M jak miłość zdjęcia z planu serialu Katarzyna Cichopek  na planie M jak miłość Marcin Mroczek, Katarzyna Cichopek i Patrycja Markowska na planie M jak miłość Katarzyna Cichopek na planie M jak miłość M jak miłość, Marcin Mroczek zdjęcia z planu serialu
M jak miłość, Katarzyna Cichopek i Rafał Mroczek na planie serialu
MTL Maxfilm

Szykuje się konflikt braci w "M jak miłość"? Już 10 lutego fani będą mogli zobaczyć 1492 odcinek serialu, w którym znów nie zabraknie zaskakujących zwrotów akcji. W najnowszej odsłonie hitu Telewizyjnej Dwójki Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) przeżyją chwile grozy przez Lenkę (Marysia Głowacka), wezmą udział w wielkiej imprezie z gwiazdami, a na koniec związek Zduńskich zostanie wystawiony na poważną próbę! Piotrek wejdzie do pokoju, kiedy jego brat będzie przytulał się do jego żony! 

Co dokładnie wydarzy się w "M jak miłość"? Mamy zdjęcia i opis nowego odcinka! 

Zobacz także: Dramat w "M jak miłość"! Lilka zdecyduje się na aborcję? Czy to gwałciciel jest ojcem dziecka?!

1/5
M jak miłość zdjęcia z planu serialu
MTL Maxfilm

W najnowszym odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek dowiedzą się, że ich córka wdała się w poważny konflikt w szkole. Wychowawca Leny  zdradzi Zduńskim, że ich córka popchnęła koleżankę z klasy naśladując inne dzieci, które już nieraz doprowadziły ją do łez. A gdy Kinga pozna matkę dziewczynki (Ewa Lorska), będzie naprawdę poruszona...


- Bardzo panią przepraszam w imieniu Lenki… Obiecuję, że to się więcej nie powtórzy!(…) Jeśli mogłabym w czymś pomóc, jestem do pani dyspozycji…

Zduńska od razu postanowi naprawić relację Lenki z koleżanką i zwoła nawet w tej sprawie rodzinną „naradę”. Po rozmowie z bliskimi uzna, że jej córka musi się z Patrycją zaprzyjaźnić – nawet, jeśli narazi się przez to reszcie klasy. Piotrek będzie temu przyciwny! 


- Lenka już i tak ma pod górkę, jej też dokuczają... A teraz ma być pogotowiem ratunkowym dla innych dzieci? Nie ma obowiązku zbawiać całego świata ani przyjaźnić się z Patrycją, jeśli nie chce!- będzie komentował Piotrek.


- Powinna reagować, jeśli komuś dzieje się krzywda!- Kinga będzie nieugięta. 
 

2/5
Katarzyna Cichopek  na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Lenka usłyszy słowa Kingi i postanowi uciec z domu! Gdy dorośli będą się kłócić, mała po cichu spakuje się i wymknie na ulicę. A Zduńscy zorientują się, że ich córka zniknęła dopiero, gdy Misiek - bliski łez - o wszystkim opowie Piotrkowi.


- Lenka uciekła z domu! Z plecakiem... Uciekła. Tylko nie mów mamie, bo się zdenerwuje… Nie chciałem jej wsypać...


Przez kolejną godzinę małej będzie szukać cała rodzina. W finale Lenkę odnajdzie jednak Paweł (Rafał Mroczek) , a Kinga od razu chwyci córkę w ramiona.


- Nie będę cię zmuszać, kotku, żebyś przyjaźniła się z Patrycją, jeśli tego nie chcesz… Ale obiecaj mi, że nigdy więcej nie zrobisz czegoś takiego!


Ale na tym problemy Zduńskich wcale się nie skończą...

3/5
Marcin Mroczek, Katarzyna Cichopek i Patrycja Markowska na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Wieczorem Kinga i Piotrek wybiorą się razem na wielką galę, zostawiając dzieci pod opieką Pawła. Na imprezie Zduńscy spotkają się z Patrycją Markowską!

Świetna zabawa skończy się jednak po powrocie do domu...
 

4/5
Katarzyna Cichopek na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Po powrocie do domu Kinga podejdzie do Pawła, żeby podziękować szwagrowi za pomoc.  Zduński nagle ją przytuli  i to wcale nie jak przyjaciel!


- Paweł? Co ty…

Po chwili do pokoju wejdzie za to Piotrek i od razu zorientuje się, że między jego żoną i bratem aż „iskrzy” od emocji.


- Uważaj, Paweł... bo to dla nas wszystkich może się źle skończyć…

5/5
M jak miłość, Marcin Mroczek zdjęcia z planu serialu
MTL Maxfilm

Czy Paweł naprawdę zakochał się w Kindzie i będzie dalej próbował się do niej zbliżyć? Jak na to wszystko zareaguje Piotrek? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"!

Przypominamy, że 1492 odcinek serialu zobaczycie już w najbliższy poniedziałek 10 lutego. Będziecie oglądać?

 

Więcej na temat M jak miłość