M jak miłość: Starski będzie groził Rogowskiemu M jak miłość: Starski będzie groził Rogowskiemu "M jak Miłość" opis 1387. i 1388. odcinka M jak miłość: Co łączy Marię i Starskiego?
M jak miłość: Starski będzie groził Rogowskiemu
MTL Maxfilm/ Instagram
1/4
M jak miłość: Starski będzie groził Rogowskiemu
MTL Maxfilm/ Instagram

To już pewne! Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur Rogowski (Robert Moskwa) znów są razem! W ostatnich odcinkach "M jak miłość" doszło do wielkiego przełomu w relacjach Marysi i Artura, który już od dawna prosił ją o ostatnią szansę. Rogowska wyznała lekarzowi miłość, ale ostrzegła go, że następnej zdrady już mu nie wybaczy. Związek Marii i Artura wywołał wielką radość wśród najbliższych pary, ale jest ktoś, kto nie będzie podzielał ich entuzjazmu... To Kamil Starski (Radosław Krzyżowski), który zakochał się w Marysi. Wiadomość, że Maria wybrała Artura złamie mu serce!

 

W 1396. odcinku "M jak miłość" dojdzie do spotkania Starskiego i Rogowskiego! Kamil będzie groził lekarzowi!

Zobaczcie, co dokładnie wydarzy się w serialu! 

 

Zobacz także: Jakub, syn Janusza Józefowicza, namiesza w "M jak miłość"! Jak wygląda dziś? ZOBACZ

2/4
M jak miłość: Starski będzie groził Rogowskiemu
MTL Maxfilm

Jak informuje portal superseriale.se.pl już w 1396. odcinku "M jak miłość" będziemy mogli zobaczyć, jak Kamil Starski zareaguje na infomacje, że Maria wybrał Artura. Według doniesień portalu Starski zdecyduje, że wyjedzie z Polski, ale zanim to zrobi spotka się z Marią, Barbarą (Teresa Lipowska) i z Arturem! 

 

Szczegóły na następnej stronie!

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska WRACA do "M jak miłość"?! Wiemy!

3/4
"M jak Miłość" opis 1387. i 1388. odcinka
Mat. prasowe

Jak informuje portal superseriale.se.pl Starski przed swoim wyjazdem spotka się z Barbarą i zapewni ją, że chciałby zakończyć wojnę, która podzieliła ich rodziny. Później Kamil powie Marii, że chce sprzedać swój dom i wyjechać za granicę. Zakochany mężczyzna przyzna jednak, że jeśli tylko Rogowska zmieni zdanie, on wróci dla niej do Polski...

Ostatnią osobą, z którą spotka się przed wyjazdem będzie Artur! Starski będzie ostrzegał swojego rywala, że jeśli skrzywdzi Marysię, to go zniszczy! 

Jak na groźby Starskiego zareaguje Artur Rogowski? Tego dowiemy się z 1396. odcinka "M jak miłość"! Emisja 6 listopada o godzinie 20:55 oczywiście w TVP2.

4/4
M jak miłość: Co łączy Marię i Starskiego?
Facebook

Myślicie, że Starski wróci kiedyś do Grabiny i będzie próbował zniszczyć związek Marii i Artura? 

Więcej na temat M jak miłość