Party Stories
Maciek i Oliwia z Love Island
Instagram
Newsy

Maciej z "Love Island" odpowiedział na zarzuty Oliwii! Czy sprawa skończy się w sądzie?

Były partner Oliwii z "Love Island" odpowiedział na jej zarzuty. Jak skończy się ta sprawa?

Oliwia i Maciej z "Love Island" stworzyli krótki, ale niezwykle burzliwy związek. Pomimo iż ich relacja szybko się zakończyła, to w dalszym ciągu pojawiają się nowe informacje na temat konfliktu byłych partnerów. W środę za pośrednictwem mediów społecznościowych Oliwia przekazała oświadczenie, w którym zarzuciła Maciejowi nękanie i znęcanie się psychiczne! Na odpowiedź uczestnika "Love Island" nie trzeba było długo czekać. 

Zobacz także: Oliwia z "Love Island" pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Bardzo się zmieniła?

Oliwia jest wściekła na produkcję "Love Island"? Zdradziła nam zaskakujące kulisy show!

Maciek z "Love Island" odpowiedział na zarzuty Oliwii

Początek głośnego konfliktu rozpoczął się od serii sms-ów, które Maciej opublikował w swoich mediach społecznościowych. Mężczyzna zasugerował, że pochodzą one od rzekomego sponsora Oliwii. W związku z tą sytuacją była partnerka Maćka wydała oświadczenie, w którym zasugerowała, że stała się ofiarą nękania i przekaże sprawę odpowiednim służbom. 

Po rozmowach ze specjalistami zrozumiałam, że stałam się ofiarą uporczywego nękania oraz psychicznego znęcania się. Z tego względu postanowiłam złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstw uporczywego nękania oraz znęcania się psychicznego nade mną, przez Macieja Szewczyka - czytamy w oświadczeniu Oliwii.

Maciej bardzo szybko odpowiedział na zarzuty Oliwii i zapowiedział, że on również w niedługim czasie wyda bardziej obszerne oświadczenie w tej sprawie. 

Jutro na spokojnie wypiszę sobie wszystkie fakty i Wam opowiem całą tę historię na spokojnie, teraz idę na siłkę, bo trzeba trening zrobić. Ona nie ma nic do stracenia z tym zawiadomieniem, a może pieniążki dostać. Tylko czy warto zostać tak zapamiętanym? - napisał Maciej na Instagramie. 

Ponadto Maciej opublikował na swoim InstaStorie zdjęcie, które sugeruje, że Oliwia jest świetną aktorką. Póki co nie wiadomo, czy sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Niemniej jednak konflikt pary będzie trwał w dalszym ciągu. Pozostaje czekać na oficjalne stanowisko Macieja. 

A wy, po czyjej jesteście stronie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Oliwia Miskiewicz (@miss0liwia)

Maciej na swoim Instastories zasugerował, że Oliwia ma świetne umiejętności aktorskie

Maciej i Oliwia z Love Island są skonfliktowani
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marietta z "Love Island"
Instagram
Newsy
Marietta z "Love Island" zostanie wokalistką? Zobaczcie, jakie ma plany!
Marietta z Love Island ma w sobie artystyczną duszę! Czy gwiazda "Love Island" chce zostać wokalistką?

Marietta z "Love Island" ma w sobie artystyczną duszę! W wywiadzie dla nas Franek zdradził, że jego ukochana kocha śpiewać i właśnie zaczęła rozwijać swoje umiejętności wokalne! Partner bardzo ją wspiera i dopinguje, aby szkoliła się pod okiem specjalistów. Jak się okazało, Franek zna samą Anię Karwan i zaproponował swojej wybrance, aby uzyskała od niej cenne, wokalne wskazówki. Czy Marietta się zgodziła? Gdzie będziemy mogli ją usłyszeć? Sprawdźcie! Zobacz także: Piotr z "Love Island" próbuje odbić Monikę bratu? Zaskakujący zwrot akcji w relacji bliźniaków Chcielibyście usłyszeć znane utwory w wykonaniu Marietty? Franek na pewno będzie wspierał swoją partnerkę w rozwoju talentu!  

Oliwia z "Love Island"
Instagram
Newsy
Oliwia z "Love Island" oskarża Macieja o znęcanie psychiczne! Sprawą zajmie się policja!
Uczestniczka programu "Love Island" oskarża byłego partnera o nękanie i znęcanie psychiczne! Chce skierować sprawę na policję!

