Marcin wpada na trop Izy w M jak miłość M jak miłość odcinek 1391 opis i zdjęcia "M jak Miłość" opis 1387. i 1388. odcinka
 Marcin wpada na trop Izy w M jak miłość
1/4
 Marcin wpada na trop Izy w M jak miłość

 

Marcin (Mikołaj Roznerski) zostawi Anię (Maria Pawłowska) i spróbuje odzyskać Izę (Adriana Kalska)? Emocje w "M jak miłość" nie opadają! Już dziś widzowie będą mogli zobaczyć kolejną odsłonę serialu, w którym powoli kończy się dramatyczny wątek z udziałem Izy, Marcina i Artura. Jak już wiemy, Skalski wreszcie trafił do więzienia a Chodakowski spotkał się z Izą w szpitalu w Niemczech. Teraz pojawia się pytanie, czy Marcin i Iza znów będą razem? W dzisiejszym 1392. odcinku Ania powie Marcinowi wprost, żeby się zastanowił, z kim chce być... 

Jak zareaguje Marcin? Zobaczcie, co wydarzy się w "M jak miłość"!

 

Zobacz także: PAMIĘTACIE ŁUKASZA Z 'M JAK MIŁOŚĆ'? TERAZ MA 24 LATA I JEST SZALENIE PRZYSTOJNY

2/4
M jak miłość odcinek 1391 opis i zdjęcia
MTL Maxfilm

 

W 1392 odcinku "M jak miłość" Marcin może odetchnąć z ulgą po tym, jak Maja znów pojawiła się w w jego domu, a Artur trafił do więzienia. Teraz przed Chodakowskim rozprawa, podczas której będzie próbował udowodnić, że to on jest ojcem małej Mai, oraz że Skalski sfałszował wcześniejsze wyniki DNA i szantażował Izę. 

Jak informuje portal superseriale.se.pl Marcin przed rozprawą będzie mógł liczyć na wsparcie Ani.

Denerwujesz się przed tą rozprawą? -będzie próbowała dowiedzieć się Ania. 

 

Teraz to już nie. Szykowałem się na prawdziwą batalię w sądzie. Andrzej powiedział, że to może potrwać kilka miesięcy, ale na szczęście zeznania Izy wszystko zmieniły. Jak dobrze, że Iza żyje i Maja nie straciła mamy. Tylko to się teraz liczy- odpowie jej Marcin. 

Ania będzie się obawiać, czy Chodakowski nie wróci do Izy. Zobaczcie, co powie! 

 

Zobacz także: "M JAK MIŁOŚĆ", PODOBNIE JAK WIZAZ.PL, KOŃCZY 18 LAT. JAK ZMIENILI SIĘ BOHATEROWIE SERIALU?

3/4
vod.tvp.pl

Ania obawia się, że Marcin chce być z Izą, matką jego córeczki. W 1392. odcinku "M jak miłość" Ania przeprowadzi z Chodakowskim poważną rozmowę. 

Marcin, zastanów się, póki jeszcze jest czas. Może popełniasz błąd? Iza i ty nadal jesteście sobie bliscy, macie dziecko. Może jeszcze da się wszystko naprawić.


Iza na zawsze pozostanie w mojej rodzinie, bo jest mamą mojego dziecka- będzie tłumaczył Marcin. 

 

Jak informuje portal superseriale.se.pl Marcin przytuli Anię i da jej do zrozumienia, że chce z nią być. Chodakowski w 1392. odcinku zapyta nawet, czy Ania nie zniknie z jego życia.

Nigdzie się nie wybieram- zapewni dziennikarka. 

4/4
"M jak Miłość" opis 1387. i 1388. odcinka
Mat. prasowe

Myślicie, że związek Ani i Marcina przetrwa próbę czasu? 

 

Zobacz także: Gwiazda "M jak miłość" pokazała swoją córkę! Zobacz słodkie zdjęcie małej!

Więcej na temat M jak miłość