Maciej Kurzajewski zawieszony w TVP
ONS

TVP zawiesiła Macieja Kurzajewskiego! Czy zniknie z programu „Świat się kręci”?

Maciej Kurzajewski zawieszony w TVP
ONS

Maciej Kurzajewski został zawieszony przez władze TVP! Wszystko przez jego wypowiedzi w programie "Świat się kręci", gdzie promował premierowy odcinek "Rinke za kratami" w telewizji Polsat. Jak wyglądała wpadka Kurzajewskiego? Podczas programu rozmawiano o stresie w pracy  i w trakcie rozmowy pokazano m.in. wspólne zdjęcia producenta Rinke Rooyensa i Kurzajewskiego. Prowadzący skomentował wówczas ich wspólną fotografię:

Nie chciałem, żeby Rinke Rooyens, producent programu „Świat się kręci” stresował się, bo on ma dzisiaj premierę swojego programu „Rinke za kratami”, 22:10. Państwo wiedzą, gdzie oglądać. Dziękuję.

Zachowanie Macieja Kurzajewskiego skomentowało biuro prasowe TVP.

Promowanie programów stacji konkurencyjnych nie jest dopuszczalne na antenie TVP1. Nie ma i nie będzie zgody na tego typu działania - czytamy na Wirtualnemedia.pl.

Swoje stanowisko w sprawie Macieja Kurzajewskiego przedstawiła także firma Rinke Rooyensa, która produkuje "Świat się kręci".

Ani firma Rochstar, ani jakikolwiek jej przedstawiciel nie tylko nie prosił o taką wypowiedź prowadzącego, ale też nie widział, że padnie.

Jak donoszą Wirtualnemedia.pl zarówno Maciej Kurzajewski jak i przedstawiciele Rochstar złożyli już wyjaśnienia władzom Telewizji Publicznej. Niestety, od piątku dziennikarz jest zawieszony i wciąż nie wiadomo jak potoczą się jego losy. Co ciekawe, to nie był pierwszy raz, kiedy w programie TVP wspominano o show konkurencyjnych stacji. Rok temu, przy okazji wizyty Joanny Moro, mówiono o jej udziale w "Tańcu z gwiazdami".

Zobacz również: Kraśko wrócił do pracy po wakacjach z Ferenstein. Młynarska zadała mu na wizji krępujące pytanie
 

Maciej Kurzajewski w programie "Świat się kręci"


Maciej Kurzajewski na nagraniu sylwestrowego odcinka Świat się kręci


Rinke Rooyens na jesiennej ramówce Polsatu 2015

 

Przeładuj

Z kim Blondino ma najlepszy kontakt po "Hotelu Paradise"? Nie chodzi o Chrisa!

zobacz 01:23