Magda Gessler zaręczyła się?

Magda Gessler zaręczyła się?! Gwiazda pokazała zdjęcie pięknego pierścionka!

Magda Gessler zaręczyła się?

Magda Gessler zaręczyła się!? Gwiazda TVN pokazała na swoim Instagramie zdjęcie pięknego pierścionka z "błękitnym oczkiem". Jednocześnie dodała wpis, że jej marzenie się spełniło. Czy to oznacza, że już niedługo Magda Gessler stanie na ślubnym kobiercu z Waldemarem Kozarewskim?

 

Magda Gessler zaręczyła się?!

Magda Gessler i Waldemar Kozarewski są parą już od kilku lat. Partner Magdy Gessler, Waldemar, jest chirurgiem i od lat mieszka w Toronto. Gwiazda TVN bardzo często odwiedza ukochanego za Oceanem, często opowiada o ich miłości, ale rzadko zabiera głos w sprawie ślubu. Chociaż czasami mówi o Waldemarze "mąż" i wielokrotnie zapewniała, że weźmie z nim ślub, do tej pory nic w tej kwestii się nie wydarzyło. Czy teraz sytuacja się zmieni? Magda Gessler pokazała na Instagramie zdjęcie pierścionka od swojego ukochanego. Co napisała?

#pierscionek z blekitnym oczkiem #moje marzeniee sie spelnilo #waldemar surprise #magdagessler_official - napisała Magda Gessler na Insatgramie. 

Fani od razu zaczęli gratulować Magdzie. Czy naprawdę gwiazda ma zamiar się pobrać? Na razie restauratorka szykuje się do ślubu córki, Lary, o którym wiemy coraz więcej!

 

Zobacz: Przygotowania do ślubu krok po kroku

 

Magda Gessler pokazała pierścionek.

Magda Gessler zaręczyła się?!

 

Waldemar Kozarewski z Magdą Gessler na kolacji. 

Magda Gessler i Waldemar Kozarewski zaręczyli się?

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43