Związek Oliwii i Macieja z "Love Island" nie trwał długo, jednak w dalszym ciągu pojawiają się nowe informacje na temat ich burzliwej relacji. Oliwia właśnie opublikowała oświadczenie, w którym oskarżyła byłego partnera o uporczywe nękanie oraz znęcanie się psychiczne, a sprawą mają zająć się odpowiednie służby! Co dokładnie się stało?  Zobacz także:   Sylwia i Mikołaj z "Love Island" na najnowszych zdjęciach mają kwaśne miny. Coś się między nimi popsuło? Oliwia opublikowała oświadczenie w związku z pytaniami o jej relację z Maciejem, które ciągle do niej napływają. Wygląda na to, że sprawa jest naprawdę poważna, a były partner uczestniczki programu "Love Island" miał dopuścić się naprawdę haniebnych czynów.  W związku z pojawiającymi się co chwilę pytaniami dotyczącymi mojej relacji z Maciejem Szewczykiem, a także ze względu na charakter jego aktywności w mediach społecznościowych, postanowiłam w kilku zdaniach odnieść się do naszej relacji. Mój związek z Maćkiem, od samego początku był burzliwy i ekspresyjny. Żyjąc w odosobnieniu, z dala od świata zewnętrznego, w hiszpańskiej willi, bardzo łatwo zakochać się w drugiej osobie. Tak było w moim przypadku. [...] Mimo, iż od samego początku wiele zachowań Maćka było dla mnie niezrozumiałych, tłumaczyłam sobie je niecodzienną sytuacją, w której się znaleźliśmy. Niestety, po opuszczeniu programu wcale nie było lepiej. Wręcz przeciwnie. Maciek nigdy nie był typem grzecznego, ułożonego chłopca. W trakcie trwania naszego związku dał się poznać jako osoba z jednej strony urocza, a z drugiej strony, jako osoba niezwykle zaborcza, chorobliwie zazdrosna, niestabilna emocjonalnie, a także agresywna i konfliktowa - brzmi początek wpisu Oliwii. W dalszej części oświadczenia Oliwia opisała, iż...

Oliwia Miśkiewicz z "Love Island"
Instagram
Newsy
Oliwia z "Love Island" jednak tęskni za Maćkiem? "Jeszcze sobie nie radzę"
Oliwia z "Love Island" w szczerym wyznaniu opowiedziała swoim fanom, czy tęskni za byłym partnerem Maćkiem.

Oliwia i Maciek z "Love Island" stworzyli zgraną parę, jednak ich związek był niezwykle burzliwy i po zakończeniu programu szybko się skończył. Często pomiędzy tą dwójką dochodziło do konfliktów. Oliwia oskarżyła nawet byłego partnera o uporczywe nękanie i znęcanie się psychiczne. Chociaż od ich rozstania minęło już trochę czasu, to wygląda na to, że gwiazda "Love Island" nie poradziła sobie jeszcze do końca z rozstaniem. Co dokładnie wyznała? Zobacz także:  Oliwia z "Love Island" oskarża Macieja o znęcanie psychiczne! Sprawą zajmie się policja! Oliwia z "Love Island" tęskni za Maćkiem? Relacja Oliwii i Macieja z "Love Island" była przepełniona konfliktami. Niestety, ich związek także zakończył się w burzliwej atmosferze. Była partnerka Macieja opublikowała nawet specjalne oświadczenie w mediach społecznościowych, w którym poinformowała, że były chłopak znęcał się nad nią psychicznie.  Po rozmowach ze specjalistami zrozumiałam, że stałam się ofiarą uporczywego nękania oraz psychicznego znęcania się. Z tego względu postanowiłam złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstw uporczywego nękania oraz znęcania się psychicznego nade mną przez Macieja Szewczyka - czytamy w oświadczeniu Oliwii. Chociaż jak stwierdziła Oliwia, jej związek z Maćkiem był bardzo toksyczny, to wygląda na to, że w dalszym ciągu nie może zapomnieć o byłym partnerze. Ostatnio na swoim InstaStory gwiazda "Love Island" poprosiła fanów o zadawanie jej pytań. Jeden z obserwatorów postanowił dowiedzieć się, jak można zapomnieć o kimś, kto nie był wart miłości. Odpowiedź Oliwii była dość zaskakująca! Nie wiem jak. Wiele z was prosi mnie o rady. Mówi, że jestem inspiracją, żeby wyjść z toksycznej relacji. Ja sama sobie...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner