Lara Gessler o pierwszym spotkaniu Magdy Gessler z wnuczką
Instagram

Magda Gessler wreszcie przytuliła ukochaną wnuczkę! Zdjęcie rozczuliło fanów "Babcia przepadła!"

Lara Gessler o pierwszym spotkaniu Magdy Gessler z wnuczką
Instagram

Magda Gessler wreszcie mogła przytulić ukochaną wnuczkę! Przepiękne zdjęcia z rodzinnego spotkania zostały opublikowane na jej Instagramie. Wzruszający obrazek, na którym pozują aż trzy pokolenia bardzo rozczulił fanów gwiazdy TVN. 

I stało się babcia przytula całym sercem wnuczkę 💞 to musiało być wzruszenie ❤️

Sami spójrzcie! 

Zobacz także: Magda Gessler nie tak wyobrażała sobie pierwsze spotkanie z wnuczką. Lara Gessler zdradziła jak wyglądało

Magda Gessler pokazała zdjęcie z wnuczką Neną

Lara Gessler i Piotr Szeląg od kilku tygodni spełniają się w roli rodziców. Ich córeczka otrzymała oryginalne i piękne imię Nena. Niestety z powodu sytuacji epidemiologicznej spowodowanej koronawirusem, dumni rodzice początkowo musieli ograniczyć kontakty z rodziną. Tym samym najbliżsi - w tym mama Lary, nie mogli przytulić ukochanej Neny od razu. Lara Gessler w "Dzień Dobry TVN opowiadała, jak nietypowe było pierwsze spotkanie Magdy Gessler z wnuczką: 

My na razie się izolujemy, ale mama już nie mogła wytrzymać, więc podjechała samochodem pod naszą klatkę, żebyśmy po prostu wynieśli małą chociaż na chwilę i tak też się stało. Mimo to, że bez dotykania, bez całowania, to przynajmniej ją zobaczyła i mega też się wzruszyła tym - opowiadała 

Na szczęście czas izolacji już minął i szczęśliwa babcia może wreszcie cieszyć się wnuczką! Magda Gessler na swoim Instagramie zrelacjonowała jak wyglądało to spotkanie. Pokazała urocze zdjęcie Lary i Neny: 

Moje małe dwie :) kocham nad życie ❤️ - napisała

Nie zabrakło również zdjęcia we trójkę, na którym babcia Magda Gessler wreszcie przytula ukochaną wnuczkę. Ten widok szczególnie rozczulił internautów: 

- Pani Magdo, udało się potrzymać na rękach ❤ cieszę się i pozdrawiam 😊
- I stało się babcia przytula całym sercem wnuczkę 💞 to musiało być wzruszenie 
- Dużo zdrówka dla wnuczki ❤️ Jest śliczna 😍
- Przepiękne zdjęcie, trzy pokolenia razem, coś pięknego i wzruszającego 🤩❤️😍
- To jest chyba najsłodsza rzecz jaką ujrzałam od dawien dawna 😍❤️💋 Samych najpiękniejszych chwil dla całej waszej kolorowej rodzinki życzę ❤️ - pisali wzruszeni fani

Zobaczcie urocze rodzinne zdjęcia Magdy Gessler z córką i wnuczką! Babcia musiała czekać na przytulenie wnuczki dłużej niż mogła sobie to wyobrażać, na szczęście teraz już mogą cieszyć się sobą! 

Zobacz także: Magda Gessler o teoriach spiskowych Edyty Górniak: "Fałszujesz koleżanko!" Jest mocna odpowiedź piosenkarki

Magda Gessler pokazała wzruszające zdjęcie z wnuczką Neną i córką Larą Gessler. 

Ten widok rozczulił internautów! Tym bardziej, że Magda Gessler z powodu pandemii nie mogła od razu zobaczyć swojej ukochanej wnuczki. Jej pierwsze spotkanie z małą Neną było nietypowe, ponieważ mogła zobaczyć ją tylko przez szybę. O pierwszym spotkaniu babci z wnuczką opowiadała Lara Gessler. 

Lara Gessler i Magda Gessler
Instagram

 

Więcej na temat Magda Gessler Lara Gessler
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23