Maciej Kurzajewski wrócił do pracy w TVP
ONS

Maciej Kurzajewski wrócił do pracy w TVP

Maciej Kurzajewski wrócił do pracy w TVP
ONS

Maciej Kurzajewski wrócił do pracy w telewizji! Okazuje się, że dziennikarz prowadził ostatnio relację dla TVP z maratonów PKO. Kurzajewski pojawił się na sportowych imprezach w Poznaniu i Katowicach, czym pochwalił się na swoim profilu na Instagramie. Czyżby władze Telewizji Publicznej wybaczyły już dziennikarzowi wpadkę sprzed kilku tygodni.

Przypominamy, że Maciej Kurzajewski został ostatnio zawieszony za zaskakującą wypowiedź w programie "Świat się kręci". Dziennikarz promował wówczas program Rinke Rooyensa "Rinke za kratami" nadawany w stacji... Polsat. Kurzajewski z dnia na dzień przestał prowadzić program w TVP a jego miejsce zajął Artur Orzech.  Prezenter został wysłany na przymusowy urlop, przez co nie mógł pojawiać się nawet w redakcji TVP Sport. Maciej Kurzajewski w trudnej sytuacji mógł liczyć na wsparcie swojej żony.

Maciek zawsze ma nasze wsparcie, zrozumienie i miłość. Niezależnie od tego, co się wydarzy, jesteśmy razem z nim. W jedności siła - przyznała Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

Zobacz także: Maciej Kurzajewski WYRZUCONY z programu "Świat się kręci"

 

Maciej Kurzajewski

Więcej na temat Maciej Kurzajewski
Przeładuj

Doda o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej: "Żniwa będą wśród najbiedniejszych"

zobacz 06:26