M jak miłość: Anna wraca do Grabiny. Co się wydarzy? Tamara Arciuch i Jacek Kopczyński w M jak Miłość Tamara Arciuch w sukni ślubnej i Jacek Kopczyński klęczy w M jak Miłość Tamara Arciuch i operacja plastyczna? M jak miłość odc. 1338-1339 Justyna rzuca podejrzenia na Franka
M jak miłość: Anna wraca do Grabiny. Co się wydarzy?
mat. prasowe
1/5
M jak miłość: Anna wraca do Grabiny. Co się wydarzy?
mat. prasowe

Anna Gruszyńska wraca do Grabiny! Tamara Arciuch, która w "M jak miłość' wciela się w Annę znów pojawi się w uwielbianym przez widzów serialu. Już w 1360 odcinku fani będą mogli zobaczyć, jak Gryszyńska pojawia się w siedlisku. Okazuje się, że powracająca do Grabiny Anna ma dla Adama Wernera i Uli zaskakujące wieści... Jakie? My już wiemy! 

Co wydarzy się w "M jak miłość"? Jakie wiadomości przekaże swoim bliskim serialowa Anna Gruszyńska? Zobaczcie sami! Więcej szczegółów w naszej galerii.

Zobacz także: Smutne wieści dla fanów „M jak miłość”. Czy piosenka Beaty Kozidrak zniknie z czołówki serialu?!

2/5
Tamara Arciuch i Jacek Kopczyński w M jak Miłość

Anna Gruszyńska (Tamara Arciuch) pojawi się w Grabinie już w 1360 odcinku serialu. Jak informuje magazyn "Tele Tydzień" Gruszyńska wróci z Francji i... poinformuje Adama Wernera (Jacek Kopczyński), że nie ma sensu, żeby utrzymywać ich związek na odległość! 

Myślę, że na jakiś czas powinniśmy zawiesić nasze relacje, żebyśmy mogli upewnić się, czego tak naprawdę chcemy- przyzna Anna. Związek na odległość się nie sprawdza. 

Anna przyzna Wernerowi, że we Francji kogoś poznała! Gruszyńska nie będzie ukrywać, że chce stworzyć związek z pewnym dziennikarzem. Werner wciąż liczy na to, że uda im się odbudować dawne relacje, jednak przyznaje, że w jego życiu również pojawiła się nowa kobieta- chodzi o Teresę!

Jestem kompletnie pogubiony. Nie wiem już, co i do kogo czuję- wyzna Werner. 

Co będzie dalej? Wiemy! 

Zobacz także: W "M jak miłość" Ulę będzie nachodził niechciany adorator, a Mateusz odnajdzie Justynę! Czy kobieta zgłosi się na policję?

3/5
Tamara Arciuch w sukni ślubnej i Jacek Kopczyński klęczy w M jak Miłość

Po zaskakujacych wyznaniach, Anna i Adam.... wylądują w łóżku! Para spędzi ze sobą romantyczny, pełen namiętności wieczór. Werner będzie przekonany, że teraz znów będą razem! Pod drzwiami pokoju Anny i Adama Marzenka i Andrzejek zostawią butelkę szampana. 

Są kochani- powie Anna. Za co pijemy?

Ania i Adam reaktywacja?- zażartuje Werner.

To był wypadek przy pracy! To nie powinno się zdarzyć- skomentuje Anna. 

Werner zapewni Annę, że nie chce jej stracić, jednak jak informuje magazyn "TeleTydzień" kobieta będzie nieugieta. 

A jaką niespodziankę dla Uli ma Anna? 

4/5
Tamara Arciuch i operacja plastyczna?

Anna Gruszyńska po powrocie do Grabiny zdradzi, że chce, żeby Ula została właścicielką siedliska! 

To twoje miejsce na ziemi! Zajmujesz się nim z takim poświęceniem...Jesteś córką mojej siostry i chcę, żebyś miała coś swojego- przyzna Gruszyńska.

Anna przyzna, że chce wrócić do Francji, jednak zanim to zrobi muszą podpisać wszystkie dokumentu u notariusza. Jak na propozycję ciotki zareaguje Ula?

5/5
M jak miłość odc. 1338-1339 Justyna rzuca podejrzenia na Franka
Mat. prasowe

Ula Mostowiak będzie zaskoczona wyznaniem Anny, jednak ostatecznie odmówi przyjęcia tajk hojnego prezentu. 

Dokładnie wszystko przemyślałam... Bardzo ci dziękuję, ale nie mogę przyjąć tej darowizny. To też jest twoje miejsce i mam nadzieję, że tu z nami zostaniesz- powie Ula. 

Jaka będzie decyzja Anny? Wróci do Francji, czy zostanie w Grabinie? 

Więcej na temat M jak miłość