Maciej Kurzajewski zawieszony w TVP
ONS

Maciej Kurzajewski WYRZUCONY z programu "Świat się kręci"!

Maciej Kurzajewski zawieszony w TVP
ONS

Mamy złe wiadomości dla fanów Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarz nie poprowadzi więcej programu "Świat się kręci". Według nieoficjalnych informacji portalu wirtualnemedia.pl, Kurzajewskiego zastąpi teraz Artur Orzech. Dziennikarz pozostaje jednak w Telewizji Publicznej i znowu będzie prowadził magazyn "Sport" tuż po głównym wydaniu serwisu informacyjnego w TVP1. Zobaczymy go również w innych programach sportowych.

Przypominamy, że kłopoty Macieja Kurzajewskiego zaczęły się kilka dni temu, kiedy to w programie "Świat się kręci" zapowiedział premierowy odcinek nowego projektu Rinke Rooyensa w Polsacie "Rinke za kratami".

"Nie chciałem, żeby Rinke Rooyens, producent programu „Świat się kręci” stresował się, bo on ma dzisiaj premierę swojego programu „Rinke za kratami”, 22:10. Państwo wiedzą, gdzie oglądać. Dziękuję.

Właśnie po tych słowach władze TVP zawiesiły dziennikarza i wydały oświadczenie, że nie będą akceptować tego typu zachowań. Po kilku dniach stacja podjęła decyzję o usunięciu Kurzajewskiego z programu. Teraz  "Świat się kręci" na zmianę będą prowadzić: Agata Młynarska i Artur Orzech. Żałujecie, że Maciej Kurzajewski nie pojawi się już w programie?


Zobacz również: Będą zmiany w "Świat się kręci"? TVP poważnie rozważa nowe nazwisko

Maciej Kurzajewski na nagraniu sylwestrowego odcinka Świat się kręciMaciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz-Kurzajewska na otwarciu salonu Omega

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36