Maciej Musiał w czarnej kurtce

Maciej Musiał po latach wyznał, co łączy go z Kingą Dudą! "Uratowałem ją"!

Maciej Musiał w czarnej kurtce

Na początku 2016 roku wszyscy zastanawiali się, co łączy Kingę Dudę i Macieja Musiała. Po tym, jak w mediach pojawiły się wspólne zdjęcia córki prezydenta i gwiazdora serialu "Rodzinka.pl" media zaczęły dopytywać, czy Kinga i Maciej mają romans. Menadżer aktora zapewnił wówczas, że łączy ich jedynie przyjaźń i nie ma mowy o żadnym romansie. Teraz, po latach do całej sprawy odniósł się sam Maciej Musiał, który w programie Kuby Wojewódzkiego zdradził, jak poznał córkę Andrzeja Dudy. 

Co łączyło Macieja Musiała i Kingę Dudę?

Maciej Musiał był gościem w ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego. W show opowiadał o swojej karierze i... znajomości z Kingą Dudą. Kuba Wojewódzki zapytał go wprost, czy był kiedyś związany z córką prezydenta. Jak odpowiedział aktor?

Nie mogę ci tego powiedzieć. Muszę dbać o dyskrecję - śmiał się Musiał, a po chwili przyznał - Nie byliśmy razem, ale to miła dziewczyna. Poznaliśmy się przez wspólnego znajomego. (...) Kiedy pan Andrzej został prezydentem, to w trakcie wieczoru wyborczego znalazłem ją na Facebooku i zaczepiłem ją tam. I potem trochę pisaliśmy, później spotkaliśmy się na imprezie znajomego- zdradził Maciej Musiał. 

Gwiazdor "Rodzinki.pl" opowiedział również o pewnym wydarzeniu z udziałem córki Andrzeja Dudy...

Poszliśmy na imprezę i szliśmy bulwarami. Wtedy ją uratowałem. Szło dwóch pijanych gości i jeden ewidentnie leciał na Kingę. A ja wtedy stanąłem między nimi i ją obroniłem- wspominał w programie Kuby Wojewódzkiego.

Wiedzieliście, że Maciej Musiał przyjaźnił się z córką prezydenta? 

Maciej Musiał opowiedział o przyjaźni z Kingą Dudą. 

Andrzej Duda z córką Kingą
East News

Maciej Musiał był gościem w programie Kuby Wojewódzkiego.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zjadłem go.

Post udostępniony przez Maciej Musiał (@maciejmusial_official)

 

Więcej na temat Maciej Musiał Kinga Duda
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08