Maciej Zakościelny po raz pierwszy skomentował drugą ciążę swojej partnerki Maciej Zakościelny z ciężarną partnerką na rozdaniu Telekamer 2018 Maciej Zakościelny z ciężarną partnerką na rozdaniu Telekamer 2018 Maciej Zakościelny z partnerką na premierze filmu "Atak paniki" Partnerka Macieja Zakościelnego pokazuje syna!
Maciej Zakościelny po raz pierwszy skomentował drugą ciążę swojej partnerki
ONS
1/5
Maciej Zakościelny po raz pierwszy skomentował drugą ciążę swojej partnerki
ONS

Maciej Zakościelny po raz pierwszy skomentował drugą ciążę swojej partnerki! O tym, że aktor i Paulina Wyka spodziewają się drugiego dziecka plotkuje się już od kilku miesięcy. Gwiazdor "Diagnozy" i modelka do tej pory nie potwierdzali jednak radosnych informacji o drugim dziecku. Aż do teraz! Kilka dni temu partnerka Macieja Zakościelnego pochwaliła się dużym ciążowym brzuszkiem, a aktor w jednym z wywiadów opowiedział o uczuciach, jakie towarzyszą im tuż przed narodzinami maleństwa.

Jak Maciej Zakościelny komentuje drugą ciążę swojej partnerki? Więcej informacji na następnej stronie.

Zobacz także: Kiedy jest czas na drugie dziecko?

2/5
Maciej Zakościelny z ciężarną partnerką na rozdaniu Telekamer 2018
ONS

Maciej Zakościelny i Paulina Wyka już wkrótce po raz drugi zostaną rodzicami. Para wychowuje już synka, Borysa, który wkrótce będzie miał braciszka albo siostrzyczkę. Aktor w rozmowie z portalem Plejada.pl skomentował radosne informacje dotyczące drugiego dziecka. 

Jest to inna ekscytacja. Czym innym się ekscytujemy w tym wszystkim, w porównywaniu, jakie będzie to w stosunku do tego pierwszego itd. O czymś innym myślimy, o czym innym rozmawiamy, ale również bardzo się cieszymy na ten dzień, który przyjdzie niebawem. Jest to inne doświadczenie i fajne, że inne - przyznał w rozmowie z portalem. 

Zobacz także: „Narodziny mojego syna to był chyba najbardziej szczery dzień w moim życiu”. TYLKO U NAS Maciej Zakościelny opowiada o najważniejszej roli życia, ojcostwie

3/5
Maciej Zakościelny z ciężarną partnerką na rozdaniu Telekamer 2018
ONS

Maciej Zakościelny w rozmowie z portalem zdradził przy okazji, co zrobił kiedy dowiedział się o pierwszej ciąży swojej partnerki. Okazuje się, że szczęśliwy aktor zainstalował w swoim telefonie specjalną aplikację, dzięki której mógł sprawdzać, jak z każdym dniem rośnie dziecko w kobiecym brzuchu. 

4/5
Maciej Zakościelny z partnerką na premierze filmu "Atak paniki"
East News

Niestety, Maciej Zakościelny nie zdradził, jakiej płci będzie jego drugie dziecko. 

5/5
Partnerka Macieja Zakościelnego pokazuje syna!
Instagram

Myślicie, że synek aktora będzie miał brata czy siostrę?