Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Oliwia z "Love Island"
Instagram
TV-Show

Oliwia z "Love Island" pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Bardzo się zmieniła?

Oliwia Miśkiewicz z "Love Island" pokazała na Instagramie stare zdjęcie. Ależ była słodkim dzieckiem!

Oliwia to uczestniczka "Love Island", która wzbudziła najwięcej emocji w show. Widzowie z wypiekami na twarzy śledzili jej kolejne kłótnie z Maćkiem. Jak wiemy, poza programem między nimi również nie układało się najlepiej. Ostatecznie oboje rozstali się w atmosferze skandalu.

Zobacz także: Oliwia z "Love Island" ma sponsora!? Maciek upublicznił swoje dowody...

Teraz Oliwia próbuje zapomnieć o trudnych doświadczeniach. Gwiazda "Love Island" odpoczywa w gronie przyjaciół i rodziny. Te chwile skłoniły ją do refleksji. Oliwia przeglądała swoje stare zdjęcia i jednym z nich pochwaliła się na Instagramie. Zobaczcie, jak wyglądała kiedyś!

"Love Island": Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak jednak są parą?! Mamy komentarz Mikołaja!

Oliwia z "Love Island" na zdjęciach z dzieciństwa 

Choć wydawało się, że Oliwia i Maciek tworzą zgraną parę, bardzo szybko okazało się, że prawda wygląda nieco inaczej. Po programie między nimi wciąż dochodziło do kłótni. Najostrzejsza z nich wybuchła w połowie grudnia. Wtedy to Maciek oskarżył Oliwię o to, że ma sponsora. Opublikował też w sieci rozmowy z mężczyzną, który rzekomo miał utrzymywać gwiazdę "Love Island".

Po tej aferze Oliwia wycofała się z show-biznesu. Od czasu do czasu na jej Instagramie pojawiają się jedynie krótkie relacje, na których widać, jak spędza czas z bliskimi, którzy nie zostawili jej w potrzebie. Ostatnio Oliwia pokazała również zdjęcie z dzieciństwa. Zobaczcie, jak wyglądała celebrytka!

Bardzo się zmieniła?

Oliwia z
Instagram

Oliwia i Maciek mają za sobą bardzo trudne i bolesne rozstanie. Czy oboje doszli już do siebie?

Oliwia i Maciek z Love Island
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ania Lewandowska zdenerwuje się za te słowa na Franka z "Love Island"?! "Ania, jak to oglądasz..."
Ania Lewandowska zdenerwuje się za te słowa na Franka z "Love Island"?! "Ania, jak to oglądasz..."
Newsy
Ania Lewandowska wścieknie się na Franka z "Love Island" za te słowa?! "Ania, jak to oglądasz..."
Ania Lewandowska zdenerwuje się za te słowa na Franka z "Love Island"?! "Ania, jak to oglądasz..."

Franek z "Love Island" postanowił się wypowiedzieć przed kamerą Party.pl, co sądzi o Ani Lewandowskiej. Jak sam zaznaczył, uważał do tej pory, że "Ania Lewandowska jest tylko żoną piłkarza". Jak bardzo zmieniło się jego podejście? Czy teraz uważa, że się mylił? Posłuchajcie! Zobacz także:  Te szpilki to hit jesieni 2019! Siwiec i Lewandowska mają takie same Myślicie, że Ania może mieć za złe Frankowi z "Love Island" to, co powiedział? Franek do tej pory uważał, że "Anie jest tylko żoną piłkarza".

Mikołaj i Sylwia z "Love Island" na basenie
East News
TV-Show
Igraszki Sylwii i Mikołaja z "Love Island" w basenie. Miłość kwitnie!
Igraszki Sylwii i Mikołaja z "Love Island" w basenie. Miłość kwitnie!

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak to zwycięzcy pierwszej polskiej edycji "Love Island" . To również jedyna finałowa para, która nie rozstała się po zakończeniu show. Przypomnijmy, że niedawno Marietta i Franek zakończyli swój związek . Chwilę wcześniej, w atmosferze skandalu, rozstali się Oliwka i Maciek.  Zobacz także:  Oliwia i Marietta z "Love Island" zbliżyły się do siebie? Ich wspólne filmiki nie pozostawiają wątpliwości! Wygląda jednak na to, że związkowi Sylwii i Mikołaja niestraszne żadne kryzysy. Oboje świetnie się dogadują. Co więcej, między nimi nie brakuje namiętności. Wystarczy spojrzeć na najnowsze zdjęcia, które zrobiono im na basenie. Ależ oni się kochają!

Oliwia Miśkiewicz z "Love Island"
Instagram
TV-Show
Oliwia z "Love Island" odpowiada Maćkowi. "Nie jestem prostytutką i nigdy nie byłam"
Maciek zarzucił niedawno Oliwii, że ma sponsora. Bohaterka "Love Island" postanowiła skomentować te doniesienia w dość dosadny sposób

Niedawno byliśmy świadkami dużej afery, która wybuchła między uczestnikami "Love Island" . Do niedawna Maciek i Oliwia żywili do siebie ciepłe uczucia. Jednak wszystko zmieniło się, gdy chłopak opublikował w internecie wiadomości od rzekomego sponsora swojej ukochanej, który miał ją utrzymywać w Wielkiej Brytanii. Do tej pory Oliwia starała się nie komentować tej sprawy. Jednak teraz przerwała milczenie. Zobaczcie, jak tłumaczy cała sytuację. Oliwia z "Love Island" miała sponsora?  Oliwia Miśkiewicz i Maciek Szewczyk poznali się w programie "Love Island". Między nimi nie od razu pojawiło się uczucie. Jednak gdy w końcu stali się parą, oboje w pełni oddali się tej relacji. Niestety, między nimi nie brakowało również złych emocji. Maciek nie krył, że jest bardzo zazdrosny o ukochaną. Chłopak miał także problem z tym, że Oliwia bierze udział w sesjach zdjęciowych, podczas których odkrywa swoje ciało.  Ostatecznie para zdecydowała się rozstać. Jednak po przeprowadzce Oliwii do Warszawy między nimi znowu zaiskrzyło. Niestety, sielanka nie trwała zbyt długo. Maciek twierdzi bowiem, że otrzymał wiadomości od rzekomego sponsora Oliwii z Wielkiej Brytanii, który miał ją utrzymywać. Chłopak opublikował treść tych sms-ów w internecie.  Do tej pory Oliwia starała się nie komentować zaistniałej sytuacji. Jednak w końcu przerwała milczenie i na swoim InstaStory odparła ataki byłego ukochanego.  Nie chcę komentować tej sytuacji, bo musiałabym tu źle mówić o osobie, którą niestety nadal kocham. Ostatnim razem obiecałam moim przyjaciołom i rodzinie, którzy widzieli, co się dzieje, że już nigdy do niego nie wrócę. Dałam się nabrać po raz kolejny na to, że tym razem będzie inaczej i… no nie było. Tym razem obiecuję to...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner