M jak miłość Kinga
MTL Maxfilm

"M jak miłość": Między Kingą a Kamilą dojdzie do bójki?! Po czyjej stronie stanie Piotrek?

M jak miłość Kinga
MTL Maxfilm

Po tym, jak Kinga będzie świadkiem pocałunku Kamili i Piotrka w „M jak miłość” zdecyduje się odejść od męża. Zduńska nie będzie mogła wybaczyć Piotrkowi, że zdradza ją we własnym ogrodzie i ucieknie do Grabiny z dziećmi.  Te wydarzenia sprawią, że prawnik w końcu się opamięta i stwierdzi, że nadal kocha Kingę. A ona sama jeszcze niedawno była gotowa się poddać, ale teraz postanowiła walczyć i szybko pokaże pięknej prawniczce, gdzie jej miejsce!

Między Kingą a Kamilą w "M jak miłość" dojdzie do bójki!?

Jeszcze niedawno wydawało się pewne, że Kinga i Piotrek w „M jak miłość” wezmą rozwód. Jednak powoli sytuacja się odwraca i okazuje się, że oboje zaczynają walczyć o ten związek, a do przełomu przyczyniła się Kamila. Kiedy piękna prawniczka pocałowała Zduńskiego on zrozumiał, że jednak kocha żonę. Z kolei Kinga w Grabinie po rozmowach z Marysią i Barbarą podejmie jeszcze jedną próbę ratowania małżeństwa, głównie ze względu na Lenkę i Mikołaja, którzy bardzo przeżywają obecną sytuację. 

W jednym z nowych odcinków między Kingą a Kamilą dojdzie do awantury. Jak informuje superseriale.se.pl prawniczka pojawi się w domu Zduńskich na Deszczowej i tym razem to Kinga ją przywita, a raczej powie wprost, że nie jest tu mile widziana:

To jest mój facet! To jest mój dom i to jest mój ogród! Wynocha! - wykrzyczy Kamili prosto w twarz i popchnie ją. 

Zaskoczona prawniczka nie spodziewała się takiego obrotu spraw. Myślała, że sprawa jest już przesądzona i Kinga z dziećmi na zawsze zniknęła z życia Piotrka. Niestety niebawem przekonamy się, jak bardzo się pomyliła. Po czyjej stronie stanie Piotrek? Zakończy współpracę z Kamilą, aby pogodzić się z Kingą?

Zobacz także: M jak miłość: Piotrek zobaczy Kingę w sypialni w dwuznacznej sytuacji z Pawłem! Zduński wybuchnie i zaatakuje brata

Kinga tego nie wybaczy Piotrkowi i Kamili!

M jak miłość - Kamila całuje Piotrka
MTL Maxfilm

Co więcej sytuacja między Kinga a Pawłem robi się coraz bardziej dwuznaczna...

M jak miłość Paweł i Kinga
MTL Maxfilm

Czy w tych okolicznościach uda się uratować małżeństwo Zduńskich?

M jak miłość Kinga i Piotrek
MTL Maxfilm

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51