Marcin Mroczek na planie M jak miłość
Instagram

"M jak miłość": Po namiętnym pocałunku Piotrek będzie z Kamilą? Zduński przekaże żonie ważną wiadomość! 

Marcin Mroczek na planie M jak miłość
Instagram

To już definitywny koniec małżeństwa Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) z "M jak miłość"? Czy Zduński postanowi rozstać się z  żoną i spróbuje stworzyć szczęśliwy związek z Kamilą (Anna Górajska)? Teraz wszystko stało się jasne! Zobaczcie, co już wkrótce wydarzy się w "M jak miłość"! W nowych odcinkach nie zabraknie naprawdę ogromnych emocji.

Co dalej z małżeństwem Kingi i Piotrka w "M jak miłość"?

Kryzys w małżeństwie Kingi i Piotrka z "M jak miłość" ciągnie się już od dawna. Sytuację pogorszył wyjazd Zduńskiego do USA. Teraz Kinga musi sama zajmować się dziećmi, pracą i domem. Zduńska jest na skraju załamania i jak się ostatnio okazało, zaczęła brać silne leki.  Wydawało się, że powrót Piotrka do domu zakończy ich problemy- niestety, jak już wiemy, tak się nie stanie. Ostatnio okazało się, że w 1536. odcinku "M jak miłość" Kinga przyłapie swojego męża na namiętnym pocałunku z Kamilą!

Przepraszam, ale nie mogłam się opanować... Miałam na to ochotę, odkąd byliśmy razem w Vegas - portal superseriale.se.pl cytował słowa Kamili. 

Załamana Kinga widząc pocałunek męża z koleżanką z pracy z którą był w USA zabierze dzieci i wyjedzie do Grabiny. Tam spotka się z teściową, której wykrzyczy, że jej syn ją zdradza. 

A jak zachowa się Piotrek? Jak informuje "Świat Seriali" Zduński w 1536 odcinku "M jak miłość" będzie wściekły na Kamilę i wyprosi ją z domu! Co więcej, Piotrek zacznie wydzwaniać do żony prosząc ją o wybaczenie. 

Kinga, nie odbierasz ode mnie telefonów, więc może tak... Przepraszam... Przepraszam cię za wszystko i proszę cię, wróć do domu... Może teraz trudno ci w to uwierzyć, ale ja nadal bardzo cię kocham...- wyzna Zduński.

Ale czy Kingę przekonają słowa Piotrka? Małżeństwo Zduńskich uda się jeszcze uratować? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"!

Zobacz także: QUIZ! Weekendowy mix serialowy! Jak dobrze znasz kultowe polskie seriale? Sprawdź się!

Czy Kinga wybaczy Piotrkowi?

M jak miłość - pocałunek Piotrka i Kamili
MTL Maxfilm

Piotrek będzie błagał żonę o wybaczenie.

M jak miłość, Marcin Mroczek zdjęcia z planu serialu
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01