M jak miłość: Natalia i Barbara
MTL Maxfilm
Newsy

"M jak miłość": Załamana Barbara poprosi Rogowską, aby ściągnęła Piotrka z USA!

Co w nowych odcinkach "M jak miłość"?

Nowy sezon "M jak miłość" rozpoczął się dramatycznymi rozstaniami w rodzinie Mostowiaków. Najpierw zrozpaczona Natalka wyzna seniorce rodu, że Franek ja zdradza, a kiedy odkryje, że kochanką męża jest Justyna będzie załamana. Potem okaże się, że kryzys w małżeństwie Kingi i Piotrka jest na tyle poważny, że Zduńska sięgnęła po antydepresanty. To będzie już za wiele dla Barbary Mostowiak! Kobieta czuje, że rodzina się rozpada i stres wywołany troską o najbliższych sprawi, że bardzo źle się poczuje! Rogowska jako pierwsza zobaczy matkę w złym stanie i będzie obawiała się o jej życie, jak wiadomo seniorka cierpi na nadciśnienie. W tych dramatycznych okolicznościach Barbara poprosi córkę o jedną rzecz! Rogowska będzie w stanie spełnić jej prośbę?

Marcin Mroczek z żoną i dziećmi raz spędzili święta w ciepłych krajach: "Mogę sobie na to pozwolić"

Załamana Barbara poprosi Rogowską, aby ściągnęła Piotrka z USA!

W 1532 odcinku "M jak miłość" Barbara Mostowiak będzie przerażona tym, co dzieje się w jej rodzinie. Kobieta widzi, że kolejne małżeństwa się rozpadają, a najmłodsi wyjeżdżają z Grabiny - chodzi o Lilkę i Mateusza, którzy planują przeprowadzić się do Warszawy. W końcu seniorka źle się poczuje i sięgnie po leki, co przypadkiem zobaczy Rogowska:

Nic się nie martw. Zaraz będzie dobrze...  Nie dziękuję, wszystko jest w porządku - odpowiedziała Barbara na uwagi Marysi.

Jednak Rogowska nie dała się zbyć, widząc, że jej matka źle się czuje i namówiła ją, aby dała się zbadać Arturowi, kiedy wróci z przychodni. W końcu jednak seniorka rodu wyzna, że to wszystko przez fakt, że obawia się o rodzinę. Widzi, że kolejne małżeństwa się rozpadają i obawia się o Kingę i Piotrka:

Ale ty się nie musisz martwić o mnie! Kiedy byliśmy tu wszyscy razem, blisko siebie wszystko się jakoś układało. A potem kiedy cała rodzina rozjechała się po świecie, wszystko zaczęło się walić! Córciu, mam prośbę do ciebie... Jeżeli możesz, jeżeli na to jakiś wpływ poproś Piotrka, żeby jak najszybciej wrócił do domu... Póki nie będzie za późno! 

Niestety, Rogowska wie, że sytuacja jest znacznie poważniejsza niż sądzi Barbara. W końcu to ona znalazła receptę Kingi na antydepresanty! Czy Piotrek wróci, kiedy dowie się, jak poważna jest sytuacja w jego domu?

Zobacz także: W "M jak miłość" Natalka dowie się z kim zdradza ją Franek! To będzie dla niej cios

Barbara po tym, jak dowie się od Natalii, że Franek ją zdradza będzie załamana, że rozpadnie się też małżeństwo Kingi i Piotrka. 

M jak miłość: Natalia i Barbara
MTL Maxfilm

Marysia i Barbara obawiają się, że małżeństwo Kingi i Piotrka faktycznie się zakończy. Co więcej Rogowska widzi, że Paweł zakochał się w bratowej. 

M jak miłość - Paweł i Kinga
MTL Maxfilm

 

Zobacz także
M jak miłość: Natalia

W "M jak miłość" Natalka dowie się z kim zdradza ją Franek! To będzie dla niej cios

M jak miłość: Natalia i Barbara

Powrót Natalki i wypadek Ali w "M jak miłość"! Dramatyczne zwroty akcji w nowym odcinku serialu

 

Kinga i Piotrek M jak miłość
Instagram
Newsy
Rozwód Kingi i Piotrka w "M jak miłość" jest już przesądzony!? Seniorka rodu nie widzi dla nich szansy?
Rozwód Kingi i Piotrka w "M jak miłość" jest już przesądzony!? Seniorka rodu nie widzi dla nich szansy?

Kryzys w małżeństwie Kingi i Piotrka w " M jak miłość " trwa już od dłuższego czasu!  Najpierw dwuznaczna relacja Kingi i Pawła, potem wyjazd Piotrka w delegację, a teraz w życiu prawnika pojawiła się piękna koleżanka z pracy - to wszystko sprawiło, że Zduńscy przestali ze sobą rozmawiać i coraz bardziej się oddalają. Do tego dochodzą jeszcze problemy z Lenką, która już raz uciekła z domu, a teraz Kinga jest zupełnie sama z kłopotami córki. W nowym sezonie Kinga i Piotrek często będą pojawiali się w serialu. Rodzina zdecyduje, że pora na interwencję i para będzie miała przed sobą trudne rozmowy zarówno z Marysią Rogowską, jak i Barbarą Mostowiak. Seniorka rodu w pewnym momencie zwątpi to to, że małżeństwo Kingi i Piotrka przetrwa! Rozwód Kingi i Piotrka w "M jak miłość" jest już pewny? Barbara Mostowiak coraz bardziej zaczyna obawiać się o małżeństwo Kingi i Piotrka. Do tej pory tworzyli świetną relację, mają czwórkę dzieci, ale już od jakiegoś czasu w ich małżeństwie źle się dzieje! Widać, że kobieta niepokoi się, że dalszy pobyt wnuka w USA przyczyni się do rozpadu jego małżeństwa.  Z takiego rozstania niczego dobrego nie będzie... Pieniądze to nie wszystko. - Ale są potrzebne, zwłaszcza jak ma się czwórkę dzieci... - A co będzie, jak się oboje do tej rozłąki przyzwyczają? - powie Barbara do Marysi w jednym z odcinków "M jak miłość". Wszystko wskazuje na to, że w nowym sezonie "M jak miłość" kryzys w małżeństwie Zduńskich nie zakończy się happy endem, ale jeszcze bardziej się pogłębi. Tym bardziej, że Paweł też ma dosyć tego, jak Piotrek traktuje Kingę i szczerze jej wyzna:  Gdybym ja miał taką żonę, to bym jej w życiu nie zostawił na tak długo... Załamana Kinga przyjmie wsparcie...

Kinga I paweł w M jak miłość
fot. MTL Maxfilm screen Zawiastun
Newsy
Piotrek w "M jak miłość" przyłapie Kingę i Pawła w dwuznacznej sytuacji! To już koniec ich małżeństwa?
Piotrek w "M jak miłość" przyłapie Kingę i Pawła w dwuznacznej sytuacji! To już koniec ich małżeństwa?

