Kinga Duda i Maciej Musiał spotkali się

Kinga Duda spotkała się z Maciejem Musiałem?! Odwiedził ją w Pałacu Prezydenckim!

Kinga Duda i Maciej Musiał spotkali się

Kinga Duda i Maciej Musiał są parą?! Dziś w sieci pojawiły się wspólne zdjęcia Macieja Musiała i Kingi Dudy spod Pałacu Prezydenckiego. Od razu pojawiły się pytania - co ich łączy, jak długo się znają, czy są parą? Okazuje się, że prezydentówna i aktor przyjaźnią się i... to wszystko!

Kinga Duda i Maciej Musiał razem?! Absolutnie nie ma tu mowy o żadnym romansie

Kinga Duda rozstała się niedawno ze swoim chłopakiem Karolem Sabatowskim, który ponoć nie potrafił poradzić sobie z zainteresowaniem mediów ich związkiem. Córka prezydenckiej pary skupiła się zatem na nauce. Dużym zaskoczeniem są więc jej fotki z Maciejem Musiałem spod Pałacu Prezydenckiego. Kinga zabrała aktorka na spacer, a w sieci pojawiły się pytania, czy para ma romans? Menadżer aktorka stanowczo zaprzecza, twierdząc, że Musiał zna Dudę od dawna i już jakiś czas temu umówili się na spotkanie:

Absolutnie nie ma tu mowy o żadnym romansie. Rzeczywiście Kinga i Maciek są znajomymi i już kiedyś Maciek wspominał mi, że umówił się z nią na wizytę w Pałacu Prezydenckim. Nie mam pojęcia, skąd się znają, bo Maciek ma dużo znajomych w tym wieku i jest bardzo towarzyską osobą. Ale z tego, co wiem, wizyta była bardzo udana – mówi "Faktowi" Dominik Borkowicz, menedżer gwiazdora „Rodzinki.pl” .

Maciej Musiał również jest na razie singlem. Po rozstaniu z Agnieszką Więdłochą, przystojniak nie znalazł sobie nowej partnerki. Z Kingą Dudą tworzyliby naprawdę piękną parę... Zwłaszcza, że córka prezydenta przeprowadziła się właśnie do Warszawy, więc mogliby spotykać się regularnie...

 

Zobacz także: Menadżerka Krupy o Kindze Dudzie: "Jej typ urody podoba się zwłaszcza zachodnim klientom". Zostanie modelką?

 

Kinga Duda spotkała się z Maciejem Musiałem.

Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta Andrzeja Dudy
ONS

Maciej Musiał przyjaźni się z Kingą Dudą.

Maciej Musiał w szarym garniturze
ONS

Kinga Duda rozstała się niedawno z chłopakiem.

Kinga Duda na zaprzysiężeniu prezydenta Andrzeja Dudy

 

Więcej na temat Maciej Musiał Kinga Duda
Przeładuj

Eurowizja 2020: Kto pojedzie z Polski? Oto wszyscy kandydaci!

zobacz 00:50