M jak miłość Michał zaatakuje Agnieszkę
Instagram
1/4
M jak miłość Michał zaatakuje Agnieszkę
Instagram

 

Kolejny miłosny trójkąt w „M jak miłość”. Historia lubi się powtarzać, Agnieszka i Joanna znów skupiły swoją uwagę na tym samym mężczyźnie. Kiedyś obie były zakochane w Tomku Chodakowskim, a teraz wszystko wskazuje na to, że o uczucia kobiet będzie zabiegał Michał. Początkowo to Joanna znalazła się na celowniku pisarza, ale od pewnego czasu widać, że jest wyraźnie zainteresowany Agnieszką. Nie odpuszcza żadnej możliwości spotkania z piękną prokurator.

 

Zobacz, co zrobi Michał, kiedy zobaczy odpoczywającą w ogrodzie Joasi, Agnieszkę. Efekty ataku pisarza na Olszewską zobaczymy 18.12 o godz. 20.55

 

Zobacz:  „M jak miłość”: Iza powie Marcinowi o ciąży Ani? To skomplikuje ich relacje jeszcze bardziej!

2/4
M jak miłość odc. 1394 opis i zdjęcia
MTL Maxfilm

 

Joanna ostrzegała Michała, aby nie flirtował z Agnieszką. Kobieta doskonale wie, że może się to źle skończyć. W końcu Olszewska dopiero zakończyła związek z Jackiem. Jednak pisarz nie posłucha rad sąsiadki i kiedy zobaczy Agnieszkę, odpoczywającą w jej ogrodzie skorzysta z okazji i zdecyduje się na otwarty flirt:
 

Jestem jakiś rozkojarzony... Czuję się jakbym miał 16 lat! - wyzna Michał
Ja dzisiaj trochę też... Lato, wakacje, pełna laba. Zupełnie jak kiedyś. Usiądziesz? Napijesz się lemoniady? Joasia jest w pracy, a ja mam urlop. Korzystam z jej uprzejmości i ogrodu oczywiście. A ty, co? Cały czas pracujesz? - da się wciągnąć w rozmowę Agnieszka.

 

Dalej będzie coraz goręcej! Wyraźnie widać, że obojgu podoba się dokąd ta rozmowa zmierza. Zobaczcie, co było dalej!

3/4
M jak miłość odc. 1394 opis i zdjęcia
MTL Maxfilm

 

Michał zacznie prawić Agnieszce komplementy, które spodobają się kobiecie, ale nie będzie mogła ukryć swojego zmieszania:

 

Wiesz co, mam kryzys twórczy, który trochę już za długo trwa. Muszę się zmobilizować, a jak tu się zmobilizować gdy za oknem takie słońce, a za płotem piękna dziewczyna!

 

Agnieszka szybko zmieni temat i zapyta: Tak źle to chyba nie jest? . Będzie próbowała podpytać pisarza nad czym aktualnie pracuje, ale jej się to nie uda. Pisarz schyli się nad Agnieszką i będzie chciał ją pocałować, ale mu się to nie uda. Wszystko zepsuje Karmel, pies Wojtusia. 
 

4/4
M jak miłość: Sąsiad Joasi będzie podrywał Agnieszkę
MTL Maxfilm

 

Co na to Joasia? Raczej nie będzie zadowolona, kiedy dowie się, że Michał i Agnieszka otwarcie ze sobą flirtują!

Więcej na temat M jak miłość