Party Stories
Marcin Bosak na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy

W "M jak miłość" wielka tajemnica Kamila wyjdzie na jaw! Gryc ma córkę, ale wcale nie z byłą żoną! 

Już wkrótce poznamy wielką tajemnicę Kamila (Marcin Bosak) z "M jak miłość"! Okazuje się, że 1532. odcinku serialu Telewizyjnej Dwójki, Magda (Anna Mucha) przez przypadek dowie się, że Gryc ma córkę. Jak informuje "Świat Seriali" właśnie wtedy dojdzie do szczerej rozmowy Magdy z Kamilem, który wyzna, że to wcale nie jego była żona jest matką dziecka! 

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Magda pozna tajemnicę Kamila

Kiedy Kamil po wielu latach wrócił do "M jak miłość" nie zdradzał zbyt wiele szczegółów ze swojego życia. Gryc opowiadał wówczas, że w przeszłości wziął ślub, który niestety zakończył się rozwodem. Co ciekawe, Kamil zapewniał że nie ma dzieci z byłą żoną... Teraz okaże się, że w pewnym sensie mówił prawdę! W 1532 odcinku "M jak miłość" Kamil przyzna bowiem, że rzeczywiście ma dziecko, ale nie z byłą żoną, tylko z jej przyjaciółką! Teraz wszystko wskazuje na to, że kobieta najprawdopodobniej będzie chciała, żeby Gryc zajął się ich dzieckiem. Magda usłyszy jego ostrą rozmowę z tajemniczą kobietą.

Znalazłaś sobie faceta i nagle dziecko zaczęło przeszkadzać ci w życiu? Trzymałaś mnie z daleka od córki, widziałem ją ze dwa razy w życiu... A teraz chcesz mnie wpuścić w taki kanał? Nie ma mowy!-Magda usłyszy jak zdenerwowany Kamil mówi podczas rozmowy telefonicznej.

Kiedy Magda dowie się o dziecku Kamil nie będzie miał wyjścia i przyzna, że ma dziecko z przyjaciółką byłej żony i to właśnie przez romans kobieta chciała się rozwieść. 

Mówiłeś, że nie masz dzieci!
Z byłą żoną  nie mam... Z jej przyjaciółką... owszem. Mam pięcioletnią córkę.

Przypominamy, że córeczkę Kamila - chociaż wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy, że to jego dziecko - mogliśmy zobaczyć już jakiś czas temu w zwiastunie nowego sezonu serialu. 

Zobacz także: Karol Strasburger zagra w "M jak miłość"! Wiemy, w kogo wcieli się się aktor

Magda dowie się, że Kamil ma córkę.

Marcin Bosak i Anna Mucha na planie
Instagram

Kamil ma dziecko z przyjaciółką byłej żony.

Kamil Gryc zwiastun M jak miłość
fot. MTL Maxfilm screen zwiastun

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Basia Kurdej - Szatan
East News
Newsy
Czy Barbara Kurdej - Szatan wróci do "M jak miłość"? Jak długi urlop macierzyński planuje?

Barbara Kurdej - Szatan lada moment powita na świecie swoje drugie dziecko. Już wiadomo, że do rodziny Szatanów dołączy chłopiec, który najprawdopodobniej dostanie na imię Henio! Aktorka pomimo zaawansowanej ciąży jest bardzo aktywna i świetnie się czuje, jednak teraz obowiązki zawodowe odkłada na dalszy plan. Najważniejszy jest maluszek, na którego tak długo czekała.  Zobacz także:   Basia Kurdej-Szatan opublikowała romantyczne zdjęcie z mężem. Fani jednak są zniesmaczeni. Wszystko przez jeden szczegół   Jak wiadomo Basia Kurdej - Szatan jest gwiazdą "M jak miłość", występuje również w innych serialach i na deskach teatrów. Jak długą przerwę po urodzeniu dziecka planuje zrobić sobie gwiazda? Kiedy znów będziemy mogli ją gdzieś zobaczyć?  Zobaczcie co powiedziała na ten temat Barbara Kurdej - Szatan, oglądając wideo powyżej. 

M jak miłość Kamil z córką
MTL Maxfilm
Newsy
M jak miłość: Kamil dowie się, że jego córka jest chora! Dramatyczne sceny w serialu

Przed Kamilem (Marcin Bosak) z  "M jak miłośc" naprawdę trudne chwile! Nie dość, że będzie musiał odnaleźć się w roli ojca, to wkrótce dowie się, że jego córka choruje. Gryc będzie wściekły i podczas rozmowy z byłą kochanką zacznie jej wypominać, że to przez nią musi się zajmować małą Polą. Niestety, kiedy dziewczynka usłyszy co mówi jej ojciec, wybiegnie z domu prosto na ulicę... Zobaczcie, co wydarzy się w "M jak miłość"! Wielkie emocje w "M jak miłość"! W miniony wtorek, 20 października, w "M jak miłość" poznaliśmy córeczkę Kamila. Gryc po raz pierwszy musiał się sprawdzić w roli ojca, co było dla niego naprawdę trudne. Kamilowi pomogli Magda (Anna Mucha) i Budzyński (Krystian Wieczorek) - Magda przygotowała dla nich dom po Joasi, a Andrzej razem z Kamilem odebrał małą Polę z lotniska. Teraz okazuje się, że już wkrótce Gryc dowie się, że jego córka ma poważną alergię, o czynm wcześniej nie wspomniała mu mama dziewczynki! Jak informuje portal superseriale.se.pl w 1536 odcinku "M jak miłość" Kamil zatrudni nianię do opieki nad córką. Dziewczynka, która dopiero co przyleciała do Polski i tęskni za mamą nie będzie jednak chciała zostać z nią sama w domu. Pola będzie chciała być najbliżej swojego taty.  Nie próbuj tych sztuczek na mnie, bo ja mam serce z kamienia! - Gryc powie do córki. Ostatecznie Kamil zabierze córkę do pracy, a tam dziewczynka skradnie serca wszystkich pracowników kancelarii. Niestety, po powrocie do domu Gryc zauważy, że dziewczynka ma wysypkę! Przerażony poprosi o pomoc Magdę, która zacznie mu tłumaczyć, że Pola może mieć uczelenie pokarmowe. Gryc zadzwoni do matki Poli o urządzi jej prawdziwą awanturę za to, że nie powiedziała mu o chorobie Poli. Między byłymi...

Kamil Gryc M jak miłość
Instagram
Newsy
"M jak miłość": Magda i Andrzej odbiorą dziecko Kamilowi!? Gryc przejdzie załamanie nerwowe?
Co w najbliższych odcinkach M jak miłośc?

Kamil Gryc w „ M jak miłość ” dowie się, że ma 5-letnią córkę Polę i ma się nią zająć. Mężczyzna będzie przerażony nową sytuacją i poprosi o pomoc przy opiece nad dzieckiem Magdę i Andrzeja. Szybko okaże się, że dziewczynka polubi ich, a Budzyńskiego zacznie traktować jak swojego ojca. Jak na to zareaguje Kamil? Magda i Andrzej odbiorą dziecko Kamilowi!? Kamil będzie musiał się zająć swoją córką . Mężczyzna nie ma pojęcia, jak opiekować się dzieckiem i będzie załamany. Poprosi Magdę, aby odebrała z nim dziewczynkę z lotniska. W ten sposób Gryc będzie chciał się zbliżyć do Budzyńskiej. Jednak zamiast niej z Kamilem na lotnisko pojedzie Andrzej! Ku zaskoczeniu Kamila dziewczynka będzie pewną siebie dziewczynką i na widok obu mężczyzn to do Budzyńskiego podejdzie z pytaniem j esteś moim tatą? W 1535 odcinku, który zobaczymy 20 października, to właśnie Magda i Andrzej poświęcą najwięcej czasu małej Poli. Z kolei Kamil skorzysta z pomysłu Budzyńskiej i przeprowadzi się do domu Chodakowskiej, która wyjechała do Francji. Teraz będzie tam mieszkał z córką, a Magda i Kinga mają pomagać mu w opiece nad dzieckiem. Czy w ten sposób Gryc zbliży się do byłej kochanki? A może dziewczynka będzie wolała mieszkać z Budzyńskimi? Zobacz także:   "M jak miłość": Załamana Barbara poprosi Rogowską, aby ściągnęła Piotrka z USA! Kamil Gryc będzie zauroczony dziewczynką, ale zupełnie nie będzie wiedział, jak się opiekować dzieckiem.  Z pomocą przyjacielowi przyjdzie Magda, która uwielbia dzieci i sama marzy o własnych.     

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner