M jak miłość zdjęcia i opis odcinków 1407 - 1408
MTL Maxfilm
1/4
M jak miłość Paweł i Julka
Instagram

 

Związek Pawła i Julki w „M jak miłość” od początku jest pełen dramatów. Przy parze zawsze pojawia się ktoś trzeci i to nie pozwala im stworzyć stałej relacji. Po rozwodzie z Katią wydawało się, że kryzys został zażegnany i para może zaczynać wspólne życie tylko we dwoje. Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że była żona Pawła wróci z Gruzji i nieźle namiesza w jego życiu. Katia już wcześniej zapowiadała, że nie ma zamiaru zupełnie zniknąć z życia Zduńskiego, a swoją obietnicę spełni w nowych odcinkach serialu.

Zobaczcie, co się wydarzy między Pawłem a Katią i co na to wszystko Julka...

 

Zobacz: Konfrontacja Ani i Marcina w „M jak miłość”! Chodakowski dowie się o ciąży i rozstanie z Anią?

2/4
M jak miłość zdjęcia i opis odcinków 1407 - 1408
MTL Maxfilm

 

Katia po rozwodzie wyjechała na studia do Batumi, ale jej plany wiążą się z Warszawą i jak się okazuje również z Pawłem. Jak się okazuje Katia znów wpadnie w kłopoty, będzie zmuszona przyjechać do Polski i prosić Zduńskiego o pomoc. O co chodzi tym razem?

3/4
M jak miłość odcinek 1401 FOTOSTORY
MTL Maxfilm

 

Na Instagramie Rafała Mroczka już w październiku mogliśmy zobaczyć jego wspólne zdjęcie z Katią. Z tym, że jego serialowa była żona wygląda nieco inaczej. O tym, czy zmiana w wyglądzie dziewczyny wiążę się z kolejnymi kłopotami dowiemy się dopiero w lutym. 

Sprawdźcie na następnej stronie, co zdradziła o swojej postaci Joanna Jarmołowicz!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Szpiedzy z krainy deszczowców. #caramba #makeupbus #actors #serial

Post udostępniony przez Rafal Mroczek (@rafalmroczek)

 

4/4
M jak miłość Paweł, Julka Katia
vod.tvp.pl

 

Katia była wyraźnie zakochana w Pawle i rozwód wcale nie był po jej myśli. A teraz wróci z Gruzji, i jak zdradziła Joanna Jarmołowicz w "Kulisach M jak miłość", znów namiesza w życiu Pawła. 

Która kobieta nie chciałaby być z takim facetem jak Paweł... Wiadomo, że jedna będzie chciała wygryźć drugą, ale takie są kobiety. Będzie się działo - zdradziła Joanna w "Kulisach M jak miłość".

Czy Julce uda się utrzymać ten związek, a może będzie miała dosyć Katii w ich życiu i rozstanie się ze Zduńskim?! Dowiemy się już w lutym!

Więcej na temat M jak miłość