M jak miłość 1385- opis odcinka M jak miłość 1385- opis odcinka M jak miłość 1385- opis odcinka M jak miłość 1385- opis odcinka M jak miłość 1385- opis odcinka
M jak miłość 1385- opis odcinka
mat. prasowe
Skalski zabije Chodakowskiego?
1/6
M jak miłość 1385- opis odcinka
mat. prasowe

Już w najbliższy poniedziałek fanów "M jak miłość" czeka kolejna dawka wielkich emocji! W najnowszej odsłonie serialu będziemy mogli zobaczyć jak Artur (Tomasz Ciachorowski) próbuje odnaleźć kryjówkę Marcina (Mikołaj Roznerski). Skalski zrobi wszystko, żeby odzyskać Maję i zniszczyć Chodakowskiego, którego oskarża o śmierć Izy - Artur jeszcze nie wie, że jego żona przeżyła wypadek samochodowy i teraz walczy o życie w szpitalu w Niemczech. 

Czy Marcin odnajdzie Marcina? Mamy ZDJĘCIA i OPIS nowego, 1385 odcinka "M jak miłość"! 

 

Zobaczcie sami, co wydarzy się w życiu bohaterów serialu!

 

Więcej o polskich serialach przeczytacie na naszej grupie na Facebooku

 

Zobacz także: M jak miłość: Iza w bardzo ciężkim stanie trafi do szpitala! Zobaczcie, co wydarzy się w nowych odcinkach!

2/6
M jak miłość 1385- opis odcinka
mat. prasowe

 

W kolejnym tygodniu Chodakowski wyzna Ani (Maria Pawłowska), że jest gotów uciec z dziećmi za granicę.

Gdyby Iza żyła… wszystko wyglądałoby inaczej. A tak… jestem pod ścianą! I mam tylko dwa wyjścia. Pierwsze – wyjechać, zniknąć. Drugie – zostać i sądownie walczyć o Maję, ale wtedy to Artur z nią zniknie, a ja nigdy jej już nie zobaczę. Co z tego, że wygram sprawę w sądzie?

Ania  spróbuje go zatrzymać:

Musi być jakieś… trzecie wyjście. Zawsze jest!(…) Chcesz zniknąć, wyjechać z dziećmi za granicę, tak? A z czego będziesz tam żyć? Gdzie będziecie mieszkać? Jak dasz sobie radę z dwójką małych dzieci?!

A gdy pomysł wyjazdu skrytykuje także jego brat, Marcin w końcu wybuchnie.

 Ale o co wam wszystkim chodzi? Jestem zdrowy, mam dwie ręce, łeb na karku i nie boję się żadnej roboty! Poza tym, działam w branży, w której zawsze i wszędzie sobie poradzę, w każdym miejscu! Stać mnie na opiekunkę dla dzieci... Na początek wystarczy! Szkoda gadania. Już podjąłem decyzję: wyjeżdżam!

 

Uparty jak zwykle….

3/6
M jak miłość 1385- opis odcinka
mat. prasowe

 

Chwilę później Olek (Maurycy Popiel) przekaże bratu pełen emocji list, napisany przez Aleksandrę (Małgorzata Pieczyńska)… I wraz z nim spory zapas gotówki.

„Domyślam się, co chcesz zrobić... I, synku, popieram cię z całego serca. Wyjedź, zabierz dzieci i zacznijcie gdzieś całkiem nowe życie… Choćby na końcu świata. Mam tylko jedną prośbę: chcę Was zobaczyć przed wyjazdem. Ciebie, Szymka i... Maję, moją wnuczkę. Nie obawiaj się, nikt się o tym nie dowie, obiecuję… Kocham cię, synku”.

Marcin zgodzi się na spotkanie? Odpowiedź na następnej stronie.  

4/6
M jak miłość 1385- opis odcinka
mat. prasowe

 

A Marcin, po przeczytaniu listu, w końcu złamie się i poda matce swój aktualny adres… Nieświadomy, że właśnie popełnił śmiertelnie niebezpieczny błąd. Aleksandra od razu wsiądzie do auta i już po kilku godzinach mocno syna przytuli. 

Więcej na następnej stronie! 

5/6
M jak miłość 1385- opis odcinka
mat. prasowe

 

Wiem, rozumiem, że nie możesz postąpić inaczej… I pamiętaj, że cokolwiek się stanie, zawsze możesz na nas liczyć… Na mnie i na ojca! - powie Aleksandra. 

Dzięki, mamo… Nie nudzi ci się ze mną, co? Zawsze coś się dzieje...

Chwilę później, wzruszona, Chodakowska podziękuje Ani za to, że wspiera jej syna. 

Dziękuję. Nawet nie wiesz, jakie to dla mnie ważne, że Marcin… nie jest w tym wszystkim sam, że z nim jesteś. Z nim, z dziećmi… Dziękuję z całego serca…

Niestety, Aleksandra i Marcin nie zdają sobie sprawy, że matka Chodakowskiego była śledzona... 

6/6
M jak miłość 1385- opis odcinka
mat. prasowe

 

Tymczasem Artur… wynajmie bandytów, którzy cały czas będą Aleksandrę śledzić! I dotrą dzięki niej aż do domu nad jeziorem. Znając adres, pod którym Marcin się ukrywa, Skalski uzbrojony w pistolet natychmiast ruszy w drogę.

Artur nie zauważy jednak, że on również jest obserwowany… tym razem przez CBŚ i Jakuba. A Karski wyśle w końcu do Marcina krótki sms:

 „Uciekajcie. Natychmiast!”

Czy wiadomość dotrze na czas?

 

1385 odcinek "M jak miłość" będziecie mogli zobaczyć już w najbliższy poniedziałek, 1 października o godzinie 20:55 na antenie TVP2. 

Więcej na temat M jak miłość