Jednym z ambasadorów Światowych Dni Młodzieży jest Maciek Musiał. Młody aktor jest znany ze swojej religijności, a teraz opisał, co takie Światowe Dni Młodzieży mogą młodemu człowiekowi dać. Okazuje się, że nie tylko wiarę, to może być też wielkie biuro matrymonialne. Czy Musiał też szuka żony?

Reklama

P { margin-bottom: 0.21cm; }

Można szukać żony z całego świata. To kusi, tu są takie dziewczyny! Na przykład dziewczyny Trynidad i Tobago są takie piękne, naprawdę! To jest jakaś mieszkanka cudowna! - rozpływał się rozmarzony Musiał w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.

Maciej Musiał opowiedział też, że ŚDM to walka o to, żeby zobaczyć papieża Franciszka. Sam uległ małej kontuzji kolana, żeby zająć dobre miejsce w miejscu, gdzie będzie przejeżdżał papież.

Przyszliśmy ze znajomymi pod Wawel, gdzie Ojciec Święty miał przejechać. Już było ciasno i pchałem się trochę by być bliżej. Pani mi mówiła "tu nie ma już miejsca", a ja na to: "właśnie że jest" i wtedy wyrżnąłem się na ziemię w kwiaty. Ale dotarłem i byłem w piątym rzędzie! Żeby nie przegapić niczego byłem na telefonie z moją mama, która oglądała na żywo w telewizji i mnie informowała czy jedzie. Bo jak tylko coś jechało wszyscy się podrywali, czy to on. Tylko, że jak jechał spojrzałem najpierw w prawo, a potem tam gdzie jechał... niestety zobaczyłem już tylko jego czapejkę - opowiedział w DDTVN Maciek Musiał.

Maciek Musiał na Światowych Dniach Młodzieży nawiązuje międzynarodowe przyjaźnie i kto wie, może znajdzie żonę :)?

Zobacz także: Co papież dostanie od Błaszczykowskiego? Każdy fan by się ucieszył! Co dały inne gwiazdy? ZDJĘCIA

Zobacz także

Maciej Musiał wśród kobiet czuje się znakomicie. Tutaj z Koreankami na ŚDM 2016.

Reklama

Maciej Musiał widywany jest z różnymi koleżankami. Czy znajdzie miłość?

Reklama
Reklama
Reklama