Party Stories
M jak miłość: Natalia
MTL Maxfilm
Newsy

W "M jak miłość" Natalka dowie się z kim zdradza ją Franek! To będzie dla niej cios

W "M jak miłość" przyjazd Natalii do Grabiny ucieszy całą rodzinę, a w szczególności Barbarę, która coraz bardziej czuje, że ma mniejszy kontakt z wnukami. To właśnie swojej babci Zarzycka wyzna, dlaczego tak naprawdę nagle sama przyleciała z Australii. Okazuje się, że wszystko za sprawą zdrady Franka, który poznał kogoś i całkowicie zatracił się w tej relacji. Dziewczyna jeszcze bardziej załamie się, kiedy pozna kochankę męża! To będzie dla niej szok!

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Natalia z "M jak miłość" o zdradzie Franka!

W 1532. odcinku „M jak miłość”, który zobaczymy 12 września, Natalka zdecyduje się opowiedzieć swojej babci o dramacie, jaki przeżywa. Franek, którego już kiedyś podejrzewała o romans, teraz faktycznie ma kochankę! Dziewczyna była pewna, że to już koniec jej małżeństwa, ale za radą Barbary zacznie się zastanawiać czy jeszcze coś czuje do Franka.

Franek zupełnie zwariował na jej punkcie i nawet specjalnie się nie krył. A kiedy w końcu go wprost zapytałam, czy kogoś ma od razu się przyznał. Wtedy poczułam, że dłużej nie dam rady! Musiałam się od tego odciąć… Przyjechałam tutaj, żeby nabrać dystansu, spokojnie sobie wszystko przemyśleć...
- I słusznie, może jeszcze wszystko jakoś się ułoży?
- Nie wiem, babciu, czy… warto jeszcze walczyć o to małżeństwo...
- Myślę, że zawsze warto... Dopóki ludzie się kochają, jest nadzieja.
- Ale ja nie wiem, czy ja go jeszcze kocham…- wyzna Barbarze zrozpaczona Natalka. 

Natalka, zanim coś postanowi w sprawie swojego małżeństwa, zdecyduje, że chce dowiedzieć się z kim zdradza ją Franek i jak informują superseriale.se.pl zdobędzie adres kochanki męża. Pojedzie do niej z Bartkiem. Okazuje się, że kobieta też przyleciała na kilka dni do Polski. Kiedy Zarzycka odwiedzi kobietę zobaczy, że to... Justyna! Tego będzie dla niej za wiele! Franek zdradził ją z byłą narzeczoną, a wcześniej zapewniał, że między nimi wszystko skończone. Co dalej z córeczką Natalii? Franek pozwoli jej zabrać Hanię do Polski?

Zobacz także: QUIZ! Weekendowy mix serialowy! Jak dobrze znasz kultowe polskie seriale? Sprawdź się!

Załamana zdradą Franka Natalka przyjedzie do Grabiny, tam zwierzy się ze wszystkiego Barbarze.

M jak miłość: Natalia i Barbara
MTL Maxfilm

W pomoc Natalce zaangażuje się Bartek. Ula będzie zazdrosna o ich relację?

M jak miłość: Natalia i Bartek
MTL Maxfilm

Wygląda na to, że to już koniec małżeństwa Uli i Franka.

Mat. prasowe

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
M jak miłość Aneta z matką
MTL Maxfilm
Newsy
Czas na nowy QUIZ z "M jak miłość"! Pamiętasz, co wydarzyło się w ostatnim odcinku serialu?

Gotowi na nowy quiz z wiedzy o "M jak miłość"? Jeżeli tak to spróbujcie odpowiedzieć na nasze pytania z ostatniego odcinka hitowego serialu Telewizyjnej Dwójki! Pamiętacie, co działo się w 1529 odsłonie "Mjm"? O co Leszek Krajewski (Sławek Uniatowski) poprosił swojego ojca? Ile razy rozwodziła się matka Anety (Ilona Janyst)? To tylko część pytań z naszego quizu! Spróbuj odpowiedzieć na wszystkie!

Rozpoczynamy nasz QUIZ!

Zobacz także: Metamorfoza Izy w "M jak miłość". Chodakowska ma nową fryzurę!

Gotowi na nowy quiz z wiedzy o "M jak miłość"? Jeżeli tak to spróbujcie odpowiedzieć na nasze pytania z ostatniego odcinka hitowego serialu Telewizyjnej Dwójki! Pamiętacie, co działo się w 1529 odsłonie "Mjm"? O co Leszek Krajewski (Sławek Uniatowski) poprosił swojego ojca? Ile razy rozwodziła się matka Anety (Ilona Janyst)? To tylko część pytań z naszego quizu! Spróbuj odpowiedzieć na wszystkie! Rozpoczynamy nasz QUIZ! Zobacz także:   Metamorfoza Izy w "M jak miłość". Chodakowska ma nową fryzurę!

Mat. prasowe
Newsy
Natalka w "M jak miłość" opowie o zdradzie Franka! Dlaczego zostawiła córkę w Australii?
Co ma wspólnego z tym wszystkim Bartek?

Nowy sezon " M jak miłość "  to dalszy ciąg losów Natalii, która na jakiś czas zniknęła, wyjeżdżając z Frankiem i Hanią do Australii. Teraz dziewczyna wróci do Grabiny ku wielkiej radości Barbary Mostowiak. Niestety, radość będzie krótka, bo Natalia wyzna w końcu prawdziwy powód swojego przyjazdu w rodzinne strony.  Okazuje się, że jej małżeństwo wisi na włosku. Tym razem wybaczy Frankowi? Natalka w "M jak miłość" opowie Barbarze o zdradzie Franka! Kiedy Natalia spotka się z Barbarą w sadzie Lucjana radość obu kobiet będzie ogromna, ale największe zaskoczenie wzbudzi fakt, że dziewczyna będzie sama. Jej mąż i córka zostali w Australii. Dlaczego Natalka przyleciała sama? Okazuje się, że dziewczyna potrzebuje spokoju i musi przemyśleć dalszy sens jej małżeństwa z Frankiem, który zdradził ją i przyznał się do wszystkiego. W 1531 odcinku "M jak miłość", który zobaczymy 6 października, dziewczyna wyzna wszystko seniorce rodu. To wtedy wyjdzie na jaw, że Zarzycki zakochał się w Polce, którą poznał w Australii. Małżeństwo Natalii i Franka wisi na włosku. Czy dziewczyna odzyska spokój i wybaczy mężowi?  Ale o co chodzi z Bartkiem? Nieszczęśliwa dziewczyna to w mężu swojej siostry znajdzie największe oparcie. Jak na to zareaguje Ula? Wygląda na to, że w nowym sezonie "M jak miłość" dramatów nie zabraknie! Zobacz także:   Kinga w "M jak miłość" przejdzie załamanie nerwowe i sięgnie po silne leki! Kolejny dramat u Zduńskich To już koniec małżeństwa Natalki i Franka? Ale co dalej z Hanią? Zostanie na stałe z Frankiem w Australii?    

M jak miłość: Natalia
MTL Maxfilm
Newsy
Dramat Natalki z "M jak miłość"! Już nigdy nie zobaczy ukochanej córeczki?! 

Natalia (Marcjanna Lelek) z "M jak miłość"  już wkrótce przeżyje prawdziwy dramat. Po tym, jak  już dowie się, z kim zdradził ją Franek (Piotr Nerlewski) wydarzy się coś znacznie gorszego!  Okazuje się bowiem, że wkrótce Natalka dowie się, że jej ukochana córeczka zniknęła! Zobaczcie, co dokładnie wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłośc"! Coś czujemy, że wątek Natalki przyniesie widzom naprawdę ogromne emocje. Franek zniknie razem z córką Dokładnie 6 października w 1531 odcinku "M jak miłość" Natalka wróciła do Grabiny. Do Polski przyleciała razem z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński), a w Australii został jej mąż Franek i córeczka Hania. Po powrocie do Grabiny Natalia opowiedziała Barbarze, że Franek ma romans. Natalia zdobyła adres kochanki swojego męża i kiedy pojechała ją poznać dowiedziała się, że mąż zdradza ją z Justyną (Olga Kalicka)! Teraz okazuje się, że zdradzona i załamana Natalia podejmie decyzje o rozwodzie!  Jak informuje portal superseriale.se.pl już w 1537 odcinku "M jak miłość" Natalia skontaktuje się z prawnikiem. Poprosi Wernera (Jacek Kopczyński), żeby wysłał wniosek rozwodowy do jej męża. Natalia podejmie decyzję, że musi wrócić do Australii zabrać córeczkę i razem z nią na stałe wrócić do Grabiny. Niestety, Natalia szybko dowie się, że mała Hania zniknęła! w 1537 odcinku serialu TVP Ula (Iga Krefft) zadzwoni do siostry i przekaże jej dramatyczną wiadomość.  Dzwoniła Ula! Franek zabrał Hanię i pojechali gdzieś, nie wiadomo dokąd! - powie swoim bliskim zrozpaczona Natalka. Czy Natalce uda się skontaktować z mężem i dowie się, gdzie jest jej córka? Odzyska małą Hanię? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Zobacz także:  "M...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner