Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Magda Gessler w sukience w truskawki
Newsy

Magda Gessler boi się obowiązkowej szczepionki na koronawirusa. Szczere wyznanie gwiazdy TVN

Magda Gessler boi się obowiązkowej szczepionki na koronawirusa. Szczere wyznanie gwiazdy TVN

Magda Gessler w rozmowie z mediami opowiedziałą o swoim życiu w czasie pandemii koronawirusa, opowiedziała też o swoich obawach dotyczących szczepionki na groźnego wirusa! Jedna z największych gwiazd TVN już od kilku tygodni wspiera akcję #zostańwdomu i nie spotyka się nawet ze swoimi bliskimi. 

Szczerze tesknie za Lara ... tesknie za pizza w pizzeri a wy ? Ale córeczka ... aż boli ze nie mogę jej przytulić tu i teraz- Magda Gessler przyznała w ostatnim wpisie na Instagramie.

Teraz Magda Gessler skomentowała to, co dzieje się w naszym kraju i powiedziała, co myśli o szczepionce, którą przygotowują naukowcy. 

Jak uchronić restauratorów przed przed bankructwem? Posłuchajcie, co powiedziała nam Magda Gessler!

Magda Gessler boi się szczepionki na koronawirusa

Pandemia koronawirusa w zaledwie kilka miesięcy sparaliżowała cały świat. W związku z coraz większą liczbą osób zakażonych naukowcy rozpoczęli pracę na szczepionką na koronawirusa. Kiedy będzie dostępna? Tego niestety wciąż nie wiadomo- wiadomo jednak, że do czasu kiedy pojawi się szczepionka Polacy będą musieli nosić maseczki ochronne. 

Musimy nauczyć się żyć z epidemią przez najbliższy czas. Przez najbliższy rok, albo nawet dwa. Jedyną datą, która jest pewna to pojawienie się szczepionki i leków. [...] Nie wrócimy do czasów sprzed epidemii. Powrót do pełnej normalności będzie, kiedy zniknie epidemia - mówił ostatnio minister zdrowia.

20 kwietnia wszystkie 193 państwa członkowskie ONZ poparły rezolucję wzywającą do powszechnej dostępności przyszłej szczepionki na koronawirusa oraz innych środków ochrony. A co o samej szczepionce myśli Magda Gessler? Prowadząca "Kuchenne rewolucje" w rozmowie portalem plejada.pl skomentowała informacje dotyczące szczepionki na koronawirusa.

Słucham wszystkich teorii spiskowych na świecie, gdzieś one mi się nie podobają. Gdzieś mi się wydają realne i tego się bardzo boję. Boję się tej szczepionki, w której nie wiadomo, co będzie. Przeraża mnie, bo już mówią, że będzie ona obowiązkowa i że będą restrykcje. To jest znak zapytania, który każdy sobie zadaje. Co oni planują i jaki plan mają na nas, jeśli w ogóle to, co się dzieje, jest jakimś planem na ludzkość, ale to pytanie, niestety, nie daje mi spać (…) Nie stać nas na rękawiczki dla pielęgniarek, nie mamy zabezpieczonej służby zdrowia minimalnym materiałem, który chroniłby je przed koronawirusem. Jak możemy mówić o czymś tak drogim jak szczepionka, skoro nas nie stać na to, aby dać bezpieczeństwo tym, którzy mają nas chronić przed tą chorobą? - mówiła w wywiadzie dla plejada.pl.

Magda Gessler zastanawiała się, jak to możliwe, że będzie nas stać na szczepionkę dla wszystkich. 

Co możemy mówić o szczepionce, która na pewno będzie kosztować niemało i dlaczego na nią nas stać, a nie stać nas na to, żeby zabezpieczyć się przed następnymi zachorowaniami - zastanawiała się Magda Gessler. 

Zgadzacie się z opinią Magdy Gessler? 

Zobacz także: Koronawirus. Są nowe rozporządzenia: nowe godziny dla seniorów i brak obowiązku noszenia maseczki w lasach!

Magda Gessler przyznała, że obawia się szczepionki na koronawirusa.

Magda Gessler w kolorowej sukience
East News

Wciąż nie wiadomo, kiedy szczepionka na koronawirusa będzie dostępna. 

Szczepionka na koronawirusa powszechnie dostępna
East News

 

East News
Newsy
Ślub w czasie pandemii koronawirusa?! Co robić? Jak odzyskać pieniądze? Zdradza Izabela Janachowska
Ślub w czasie pandemii koronawirusa?! Co robić? Jak odzyskać pieniądze? Zdradza Izabela Janachowska

Czy w czasach pandemii koronawirusa w Polsce należy odwołać ślub? Jeśli tak - jak odzyskać zaliczki? Setki narzeczeństw ma ogromny problem - restauracje i lokale zamawiane są przecież na długie miesiące przed, podobnie jak fotografowie czy zespoły. Co na ten temat zdradzi naczelna ekspertka od ślubów  - Izabela Janachowska? Zobacz, co nam zdradziła podczas rozmowy live na Instagramie Party.pl!  Zobacz także:  Marzyła o skromnej sukni ślubnej, ale Janachowska namówiła ją na błysk. Efekt? Babcia popłakała się na widok wnuczki

