Party Stories
Syn Janusza Józefowicz w "M jak miłość"
Newsy

Jakub, syn Janusza Józefowicza, namiesza w "M jak miłość"! Jak wygląda dziś? ZOBACZ

Takiego początku kariery inni mogą mu tylko pozazdrościć. Jakub Józefowicz, jedyny syn Janusza Józefowicza z pierwszego małżeństwa, właśnie dołączył do obsady „M jak miłość”! Kogo zagra? To na razie tajemnica.

Wszystko zacznie się od sceny kaskaderskiej, więc to będzie mocne wejście. Zdjęcia kręcimy już teraz, ale na ekranie telewizorów. Jakub pojawi się dopiero w lutym – mówi Karolina Baranowska z produkcji serialu. 

 

Ale na tym nie koniec. Syn Janusza Józefowicza na początku roku zadebiutuje też na dużym ekranie – zagra u boku Maciej Stuhra w komedii „Planeta Singli 3”. 

Jaka jest historia tego młodego zdolnego chłopka? Jego rodzice, tancerka Danuta Józefowicz i choreograf Janusz Józefowicz, rozwiedli się, gdy Jakub był w podstawówce. Chłopak jednak nie stracił z ojcem kontaktu. 

"Choć tata miał mnóstwo pracy i mieszkał kawałek od nas, zawsze znalazł czas, aby przyjechać i poczytać mi do snu (…) Bardzo dużo czasu spędzaliśmy razem za kulisami teatru, wyjeżdżaliśmy na wakacje lub na święta. Pamiętam, jak na małej chorwackiej wyspie mieszkaliśmy w domku, w którym nie było prądu. Ładowaliśmy laptopa za pomocą agregatu, aby móc obejrzeć w nocy „Latający cyrk Monty Pythona”, całe 45 odcinków, tylko przy świetle gwiazd", mówi Jakub. 

Chłopak dzięki ojcu szybko też odnalazł własną drogę. Kiedy miał dziewięć lat, tata podarował mu kamerę. Jakub poszedł na wydział reżyserii Warszawskiej Szkoły Filmowej. Ale już na początku drugiego roku rzucił naukę. Dziś jest wolnym strzelcem: robi teledyski, filmy muzyczne, reklamy, komponuje muzykę filmową, pisze scenariusze, swoje filmy montuje, udźwiękawia i czasem w nich zagra. Zgarnia też nagrody!

 

Jakub Józefowicz, Janusz Józefowicz

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

A co mówi o synu ojciec Janusz Józefowicz?

Jakub często widuje się ze swoim ojcem, bo pracuje z nim w teatrze Buffo przy spektaklu „Piotruś Pan”. Janusz to przedstawienie reżyseruje, a jego syn zajmuje się przygotowywaniem debiutujących w nim dzieci. 

– Kuba ma do ogarnięcia rozkoszną czeredkę kilkanaściorga dzieciaków. Ma dobry gust, to jest dla mnie najważniejsze. A jak słyszę od niego celną uwagę, bo zauważa coś, czego ja nie widzę, to wtedy pękam z dumy – przyznaje Janusz.

ZOBACZ: Do "M jak miłość" dołączył syn bardzo znanego gwiazdora! "Nie będzie to epizod, tylko jedna z większych ról"

Jakub Józefowicz, Janusz Józefowicz

 

 

Jakub Józefowicz, Janusz Józefowicz

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Janusz Józefowicz całuje Nataszę Urbańską na parkingu
Newsy
Urbańska i Józefowicz całują się w deszczu na parkingu! Ale... coś nam tu nie gra ;) ZDJĘCIA

Też to zauważyliście?

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, Kamila Józefowicz
NEWSPIX
Newsy
Natasza Urbańska, Kamila i Janusz Józefowicz - Utalentowane trio

Mistrz musicali ma szczęście do kobiet. Żona i córka – piękne i zdolne!

Jakub Józefowicz, Kamila Józefowicz
Seriale
„To będzie mocne wejście”, mówią w „M jak miłość” o Jakubie Józefowiczu! Syn znanego choreografa zagra w jeszcze jednym hicie

  Jakub Józefowicz zagra w „M jak miłość”! Czy syn sławnego choreografa zamierza zostać gwiazdą seriali? To jeszcze nie jest takie pewne…   Takiego początku kariery inni mogą mu tylko pozazdrościć. Jakub Józefowicz (25) właśnie dołączył do obsady „M jak miłość”! Kogo zagra? To na razie tajemnica.    – Wszystko zacznie się od sceny kaskaderskiej, więc to będzie mocne wejście. Zdjęcia kręcimy już teraz, ale na ekranie telewizorów Jakub pojawi się dopiero w lutym – mówi Karolina Baranowska z produkcji serialu.   Ale na tym nie koniec. Syn Janusza Józefowicza z pierwszego małżeństwa już 9 listopada zadebiutuje też na dużym ekranie – zagra u boku Maciej Stuhra w komedii „Planeta Singli 2” . Czy Jakub odniesie sukces, jak jego ojciec?   Wychowany w teatrze Jego rodzice, tancerka Danuta Józefowicz i choreograf Janusz Józefowicz, rozwiedli się, gdy Jakub był w podstawówce. Chłopak jednak nie stracił z ojcem kontaktu.   – Choć tata miał mnóstwo pracy i mieszkał kawałek od nas, zawsze znalazł czas, aby przyjechać i poczytać mi do snu – mówi Jakub.     Inaczej było z jego starszą siostrą Kamilą, która w dzieciństwie niemal nie widziała taty, bo ten był wtedy całkowicie pochłonięty tworzeniem musicalu „Metro”. Choreograf po latach przyznał, że w przypadku syna nie chciał już popełnić takiego błędu.   „Przy nim zawsze byłem blisko. Powiedziałem sobie, że nie odpuszczę tego tematu”, wyznał kiedyś Janusz.   Potwierdza to Jakub.   – Bardzo dużo czasu spędzaliśmy razem za kulisami teatru, wyjeżdżaliśmy razem na wakacje lub na święta. Pamiętam, jak na małej chorwackiej wyspie mieszkaliśmy w domku, w którym nie było prądu. Ładowaliśmy laptopa za pomocą agregatu, aby móc obejrzeć w nocy...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner