Magda Gessler jest najpopularniejszą polską restauratorką. Olbrzymią popularność przyniósł jej program "Kuchenne rewolucje", który od kilku sezonów jest jednym z największych hitów TVN i przyciąga przed telewizory milionową widownię. Taki sukces przekłada się na ogromne zyski z reklam dla stacji. Zobacz: Gessler zarobi pół miliona złotych!

Reklama

Gwiazda od najmłodszych lat obracała się w świecie zapachów i smaków. Dzięki temu wykształciła w sobie "szósty zmysł". Jest w stanie patrząc na osobę rozpoznać, jak smakuje... jej osobowość.

- Powiem więcej, mogę nawet dokładnie przewidzieć, co ten człowiek będzie jadł, a czego nie. Każdy ma własny smak i zapach - wyznała restauratorka w "Vivie!".

W dalszej części rozmowy Gessler opowiedziała jak smakują jej najbliżsi: córka Lara i mąż Waldemar.

- Lara smakuje jak rzeżucha wodna, jest lekka, miła, pikantna i czasem uszczypliwa. Waldek ma smak tatara po polsku, ubóstwia go z resztą i może pochłonąć każdą jego ilość.

Wywiad zszedł również na tematy polityczne. Restauratorka powiedziała, że Janusz Palikot według niej ma smak "dzikiego strusia", a prezydent Bronisław Komorowski to "trochę niedosolony dzik, któremu przydałoby się odrobinę więcej pieprzu". Dziennikarka zadała Magdzie pytanie, czy mówi tak, ze względu na żal jaki ma do najważniejszej osoby w Polsce. Przypomnijmy, że pod koniec października policja aresztowała Piotra Ikonowicza, brata Gessler.

Sprawa dotyczyła wyroku z 2008 roku, kiedy to mężczyzna został skazany za naruszenie nietykalności cielesnej w czasie, gdy blokował eksmisję emerytów w 2000 roku. Grupa byłych opozycjonistów zwróciła się do prezydenta o ułaskawienie działacza społecznego.

Zobacz także

- Mam żal za to, że nie ułaskawił mojego brata Piotra Ikonowicza, który dzisiaj jest pierwszym polskim więźniem politycznym - wyznała restauratorka w "Vivie!".

Na szczęście cała głośna sprawa skończyła się w miarę pozytywnie. 12 listopada Ikonowicz opuścił areszt za kaucją. Cały ciekawy wywiad z Magdą przeczytasz w nowym numerze magazynu "Viva!". Już w sprzedaży.

Zobacz: Restauracja Magdy Gessler okradziona!

Reklama

Gessler z mężem na wakacjach:

Reklama
Reklama
Reklama