Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
M jak miłość Iza i Marcin w łóżku
Mat. prasowe
Newsy

"M jak miłość": Iza i Marcin trafią do więzienia po ślubie?! 

W "M jak miłość" emocje nie opadają! Już w najbliższych odcinkach serialu zobaczymy sceny, w których Olek (Maurycy Popiek) stanie przed sądem, a jego bliscy będą robić wszystko, żeby mu pomóc.

W "M jak miłość" emocje nie opadają! Już w najbliższych odcinkach serialu zobaczymy sceny, w których Olek (Maurycy Popiek) stanie przed sądem, a jego bliscy będą robić wszystko, żeby mu pomóc. Po tym, jak śledczy znajdą materiał DNA w miejscu w którym  wcześniej znajdowały się zwłoki Artura (Tomasz Ciachorowski) sytuacja Olka będzie naprawdę bardzo zła... Chodakowskiemu będzie pomagał Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek), ale czy uda mu się udowodnić, że jego klient jest niewinny? Tego dowiemy się wkrótce. Niestety, teraz okazuje się, że przed sądem mogą również stanąć Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski)! Dlaczego? Zobaczcie, co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"!

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Iza i Marcin odpowiedzą za składanie fałszywych zeznań?

Według doniesień portalu superseriale.se.pl już w 1506 odcinku "M jak miłość" który zostanie wyemitowany w najbliższy poniedziałek 30 marca Marcin Chodakowski poprosi Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski), żeby dowiedział się, dlaczego policja zatrzymała jego młodszego brata. Karski, który jeszcze jako oficer CBŚ prowadził śledztwo dotyczące zaginięcia Artura, skontaktuje się ze swoimi kolegami, żeby ustalić szczegóły zatrzymania Olka. Marcin w szczerej rozmowie z Jakubem przyzna, co tak naprawdę wydarzyło się nad jeziorem i co stało się z Arturem! Jak informuje portal po jakimś czasie Karski przez telefon powie Marcinowi czego się dowiedział, a przy okazji będzie ostrzegał swojego przyjaciela, żeby uważał na to, jak chce bronić brata ponieważ on i jego żona mogą trafić do więzienia!

Uruchomiłem swoje kontakty i w końcu się czegoś dowiedziałem. Wygląda na to, że ten Gryc wskazał policji i prokuraturze miejsce, w którym Olek ukrył ciało. Jutro tam na miejscu będą prowadzone czynności. Marcin, obiecaj mi jedną rzecz, że nie wyskoczysz z czymś głupim! Ty i Iza o niczym nie wiedzieliście! Nie mieliście pojęcia, jasne?!

- Ale Olek, przecież... - zacznie mówić Marcin

- Ja mówię teraz o was! Macie dzieci, o tym pomyśl, ok?! Możecie odpowiadać za niepowiadomienie o przestępstwie i za składanie fałszywych zeznań! A za to grozi 8 lat!- przerwie mu Karski.

Jak zakończy się wątek Olka? Czy Iza i Marcin usłyszą zarzuty? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"!

Zobacz także: Czy przez koronawirusa serial "M jak miłość" zostanie zawieszony? Jest komentarz!

Iza i Marcin mogą stanąć przed sądem za składanie fałszywych zeznań.

M jak miłość Marcin i Iza
Instagram

Olek wkrótce stanie przed sądem.

Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Barbara Kurdej-Szatan na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Wątek Joasi w "M jak miłość" będzie ograniczony? Basia Kurdej-Szatan zdradziła nam prawdę!
Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała nam o losach swojej bohaterki w "M jak miłość"

Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała nam o losach swojej bohaterki w "M jak miłość" i zdradziła, czy jej wątek w nowych odcinkach będzie ograniczony. Barbara Kurdej-Szatan dołączyła do jednego z najpopularniejszych polskich seriali w 2014 roku i od tamtej chwili gra Joannę, jedną z głównych bohaterek "M jak miłość". Fani z pewnością nie wyobrażają sobie serialu bez Joasi, jednak ostatnio niektóre media sugerowały, że wkrótce jej wątek zostanie nieco ograniczony. Czy to prawda?  Posłuchajcie, co o swojej roli w "M jak miłość" powiedziała nam Barbara Kurdej-Szatan!  Zobacz także:   Anna Mucha i Basia Kurdej-Szatan mają konflikt? Aktorki komentują! Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała nam o losach swojej bohaterki w "M jak miłość".

Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
W "M jak miłość" Chodakowski stanie przed sądem i odpowie za zabójstwo Artura! Trafi do więzienia?
Olek z "M jak miłość" odpowie za śmierć Artura i trafi na długie lata do więzienia?

Olek z "M jak miłość" odpowie za śmierć Artura i trafi na długie lata do więzienia? Co dokładnie wydarzy się w nowych odcinkach serialu emitowanego na antenie Telewizyjnej Dwójki? Śmierć Artura Skalskiego (Tomasz Ciachorowski) zakończyła dramat Izy (Adriana Kalska), ale rozpoczęła dramat Olka Chodakowskiego (Maurycy Popiel)! Młody lekarz, przez którego nie żyje Artur, wciąż nie może pozbyć się wyrzutów sumienia, a na dodatek bliscy psychopaty zaczynają podejrzewać, że Olek może mieć coś wspólnego z jego zaginięciem. Ciotka i kuzyn Artura są pewni, że ktoś go zabił! Olek trafi do więzienia? W jednym z ostatnich odcinków Olek zrozumiał, że Kamil (Marcin Bosak) podejrzewa go o zabójstwo Artura. Kamil zaczął nachodzić Chodakowskiego w jego nowym domu. Niestety, teraz okazuje się, że wkrótce Olek będzie musiał tłumaczyć się przed sądem! Jak informuje portal superseriale.se.pl, na planie "M jak miłość" trwają właśnie nagranie nowych odcinków serialu, w których Chodakowski stanie przed sądem i odpowie za zabójstwo Artura! Kamil będzie jednym ze świadków oskarżenia i pogrąży Olka swoimi zeznaniami. Lekarz będzie mógł jednak liczyć na wsparcie swoich bliskich, którzy będą bronić go przed sądem. Czy śledczy znajdą ostateczne dowody na winę Olka i czy Chodakowski trafi do więziania? Tego dowiemy się dopiero za kilka miesięcy! Jak informuje portal superseriale.se.pl odcinki z zakończeniem rozprawy o zabójstwo Skalskiego widzowie najprawdopodobniej zobaczą pod koniec tego sezonu "M jak miłość" lub dopiero jesienią!  Jak myślicie, Olek usłyszy wyrok i trafi do więzienia? Zobacz także:   Pamiętacie Elkę z "M jak miłość"? Co się dzieje z Moniką Obarą, która grała tę barwną postać?...

Maurycy Popiel na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
M jak miłość: Olek uniknie więzienia dzięki ciotce Artura? Zaskakujący zwrot akcji w serialu! 

Olek (Maurycy Popiel) z "M jak miłość" zostanie skazany za zabójstwo Artura (Tomasz Ciachorowski) i trafi do więzienia? Brat Marcina (Mikołaj Roznerski) już od kilku miesięcy przeżywa prawdziwy dramat. Po tym, jak doprowadził do śmierci Skalskiego- broniąc Izę przed psychopatą- młody lekarz wpadł w depresję i do tej pory nie może poradzić sobie z wydarzeniami z przeszłości. Kilka tygodni temu policja aresztowała Olka i teraz wszyscy fani "M jak miłość" zadają sobie pytanie, czy wkrótce usłyszy wyrok czy może jednak uniknie więzienia. Teraz okazuje się, że Chodakowskiemu może pomóc... ciotka Artura! Olek nie trafi do więzienia? Według doniesień portalu superseriale.se.pl w 1520 odcinku "M jak miłość" dowiemy się, że ciotka Artura może pomóc Olkowi przed sądem! Jak to możliwe? Ciotka Skalskiego do tej pory robiła wszystko, żeby dowiedzieć się, co tak naprawdę wydarzyło się z Arturem. Kobieta od samego początku czuła, że Artur nie żyje dlatego poprosiła Kamila (Marcin Bosak) o to, żeby dowiedział się, co stało się z jego kuzynem. Kamil wpadł w obsesję i robił wszystko, żeby poznać prawdę. Kiedy przez przypadek Olewicz opowiedział mu o tym, że Olek zabił Artura, od razu powiadomił policję. Teraz Olek czeka na sprawę, która przesądzi o jego przyszłości. W trudnych chwilach wspiera go rodzina i Budzyński (Krystian Wieczorek), który wkrótce przekaże lekarzowi dobrą wiadomość! Jak informuje portal superseriale.se.pl prawnik przyzna, że lekarzowi mogą pomóc zeznania ciotki Artura- kobieta zrozumie bowiem, że to Skalski był bezwględnym mordercą. Musisz mieć z tyłu głowy, że Gryc jako oskarżyciel posiłkowy jest wyjątkowym przeciwnikiem i czeka nas z nim ostra batalia. Z nim pójdzie nam zdecydowanie trudniej niż z panią Skalską, ciotką Artura. Po pierwszej...

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner