Reklama

Magda Gessler jest wegetarianką? Dlaczego unika jedzenia mięsa? Na czym polega jej nowa dieta? Czy już schudła, czy też z innych przyczyn ją stosuje?

Okazuje się, że kiedyś mięsa nie jadła córka Magdy Gessler – Lara Gessler, teraz niemal wyłącznie dietę warzywną stosuje jej syn Tadeusz Muller. Czy jemu gwiazda zawdzięcza zmiany w swoim jadłospisie?

"Nie tylko Tadeuszowi, bo również moi przyjaciele lekarze twierdzą, że dieta wegetariańska minimalizuje ryzyko powstawania nowotworów. W związku z tym mocno ograniczyłam jedzenia mięsa. Moja dieta obfituje teraz głównie w warzywa i kasze. Uwielbiam awokado, pomidory, bakłażany, granaty, owoce mango i ubóstwiam maliny. Przez cały dzień piję też ciepłą wodę" , powiedziała Magda Party.

Gwiazda zdradziła też, że jest zakochana w Tadeuszu i powiedziała, że syn jest dla niej wielką inspiracją. Tadeusz ostatnio otworzył nową, turecko-meksykańską w Soho Factory. Na wiosnę będzie miał swój program kulinarny w Food Network właśnie na temat polskich warzyw. A czy Tadeusz przypomina Magdzie męża Volkharta Müllera, dziennikarza tygodnika „Der Spiegel”?

Zobacz także

"Jest bardzo podobny do ojca: dyskretny, trochę wycofany, nie lubi sprawiać ludziom przykrości. Czasem patrząc na Tadka, widzę Volkharta", dodała Magda.

ZOBACZ: Magda Gessler powinna się nim częściej chwalić! Kim jest i co robi jej syn Tadeusz Muller?

ONS

DDTVN

Reklama

Więcej - w nowym "Party"

Party
Reklama
Reklama
Reklama