M jak miłość: Co z Izą?! M jak miłość - Marcin znajdzie Izę M jak miłość: Wypadek Izy! Czy przeżyje? Adriana Kalska
M jak miłość: Co z Izą?!
1/4
M jak miłość: Co z Izą?!

 

Marcin załamie się po wypadku Izy! W jednym z ostatnich odcinków "M jak miłość" doszło do tragicznego wypadku Izy (Adriana Kalska) i jej małej córeczki. Skalska próbowała uciec Arturowi, jednak w pewnym momencie jej samochód wypadł z drogi i wpadł do rzeki. Małą Maję udało się uratować, wciąż jednak nie wiadomo, co stało się z Izą! Zarówno Artur, jak i Marcin będą przekonani, że Iza zginęła a teraz służby szukają jej ciała. Nikt nie wie, że Skalska zostanie odnaleziona i w bardzo ciężkim stanie będzie walczyć o życie w szpitalu w Niemczech! 

Po wypadku Izy Marcin będzie załamany... Zobaczcie, co dokładnie wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"! 

 

Zobacz także: 18 lat temu wyemitowano pierwszy odcinek M jak miłość!

2/4
M jak miłość - Marcin znajdzie Izę
MTL Maxfilm

 

Już w poniedziałek, 24 września zostanie wyemitowany 1383. odcinek "M jak miłość", w którym Marcin nie będzie ukrywał rozpaczy po stracie Izy. Chodakowski będzie przekonany, że matka jego córki zginęła w wypadku samochodowym... 

Jak już wiemy, po wypadku Marcin zabierze Maję ze szpitala i razem z córką, Szymkiem i Anią pojadą do domku nad jeziorem, gdzie będą ukrywać się przed Arturem. Jak informuje portal superseriale.se.pl, Marcin zadzwoni do Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) i będzie próbował dowiedzieć się, czy Iza została już odnaleziona. 

Powiedz mi... Co z Izą? Wiadomo już coś?- będzie próbował dowiedzieć się Marcin. 

 

Nie, nadal szukają. Marcin, tylko nie rób żadnych głupot, okej?- poprosi go Jakub.

Zobaczcie, co Marcin powie o Izie... Ania (Maria Pawłowska) nie będzie tym zachwycona! 

 

Zobacz także: Od niepozornej nastolatki do pewnej siebie kobiety... Zobacz, jak zmieniała się Katarzyna Cichopek!

3/4
M jak miłość: Wypadek Izy! Czy przeżyje?
MTL Maxfilm

 

Marcin w trudnych chwilach będzie mógł liczyć na wsparcie Ani, która pomoże mu zająć się dziećmi. Dziennikarka nie będzie jednak zachwycona tym, co usłyszy od Chodakowskiego...

Jak informuje portal superseriale.se.pl w 1383 odcinku będziemy mogli zobaczyć, jak załamany Marcin idzie na pomost, a później przychodzi do niego Ania.

Dzieciaki zasnęły, nakarmiłam Maję - powie Ania i złapie Marcina za rękę. 

 

Dziękuję. Tak się zastanawiam, że gdybym się w to wszystko nie wtrącił, to być może Iza by jeszcze żyła...- powie załamany Chodakowski. 

 

To bez sensu, nawet tak nie myśl. Musiałeś jej pomóc. Jej i swojej córce. Artur to psychopata, na pewno coś by jeszcze wykręcił. Może coś dużo gorszego. Myśl o tym, że uratowałeś córkę- będzie wspierać go Ania. 

Marcin w pewnym momencie zacznie wspominać swój związek z Izą! Jak zareaguje na to Ania? 

Jak byliśmy z Izą razem to... To chciałem, żeby zastąpiła matkę Szymkowi. Ale potem wszystko się popsuło...

Ania nie będzie zachwycona rozmową ze swoim ukochanym o jego byłej i wielkim uczuciu, jakie ich kiedyś łączyło. Dziennikarka szybko stwierdzi, że pora wracać do domu! 

 

4/4
Adriana Kalska

 

Czyżby Marcin zrozumiał, że wciąż kocha Izę? Niestety, Chodakowski nie wie, że Skalska już wkrótce trafi do szpitala i będzie walczyć o życie! 

 

Zobacz: M jak miłość: Iza w bardzo ciężkim stanie trafi do szpitala! Zobaczcie, co wydarzy się w nowych odcinkach!

Więcej na temat M jak miłość