł cztery miesiące temu i choć wciąż ból w sercu Magdaleny Stępień jest ogromny, ona dzięki swoim wyznaniom chce pomóc innym rodzicom, którzy podobnie jak ona zmagają się z tak wielką tragedią, jaką jest strata dziecka...

Instagram/Magdalena Stępień

Zobacz także: Magdalena Stępień w szokującym wyznaniu: "Mają pretensje, że wciąż żyję"

Teraz Magdalenę Stępień zobaczymy w "Mieście Kobiet". Obok niej na kanapie zasiądzie również Krystyna Przybylska, która 8 lat temu straciła ukochaną córkę, Annę Przybylską. Modelka w rozmowie z Marzeną Rogalską i Aleksandrą Kwaśniewską przyznała, że niestety hejt, który ostatnio na nią spada, nie pomaga jej przechodzić okresu żałoby. Magdalena Stępień przyznała jednak, że na szczęście na jej drodze pojawia się też dużo osób, które dają jej ogromne wsparcie. Modelka zapewniła także, że jak tylko sama poukłada swoje życie, będzie chciała pomagać innym ludziom, którzy znaleźli się w podobnej sytuacji, co ona.

Zobacz także

- Mierzę się z niesamowitą ilością ludzi, którzy również wspierają mnie, ale jakby też hejtują i nie ułatwiają mi przejścia tej żałoby. Odnajduję spokój i wiarę w dalszą drogę wśród ludzi takich jak pani Krysia. Ludzi, którzy również stracili dziecko. Choć nie każdy jest taki otwarty i potrafi o tym wszystkim rozmawiać. Mnie to pomaga i chciałabym po prostu być wsparciem dla tych ludzi, jak już się pozbieram - cytuje portal Pudelek.pl wypowiedź Magdaleny Stępień z programu "Miasto Kobiet".

Mat. prasowe

Zobacz także: Magdalena Stępień gorzko o rozstaniu z Jakubem Rzeźniczakiem: "To, co miałam, wydałam na Oliwiera"

Magdalena Stępień odpowiedziała też na okrutny zarzut internautów. Od pewnego czasu część z nich zarzuca modelce, że ta wykorzystuje śmierć synka do promowania siebie. Mama Oliwierka stanowczo odpowiedziała:

- Ja na tym nie zarabiam! - powiedziała stanowczo.

Premiera "Miasta Kobiet" z Magdaleną Stępień i Krystyną Przybylską już w najbliższą niedzielę, 4 grudnia o godz. 12.30 i 22.15 w TVN Style.

Reklama

Mat. prasowe

Reklama
Reklama
Reklama