Nowy sezon " M jak miłość " to wielkie emocje w rodzinie Zduńskich. Kryzys w małżeństwie Kingi i Piotrka stale się pogłębia, a fakt, że w ich relacji pojawiają się osoby trzecie nie pomaga! Kinga jest zazdrosna o podróże męża z piękną prawniczką, a tymczasem u jej boku cały czas jest Paweł. Jak wiadomo mężczyzna jest zakochany w swojej bratowej i otwarcie jej wyzna:  Gdybym ja miał taką żonę, to bym jej w życiu nie zostawił na tak długo... Okazuje się, że w nowym sezonie "M jak miłość" Piotrek po raz kolejny nakryje swoją żonę i brata w dwuznacznej sytuacji. Tego będzie już za wiele i nie wytrzyma! Jak zareaguje? Kinga i Paweł będą mieli romans? W zwiastunie nowego sezonu "M jak miłość" Piotrek wraca z delegacji z prezentem dla Kingi. Kiedy pojawia się w domu nie będzie mógł uwierzyć w to co widzi! Półnagi Paweł i czule dotykająca go Kinga - tego nie spodziewał się zobaczyć! Kinga nie wybrnie z tej sytuacji, a wyraz jej zaskoczonej twarzy tylko potwierdzi obawy Piotrka, że między nimi nawiązała się relacja. Prawnik nie wytrzyma i rzuci się na brata. W nowych odcinkach dowiemy się kto powstrzyma bójkę między braćmi.  Po tej sytuacji będzie konieczna rodzinna interwencja. W całą sprawę zaangażuje się Marysia Rogowska i Barbara Mostowiak. Jednak nie będzie to proste, a w uratowanie małżeństwa zwątpi nawet seniorka roku . Czyżby małżeństwo Kingi i Piotrka faktycznie miało zakończyć się rozwodem? Zobacz także:   Monika Mielnicka z "M jak miłość" o fali zazdrości i nienawiści! Pisze o "toksycznym środowisku"  Między Kingą i Pawłem już od dawna coś się dzieje!       

Barbara Mostowiak M jak miłość
fot. MTL Maxfilm
Newsy
Dramat w "M jak miłość"! Córka Kingi zgubi się pod opieką Barbary Mostowiak! 
Kinga dowie się, że jej córeczka na chwilę zniknęła!?

Kinga w „ M jak miłość ” sama opiekuje się czwórką dzieci, kiedy Piotrek jest w delegacji w Stanach Zjednoczonych . Zduńska ma na głowie nie tylko dom, dzieci i bistro, które prowadzi.  Z pomocą czasem przychodzi Marysia i Paweł, ale to za mało! W końcu dziećmi pod nieobecność Kingi będzie zajmowała się Barbara. Szybko okaże się jednak, że opieka nad czwórką dzieci, w tym małymi bliźniaczkami jest dosyć trudna. Seniorka rodu, opiekując się dziewczynkami na chwilę straci ich z oczu i wpadnie w panikę, kiedy nie będzie mogła znaleźć jednej z dziewczynek! Córka Kingi zgubi się pod opieką Barbary Mostowiak. Kobieta ciężko to przeżyje! Kiedy Barbara będzie przygotowywała obiad dla rodziny i jednocześnie opiekowała się Zuzią i Emilką w pewnym momencie straci dzieci z oczu. Wszystko zobaczymy w 1524 odcinku, który na antenie TVP2 już 14 września! Zuzia, gdzie ty jesteś? – krzyknie przerażona Barbara. Z pomocą przyjdzie babcia dziewczynek. Rogowska znajdzie Zuzię niedaleko schodów. Przerażona Barbara wyzna, że nawet nie zauważyła, kiedy dziewczynka zniknęła. Tym razem obyło się bez tragedii i dziecko nie spadło ze schodów. Radość będzie jedynie chwilowa! Szybko okaże się, że ruchliwa dziewczynka faktycznie ulegnie wypadkowi i trafi do szpitala. Jak podaje se.pl to Paweł zawiezie Kingę do szpitala, a ta podziękuje szwagrowi czułym przytuleniem, czego świadkiem będzie Marysia Rogowska. Na szczęście dziecku nic poważnego się nie stanie, ale sprawa opieki nad bliźniaczkami coraz bardziej się komplikuje! Podobnie, jak relacja Kingi i Pawła! Zobacz także:  Nowa twarz Kamila! Czyżby szykowały się zmiany w "M jak miłość"? Zobaczcie to słodkie dziecko... Na szczęście Marysia szybko znajdzie dziecko, ale Barbara będzie przerażona!...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik