Maciek i Oliwia z Love Island
Instagram

Maciej z "Love Island" odpowiedział na zarzuty Oliwii! Czy sprawa skończy się w sądzie?

Maciek i Oliwia z Love Island
Instagram

Oliwia i Maciej z "Love Island" stworzyli krótki, ale niezwykle burzliwy związek. Pomimo iż ich relacja szybko się zakończyła, to w dalszym ciągu pojawiają się nowe informacje na temat konfliktu byłych partnerów. W środę za pośrednictwem mediów społecznościowych Oliwia przekazała oświadczenie, w którym zarzuciła Maciejowi nękanie i znęcanie się psychiczne! Na odpowiedź uczestnika "Love Island" nie trzeba było długo czekać. 

Zobacz także: Oliwia z "Love Island" pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Bardzo się zmieniła?

Maciek z "Love Island" odpowiedział na zarzuty Oliwii

Początek głośnego konfliktu rozpoczął się od serii sms-ów, które Maciej opublikował w swoich mediach społecznościowych. Mężczyzna zasugerował, że pochodzą one od rzekomego sponsora Oliwii. W związku z tą sytuacją była partnerka Maćka wydała oświadczenie, w którym zasugerowała, że stała się ofiarą nękania i przekaże sprawę odpowiednim służbom. 

Po rozmowach ze specjalistami zrozumiałam, że stałam się ofiarą uporczywego nękania oraz psychicznego znęcania się. Z tego względu postanowiłam złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstw uporczywego nękania oraz znęcania się psychicznego nade mną, przez Macieja Szewczyka - czytamy w oświadczeniu Oliwii.

Maciej bardzo szybko odpowiedział na zarzuty Oliwii i zapowiedział, że on również w niedługim czasie wyda bardziej obszerne oświadczenie w tej sprawie. 

Jutro na spokojnie wypiszę sobie wszystkie fakty i Wam opowiem całą tę historię na spokojnie, teraz idę na siłkę, bo trzeba trening zrobić. Ona nie ma nic do stracenia z tym zawiadomieniem, a może pieniążki dostać. Tylko czy warto zostać tak zapamiętanym? - napisał Maciej na Instagramie. 

Ponadto Maciej opublikował na swoim InstaStorie zdjęcie, które sugeruje, że Oliwia jest świetną aktorką. Póki co nie wiadomo, czy sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Niemniej jednak konflikt pary będzie trwał w dalszym ciągu. Pozostaje czekać na oficjalne stanowisko Macieja. 

A wy, po czyjej jesteście stronie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Oliwia Miskiewicz (@miss0liwia)

Maciej na swoim Instastories zasugerował, że Oliwia ma świetne umiejętności aktorskie

Maciej i Oliwia z Love Island są skonfliktowani
Instagram

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59