Party Stories
Maciej Kurzajewski wrócił do pracy w TVP
ONS
Newsy

Maciej Kurzajewski wrócił do pracy w TVP

Maciej Kurzajewski wrócił do pracy w telewizji! Okazuje się, że dziennikarz prowadził ostatnio relację dla TVP z maratonów PKO. Kurzajewski pojawił się na sportowych imprezach w Poznaniu i Katowicach, czym pochwalił się na swoim profilu na Instagramie. Czyżby władze Telewizji Publicznej wybaczyły już dziennikarzowi wpadkę sprzed kilku tygodni.

Przypominamy, że Maciej Kurzajewski został ostatnio zawieszony za zaskakującą wypowiedź w programie "Świat się kręci". Dziennikarz promował wówczas program Rinke Rooyensa "Rinke za kratami" nadawany w stacji... Polsat. Kurzajewski z dnia na dzień przestał prowadzić program w TVP a jego miejsce zajął Artur Orzech.  Prezenter został wysłany na przymusowy urlop, przez co nie mógł pojawiać się nawet w redakcji TVP Sport. Maciej Kurzajewski w trudnej sytuacji mógł liczyć na wsparcie swojej żony.

Maciek zawsze ma nasze wsparcie, zrozumienie i miłość. Niezależnie od tego, co się wydarzy, jesteśmy razem z nim. W jedności siła - przyznała Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

Zobacz także: Maciej Kurzajewski WYRZUCONY z programu "Świat się kręci"

 

Maciej Kurzajewski

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Franek Kurzajewski
Paparazzi
Newsy
Czyj to syn? Leon Myszkowski ma groźnego konkurenta! DUŻO ZDJĘĆ

To syn znanego prezentera!

Anna Popek
ONS
TV-Show
Kto poprowadzi konkurencyjny program dla "PnŚ"? Anna Popek i... poznaj wszystkich gospodarzy!
Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska pozują do zdjęć na czerwonym dywanie
ONS
TV-Show
Maciej Kurzajewski WYRZUCONY z programu "Świat się kręci"! Kto go zastąpi?

Mamy złe wiadomości dla fanów Macieja Kurzajewskiego . Dziennikarz nie poprowadzi więcej programu "Świat się kręci" . Według nieoficjalnych informacji portalu wirtualnemedia.pl, Kurzajewskiego zastąpi teraz Artur Orzech . Dziennikarz pozostaje jednak w Telewizji Publicznej i znowu będzie prowadził magazyn "Sport" tuż po głównym wydaniu serwisu informacyjnego w TVP1. Zobaczymy go również w innych programach sportowych. Maciej Kurzajewski wyrzucony z Świat się kręci! Dlaczego? Przypominamy, że kłopoty Macieja Kurzajewskiego zaczęły się kilka dni temu, kiedy to w programie " Świat się kręci" zapowiedział premierowy odcinek nowego projektu Rinke Rooyensa w Polsacie "Rinke za kratami". "Nie chciałem, żeby Rinke Rooyens, producent programu „Świat się kręci” stresował się, bo on ma dzisiaj premierę swojego programu „Rinke za kratami”, 22:10. Państwo wiedzą, gdzie oglądać. Dziękuję. Właśnie po tych słowach władze TVP zawiesiły dziennikarza i wydały oświadczenie, że nie będą akceptować tego typu zachowań. Po kilku dniach stacja podjęła decyzję o usunięciu Kurzajewskiego z programu. Teraz  "Świat się kręci" na zmianę będą prowadzić: Agata Młynarska i Artur Orzech. Żałujecie, że Maciej Kurzajewski nie pojawi się już w programie?   Zobacz również: Będą zmiany w "Świat się kręci"? TVP poważnie rozważa nowe nazwisko   Maciej Kurzajewski zwolniony z programu "Świat się kręci" Artur Orzech nowym prowadzącym "Świat się kręci"  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner