Magda Gessler pokazała mamę

Magda Gessler zostanie babcią?!

Magda Gessler pokazała mamę

 

Nikt nie ma wątpliwości, że kto jak kto, ale Magda Gessler byłaby wspaniałą i szaloną babcią! Czy już niedługo jej marzenie się spełni? Czy powita na świecie swojego pierwszego wnuka?

 

Magda Gessler zostanie babcią?!

Odkąd Lara Gessler wyszła za mąż, nieustannie pojawiają się plotki o tym, że młoda restauratorka spodziewa się dziecka. W ostatnich miesiącach pewnym było, że to się nie stanie, gdyż 29-latka razem z przyjacielem wyleciała do Ameryki, nagrywać "Azja Express", którego emisja zaplanowana jest na jesień bieżącego roku. 

 

Nagrania programu już się zakończyły, więc plotki znów się pojawiają. Nic dziwnego, jej mama marzy o wnuku, a idąc śladem większości gwiazd w polskim showbiznesie, tuż po ślubie po prostu wypada zajść w ciążę. 

 

Córka Magdy Gessler ewidentnie chce przełamać ten stereotyp i nie spieszyć się z decyzją o powiększeniu rodziny. W najnowszym numerze Flesza, Lara zapytana, czy chciałaby zostać już matką odpowiedziała:

Już się z tego wyleczyłam. Jak byłam młodsza, to miałam taki pomysł, a teraz czuję, że fajnie mi się żyje. Nie lubię za bardzo planować i uważam, że co ma być, to będzie. Teraz mi jest dobrze bez dzieci. Ale kiedyś na pewno przyjdzie odpowiedni moment - czytamy.

 

Cóż, Magda będzie musiała się jeszcze uzbroić w cierpliwość. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło - Gessler na pewno nie rzuci się w wir zajęć z wnukiem i nie zrezygnuje z pracy w telewizji, co spowodowałoby chyba żałobę narodową ;)

 

Polecamy: Wieczór panieński Joanny Krupy! Tańce, napoje i szalony taniec Magdy Gessler!

 

Lara jest bardzo podobna do mamy.

Magda i Lara Gessler w Azja Express 3?

 

Razem z mężem Pawłem Pawłowskim przygotowują się do pierwszej rocznicy ślubu.

Lara Gessler z mężem

 

Lara jest mężatką od września 2017 roku.

Lara Gessler w sukni ślubnej
Instagram

Więcej na temat Magda Gessler Lara Gessler
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17