Szczepionka na koronawirusa powszechnie dostępna
East News
Newsy
Szczepionka na koronawirusa będzie powszechnie dostępna? To oficjalna decyzja
Szczepionka na koronawirusa będzie powszechnie dostępna? To oficjalna decyzja

W poniedziałek wszystkie 193 państwa członkowskie ONZ poparły rezolucję wzywającą do powszechnej dostępności przyszłej szczepionki na koronawirusa oraz innych środków ochrony. Rezolucja została przyjęta bez głosowania po wirtualnym posiedzeniu Zgromadzenia Ogólnego. Zobacz także:  Szczepionka na koronawirusa została podana pierwszej osobie! Wiadomo, jak czuje się ochotnik Przyszła szczepionka na koronawirusa powszechnie dostępna decyzją ONZ  Koronawirus na świecie rozprzestrzenia się w bardzo szybkim tempie. Niestety, w Europie wciąż rośnie liczba nowych przypadków oraz zgonów. Na ten moment, według naukowców z Waszyngtonu  szczyt pandemii w Polsce szacuje się na połowę maja. Naukowcy starają się powstrzymać pandemię i rozpoczęli prace nad szczepionką. W poniedziałek 16 marca pierwsza osoba przyjęła eksperymentalną dawkę. 20 kwietnia wszystkie 193 państwa członkowskie ONZ poparły rezolucję wzywającą do powszechnej dostępności przyszłej szczepionki na koronawirusa oraz innych środków ochrony. Wezwano wszystkie państwa członkowskie ONZ, a także pozostałe zainteresowane strony, do... niezwłocznego podjęcia kroków zapewniających zapobieżenie ewentualnej spekulacji i nieuzasadnionego gromadzenia zapasów mogących utrudnić powszechny dostęp do skutecznych leków, szczepionek, środków ochrony osobistej i aparatury medycznej, koniecznych w warunkach rozprzestrzeniania się COVID-19 Zobacz także:  Powstał skuteczny lek na koronawirusa! W najbliższych dniach ruszą pierwsze testy nowego preparatu Wszystkie państwa członkowie ONZ poparły rezolucję wzywającą do powszechnej dostępności przyszłej szczepionki na koronawirusa. Od 16 kwietnia w Polsce obowiązuje nakaz noszenia maseczek. Minister Zdrowia zapowiedział, że zniesienie tego...

East News
Newsy
Szczepionka na koronawirusa będzie obowiązkowa? Wiemy, kto w pierwszej kolejności ma ją otrzymać!
Szczepionka na COVID-19 wywołuje skrajne emocje! Minister zdrowia zdradził, czy będzie obowiązkowa.

Epidemia koronawirusa na świecie nadal trwa, a jej zatrzymanie jest trudniejsze niż początkowo zapowiadano. Naukowcy z całego świata pracują nad wynalezieniem szczepionki na COVID-19. Czy po wynalezieniu i wprowadzeniu na rynek szczepionki na koronawirusa będzie ona obowiązkowa w Polsce? Minister Szumowski w rozmowie z wp.pl powiedział wprost, że to „trudne pytanie” i uzasadnił, że: Wszystko zależy od tego, jaka to będzie szczepionka i jakie będą wyniki testów i efekty badań klinicznych - powiedział minister zdrowia w programie WP "Koronawirus". A kto w pierwszej kolejności powinien otrzymać szczepionkę na koronawirusa? Szczepionka na koronawirusa obowiązkowa? Łukasz Szumowski przyznał, że w pierwszej kolejności szczepionkę na koronoawirusa powinny otrzymać osoby najbardziej narażone na ryzyko zarażenia wirusem SARS-CoV-2: Można sobie wyobrazić, że w pierwszej kolejności będziemy ją proponować osobom najbardziej narażonym, a później reszcie społeczeństwa - powiedział minister zdrowia Łukasz Szumowski. To oznacza, że w tej grupie znalazłyby się osoby w podeszłym wieku, z chorobami płuc oraz innymi przewlekłymi chorobami, które zdaniem ekspertów sprawiają, że ludzie są w grupie podwyższonego ryzyka.  Kiedy powstanie szczepionka na koronawirusa? Prezydent USA, Donald Trump w ostatnich wywiadach zapowiada, że szczepionka na koronawirusa powstanie jeszcze w tym roku. Eksperci nie podzielają tego entuzjazmu i są zdania, że będzie to możliwe dopiero w 2021 roku.  Z kolei dr David Nabarro, specjalny wysłannik Światowej Organizacji Zdrowia ds. COVID-19, w rozmowie z CNN powiedział wprost, że szczepionka na koronawirusa może nigdy nie powstać, bo istnieją wirusy, na które do tej pory nie wynaleziono szczepionki. Szczepionka na SARS-CoV-2 może...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner