Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Magda Modra urodziła córkę
ONS
Newsy

Magda Modra urodziła! Jakie imię wybrała dla drugiej córki?

Kolejna ciąża rozwiązana

W styczniu tego roku jako pierwsi informowaliśmy was o tym, że Magda Modra jest w ciąży. Dziennikarka Polsatu nie porzuciła jednak pracy i życia towarzyskiego. Często wraz ze swoim mężem, Markiem Krupskim, pojawiała się na branżowych imprezach i salonach, dzięki czemu mogliśmy oglądać jak rośnie jej ciążowy brzuszek. Przypomnijmy: Magda Modra na planie "TzG". Pokazała swój ogromny ciążowy brzuszek

Przed chwilą dotarła do nas radosna wiadomość. Prezenterka dziś w nocy urodziła córeczkę! Wraz z partnerem zapewniała w rozmowie z nami, jak i w wywiadzie dla "Gali", że nada jej oryginalne imię Mila. Młoda mama czuje się bardzo dobrze. Magda Modra ma zamiar wrócić do pracy tuż po urlopie macierzyńskim.

- Tak, potwierdzam. Magda urodziła drugą córkę, wczoraj przed północą - potwierdza w rozmowie z AfterParty.pl, Anna Adamiak z Oxy Management, agentka gwiazdy.


Serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia.

Zobacz: Znamy imię i płeć dziecka Magdy Modrej 
Magda Modra zoorganizowała baby-shower:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Magda Modra spędza czas z dziećmi
ONS
Newsy
Magda Modra pokazała córkę. Ma zaledwie 3 tygodnie!
Najmłodsza pociecha rośnie jak na drożdżach

Informacja o tym, że Magda Modra spodziewa się dziecka, pojawiła się na początku roku. Dziennikarka nie porzuciła jednak życia zawodowego i towarzyskiego i do niemalże samego porodu pokazywała się na imprezach branżowych, eksponując przy tym coraz większy brzuszek ciążowy. U jej boku zawsze był obecny mąż, Marek Krupski , który podobnie jak przyszła mama nie mógł się doczekać szczęśliwego rozwiązania. Modra urodziła córeczkę pod koniec maja, dając jej dość oryginalne imię. Przypomnijmy: Magda Modra urodziła. Jakie imię otrzymała jej córeczka?   Magda po raz kolejny udowodniła, że zarówno ciąża jak i pierwsze dni po porodzie nie są powodem do rezygnowania z życia towarzyskiego. W miniony weekend skorzystała ze słonecznej pogody i zabrała swoje córeczki na piknik. Najmłodsza ma dopiero trzy tygodnie, dlatego czas spędzała głównie na drzemce. Gwiazda Polsatu zdecydowała się po raz pierwszy od narodzin, pokazać jak wyglądają jej obie córki. Musimy przyznać, że widok jest niezwykle uroczy. Która z dziewczynek bardziej przypomina mamę? Zobacz: Magda Modra nie chowa brzuszka. Pojawiła się na dużej imprezie Magda Modra na rodzinnym spacerze:

Poród Magdy Modrej
ONS
Newsy
Znamy imię i płeć dziecka Magdy Modrej
Na kiedy planowany jest poród?

Jeszcze w styczniu informowaliśmy jako pierwsi o tym, że Magda Modra spodziewa się drugiego dziecka. Modra szybko potwierdziła nasze doniesienia pojawiając się na salonach i dumnie eksponując ciążowe krągłości. Ostatni raz mogliśmy zobaczyć ją na wręczeniu Telekamer 2014, na którym pojawiła się z mężem. Przypomnijmy: Seksowna kreacja ciężarnej Modrej. Jej brzuszek jest już naprawdę duży Aktorka jest już mamą 7-letniej córki, której nadała oryginalne imię Mia. Poród drugiego dziecka planowany jest na drugą połowę czerwca. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Magda Modra spodziewa się dziewczynki. Wraz z mężem wybrała już też imię - nasze źródło donosi, że zdecydowali się na imię Mila , które będzie idealnie współgrało ze starszą siostrą. Obecnie Magda odpoczywa od pracy, a w planach ma już kolejne projekty. Gratulujemy! Mila to waszym zdaniem ładne imię? Zobacz: Modra chwali się ciążowym brzuszkiem na rodzinnym spacerze Gwiazda Polsatu na rodzinnych wakacjach w Kenii:

Ciężarna Magda Modra na Telekamerach 2014
ONS
Newsy
Seksowna kreacja ciężarnej Modrej. Jej brzuszek jest już naprawdę duży
Aktorka na TeleKamerach pozowała z mężem

Kilka tygodni temu zdradziliśmy, że Magda Modra jest w ciąży i spodziewa się drugiego dziecka. Aktorka szybko potwierdziła nasze doniesienia pojawiając się na salonach i mocno eksponując swoje ciążowe krągłości. Modra nie ukrywa też swojego szczęścia na portalu społecznościowym, gdzie publikuje sporo prywatnych zdjęć. Przypomnijmy: Modra chwali się ciążowym brzuszkiem na rodzinnym spacerze Wczoraj Magda wraz z mężem Markiem Krupskim pojawiła się na TeleKamerach. Wręczenie nagród to prestiżowa gala, więc aktorka postawiła na bardzo elegancką kreację z czarną koronką, która nie tylko pięknie podkreślała jej ciążowy brzuszek, ale była też bardzo kobieca i seksowna. Szczęśliwa Modra pozowała z mężem przed fotoreporterami, a ukochany nie mógł oderwać rąk od swojej żony. Trzeba przyznać, że ciąża służy Magdzie, bo ostatnio wręcz promienieje. Tak ciężarna Modra prezentowała się na TeleKamerach z mężem. Udana stylizacja? Zobacz: Magda Modra jest w ciąży! Który to już miesiąc? Gwiazdy na gali Telekamery 2014:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner