W "M jak miłość" Paweł bierze ślub! Wiemy, kim jest jego ukochana!
Instagram
Przed Zduńskim prawdziwa rewolucja!
1/5
W "M jak miłość" Paweł bierze ślub! Wiemy, kim jest jego ukochana!
Instagram

Ślub Pawła w "M jak miłość"?! Fanów serialu czeka spora niespodzianka! Czyżby po trudnych chwilach po rozstaniu z Alą, Pawła Zduńskiego czeka prawdziwa miłość i szczęście? Serialowy Paweł znów się zakocha? Na takie informacje musimy jeszcze poczekać, ale już teraz możemy Was zapewnić, że w życiu Zduńskiego będzie się działo! 

 

Ostatnio informowaliśmy, że do "M jak miłość" dołączyła nowa gwiazd, Joanna Jarmołowicz. Nie wiadomo było wówczas, jaką rolę zagra w serialu. Teraz dziennik "Fakt" informuje, że to właśnie ona, czyli serialowa Katia, może zostać żoną Pawła Zduńskiego! Jak to możliwe? Szczegóły na następnej stronie! Gwarantujemy - będziecie zaskoczeni! 

 

Zobacz także: Paweł i nowa miłość? Seksowna blondynka dołączy do serialu. Tymczasem Julka tak łatwo nie odpuści Zduńskiemu!

2/5
Paweł z "M jak miłość" weźmie ślub?
Instagram

Jak informuje "Fakt" Joanna Jarmołowicz w "M jak miłość" zagra Katię, koleżankę Kaliny Marczewskiej (Karoliny Sawki). Okazuje się, że Paweł Zduński rozpocznie pracę w firmie Kaliny, dzięki czemu będzie miał okazję poznać Katię. Co więcej, Marczewska złoży Zduńskiemu zaskakującą propozycję! Kalina poprosi Pawła, żeby wziął fikcyjny ślub z jej Katią, która tylko dzięki temu będzie mogła zostać w Polsce! 

Jak na propozycję Kaliny Marczewskiej zareaguje Paweł? Więcej informacji na następnej stronie!

Zobacz także: CZY JOANNA KORONIEWSKA WRÓCI DO... M JAK MIŁOŚĆ?

3/5
Paweł z "M jak miłość" weźmie ślub?
Instagram

Jak informuje "Fakt" Paweł początkowo odrzuci propozycję Katii i Kaliny, jednak po pewnym czasie zacznie się zastanawiać, czy nie pomóc dziewczynom. Według zapewnień Kaliny, Katia to jedyna opienkunka, którą akceptuje jej chory dziadek, dlatego zrobi wszystko, żeby dziewczyna mogła zostać w Polsce. 

Czy Paweł ostatecznie zdecyduje się na fikcyjny ślub z Katią? Nagranie opublikowane ostatnio przez Rafała Mroczka zdradza chyba wszystko!  Zobaczcie sami! Zapraszamy na następną stronę. 

Zobacz także: Andrzej Młynarczyk wraca do "M jak miłość"?! W sieci pojawiło się zaskakujące nagranie!

4/5
Paweł z "M jak miłość" weźmie ślub?
Instagram

Rafał Mroczek opublikował na swoim Instastories filmik z udziałem Joanny Jarmołowicz. Aktorka uczyła się, jak po gruzińsku powiedzieć "mój mąż Paweł"! 

Czyżby więc Paweł wziął ślub z Katią?! Jak myślicie? 

 

5/5
M jak miłość Paweł w szpitalu
Mat. prasowe

I co najważniejsze- jak na pomysł z fikcyjnym ślubem zareaguje Julka?

Więcej na temat M jak miłość