Party Stories
Newsy

Magdalena Ogórek i Bartosz Węglarczyk razem na imprezie Dzień Dobry TVN

Znów będą plotki...

Na urodzinowej imprezie Dzień Dobry TVN zjawiła się cala plejada gwiazd, niektóre zachwyciły stylizacjami. Wśród zaproszonych gości bodaj największe zainteresowanie wywołało pojawienie się Magdaleny Ogórek. Była kandydatka na prezydenta wybrała się na 10-te urodziny śniadaniowego programu w towarzystwie... dziennikarza Bartosza Węglarczyka.

Zainteresowanie było tym większe, że w mediach już kilka miesięcy temu pojawiały się pogłoski o tym, że coś ich może łączyć. Przed wyborami prezydenckimi tygodnik "Wprost" zasugerował nawet, że Węglarczyk mógł załatwić Ogórek pracę w TVN. Zobacz: Wielka afera w świecie polityki i dziennikarstwa. Węglarczyk atakuje gazetę: Zrobili ze mnie alfonsa. Po przegranych wyborach plotki jednak ucichły. 

Na imprezie oboje wyglądali świetnie. Magdalena Ogórek pokazała się w dziewczęcej granatowej sukience, do której dobrała beżowe szpilki oraz torebkę Gucci i naszyjnik z logiem marki Chanel. Dziennikarz dopasował się stylistycznie - wybrał granatowy garnitur i buty z czerwonymi sznurówkami pasującymi do torebki Ogórek. Razem więc Magdalena Ogórek i Bartosz Węglarczyk, przynajmniej na imprezie, tworzyli dobraną parę...

Magdalena Ogórek i Bartosz Węglarczyk na urodzinach Dzień Dobry TVN


Magdalena Ogórek i Bartosz Węglarczyk na urodzinach Dzień Dobry TVN


Magdalena Ogórek i Bartosz Węglarczyk na urodzinach Dzień Dobry TVN


Magdalena Ogórek i Bartosz Węglarczyk na urodzinach Dzień Dobry TVN

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Magdalena Ogórek i Bartosz Węglarczyk na 10-lecie DDTVN
East News
Newsy
Bartosz Węglarczyk broni swoją ukochaną, Magdalenę Ogórek, przed atakami w Internecie

Niedawno pisaliśmy o tym, że Bartosz Węglarczyk i Magdalena Ogórek zamieszkali razem . Wygląda na to, że związek Magdaleny i Bartosza jest bardzo poważny, a Węglarczyk nie może znieść jakiekolwiek krytyki ukochanej. I są na to dowody. Wdał się w dyskusję z innym dziennikarzem, który naśmiewał się z Ogórek. Zrobiło się naprawdę nieprzyjemnie! Bartosz Węglarczyk broni Magdalenę Ogórek O co poszło? A o wpis na Twitterze wydawcy "Wstajesz i Wiesz" Marcina Leśkiewicza, który zacytował wypowiedzi Ogórek: M.Ogórek w Poranku @ tvn24 : to ja przetarłam drogę kobietom w polskiej polityce, biel mojej sukienki stała się symbolem władzy. # zaorane. - czytamy na jego Twitterze. Bartosz Węglarczyk się zdenerwował: Zrobiłeś coś chamskiego. Jak wyglądała cała dyskusja? jeszcze bardziej emocjonalnie.     To się nazywa oddanie. A jeszcze niedawno niespodzianką dla wszystkich było to, że była kandydatka na prezydenta i dziennikarz razem pokazują się na salonach. Kiedy Magdalena i Bartosz przyszli razem na 10-lecie "Dzień dobry TVN"  fotoreporterzy porzucili wszystkie gwiazdy i przez 15 minut szli za nimi, robiąc zdjęcia. Waszym zdaniem to dobrana para?   Zobacz: Magdalena Ogórek pochwaliła się zdjęciami z wakacji. Kogo wam przypomina? M.Ogórek w Poranku @tvn24 : to ja przetarłam drogę kobietom w polskiej polityce, biel mojej sukienki stała się symbolem władzy. #zaorane — leskiewicz (@leskiewicz) October 6, 2015 Bartosz Węglarczyk i Magdalena Ogórek  

Magdalena Ogórek i Bartosz Węglarczyk chcą mieć dziecko?
ONS
Newsy
Bartosz Węglarczyk i Magdalena Ogórek zaręczyli się?! Dziennikarz pokazał pierścionek od Tiffany'ego!

Bartosz Węglarczyk oświadczył się Magdalenie Ogórek ? A może ma zamiar zrobić to niebawem? Jak informują znajomi pary, dziennikarz w Wigilię zamieścił na swoim Facebooku zdjęcie  pierścionka, i to od Tiffany'ego! Na razie oficjalnie Węglarczyk i Ogórek nie pochwalili się swoim szczęściem, ale to wskazuje wyraźnie, że mogą planować ślub!  O tych planach mówi się zresztą już od jakiegoś czasu. Ślub Magdaleny Ogórek i Bartosza Węglarczyka Otwarta pozostaje kwestia rozwodu Magdaleny Ogórek z mężem Piotrem Mochnaczewskim. Po zakończeniu tegorocznej kampanii wyborczej na urząd prezydenta okazało się, że piekna kandydatka SLD już ze swoim mężem nie mieszka. Pani  Magda ma ze związku z nim córkę.   Co więcej, Magdalena Ogórek nie ukrywa nowej miłości. Wraz z  Bartoszem Węglarczykiem są coraz częściej widywani na romantycznych randkach i wygląda na to, ze mają poważne plany co do swojej przyszłości. A piękny pierścionek tylko to potwierdza. Parze serdecznie gratulujemy, podobnie jak setki przyjaciół dziennikarza, którzy dodawali od Wigilii "lajki" pod zdjęciem pierścionka.   Zobacz:  Marina wreszcie skomentowała zaręczyny z Wojciechem Szczęsnym. Pokazała piękne zdjęcia!   Bartosz Węglarczyk i Magdalena Ogórek na randce:   Magdalena Ogórek na zakupach z córką:   Bartosz Węglarczyk i Magdalena Ogórek pierwsze publiczne wyjście razem na 10-leciu Dzień dobry TVN:    

Bartosz Węglarczyk tańczy z Magdaleną Ogórek
EastNews
Newsy
TYLKO U NAS! Magdalena Ogórek i Bartosz Węglarczyk zamieszkali razem!

Po hucznych 10. urodzinach  „Dzień dobry TVN” nikt nie ma już wątpliwości, że  Magdalenę Ogórek  i  Bartosza Węglarczyk  łączy coś więcej niż przyjaźń. Przed imprezą sam dziennikarz podgrzał atmosferę,  deklarując, że na jubileuszu programu pojawi się „z narzeczoną" .  I gdy tylko wszedł na czerwony dywan w towarzystwie kandydatki na prezydenta, nikt już nie miał wątpliwości, że są parą! Plotki o tym, że Ogórek i Węglarczyk spotykają się, krążyły już od kilku miesięcy .  Ucichły na chwilę podczas kampanii prezydenckiej. Wtedy Magdalena Ogórek oficjalnie występowała jako żona posła i nauczyciela akademickiego Piotra Mochnaczewskiego. Po przegranych wyborach Ogórek zniknęła.  Teraz, po kilku miesiącach Magdalena Ogórek pojawiła się znów na salonach, ale u boku Bartosza Węglarczyka .  Wcześniej widywano ich już razem na mieście - para robiła zakupy czy spotykała się w restauracji. W najnowszym dwutygodniku „Party" osoby z otoczenia dziennikarza zdradzają, że Ogórek i Węglarczyk mieszkają już ze sobą!   Bartek wprowadził się do Magdy przed wakacjami – mówią pracownicy TVN. Teraz wszyscy w stacji czekają na dalszy rozwój sytuacji. My również! Powstaje tylko pytanie. Czy Magdalena Ogórek, która podczas kampanii prezydenckiej deklarowała, że jest mężatką, nadal nią jest?  Nie wiadomo. Nie chcą z nikim rozmawiać na ten temat - mówią osoby z ich otoczenia.   Więcej o nowej gorącej parze w polskim show-biznesie czytaj w „Party".

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner