Macademian Girl i Rafał Maserak na planie Tańca z gwiazdami
East News

Macademian Girl i Rafał Maserak mają konflikt? "Poza kamerami nie rozmawiają ze sobą"

Macademian Girl i Rafał Maserak na planie Tańca z gwiazdami
East News

Sześć par walczy o udział w finale 9. edycji “Tańca z gwiazdami”. Konkurencja jest spora, ale i walka o awans do kolejnych odcinków coraz bardziej zacięta. Jedną z faworytek tej edycji show jest Macademian Girl, która tańczy w parze z Rafałem Maserakiem. Choć dotychczas o tej parze nie mówiło się zbyt dużo w mediach, teraz może się to zmienić… Dlaczego?

Macademian Girl i Rafał Maserak nie dogadują się?

Patrząc na wysokie noty, które dostają i fragmenty z ich wspólnych treningów, mogłoby się wydawać, że są dobrani idealnie. Zresztą widzowie również polubili ich jako parę, bowiem jeszcze ani razu nie byli zagrożeni. Okazuje się jednak, że ta para znakomicie radzi sobie na parkiecie, ale poza nim prawie ze sobą nie rozmawia...

Tamara i Rafał nie przepadają za sobą i wiedzą o tym wszyscy, którzy pracują przy programie. W ich przypadku sprawdza się powiedzenie, że trafiła kosa na kamień. Rafał jest niezwykle upartym człowiekiem, który dąży do celu i bardzo dużo wymaga od swoich partnerek. Kiedyś jedna z nich nazwała go nawet tyranem. Z kolei Tamara jest osobą, która ma bardzo silny charakter i nie pozwala sobie na pewne zachowania i odzywki, dlatego kilka razy zwróciła uwagę Rafałowi i to mu się nie spodobało - mówi nam osoba z otoczenia pary.

Macademian i Rafał są jednymi z faworytów show. Mówi się, że największe szanse na awans do finału mają właśnie oni, jak i również Joanna Mazur i Jan Kliment. Coraz lepiej radzą też sobie Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino. Joanna i Agnieszka mogą liczyć na wsparcie swoich partnerów i to pomaga im przed odcinkami na żywo, ale Macademian jest ze wszystkim sama.

Inne pary spędzają ze sobą czas podczas prób czy odcinków na żywo. Inaczej sytuacja wygląda w ich przypadku. Rafał trzyma się z boku, a Macademian świetnie dogaduje się z większością osób. Wspólny język znalazła zwłaszcza z Danielem Qczajem, który był oburzony tym, jak Rafał zachowuje się w stosunku do swojej partnerki. Poza kamerami Tamara unika Rafała, a on jej. Unikają nawet wspólnych wywiadów po odcinku - dodaje nasz informator.

Historia "Tańca z gwiazdami" zna już takie przypadki. Nie zawsze wszystkie pary dogadywały się ze sobą, ale na samym końcu liczył się taniec, a z nim Macademian Girl i Rafał Maserak nie mają najmniejszego problemu. Myślicie, że tych dwoje z czasem zacznie się lepiej dogadywać i dojdzie do finału?

 

Macademian Girl i Rafał Maserak to jedna z najlepszych par tej edycji TZG

Macademian Girl

Prywatnie nie dogadują się ze sobą, ale na parkiecie tego nie widać.

Macademian Girl, Rafał Maserak w TZG
East News

 

Więcej na temat Macademian Girl Rafał Maserak
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40