Kinga i Piotrek M jak miłość prezenty
fot. MTL Maxfilm

"M jak miłość": Kinga i Piotrek się pogodzą!? Romantyczne wakacje uratują ich małżeństwo?

Kinga i Piotrek M jak miłość prezenty
fot. MTL Maxfilm

W "M jak miłość" między Kingą a Piotrkiem nadal nie układa się najlepiej. Co prawda para nadal mieszka razem, ale między nimi cały czas dochodzi do kłótni i atmosfera w ich domu powoli staje się trudna do zniesienia nie tylko dla nich, ale również dla ich dzieci. Ostatecznie para ze względu na dawne czasy i dobro dzieci będzie starała się dojść do porozumienia. Oboje podejmą walkę o małżeństwo i będą starali się wszystko naprawić! W 1541 odcinku "M jak miłość", który zobaczymy 10 listopada Zduńscy wybiorą się na wspólny wyjazd tylko we dwoje. Czy romantyczne wakacje z dala od dzieci i codziennych problemów poprawią ich relację? Zobaczcie, jak to wszystko się potoczy...

Zobacz także: "M jak miłość": Piotrek i Kamila jednak będą razem!? Kinga zostanie sama!

Kinga i Piotrek na romantycznych wakacjach!

Wspólny wyjazd pary będzie zapowiadał się doskonale. Posiłki przy lampce wina, romantyczne spacery i rozmowy. Wydaje się, że między Kingą i Piotrkiem dzieje się coraz lepiej.

Kinga i Piotrek M jak miłość randka
fot. MTL Maxfilm

Piotrkowi uda się nawet uratować Kingę z opresji. Oboje przez cały czas szczerze się uśmiechają, dlatego nic nie zapowiadało tego, co zdarzyło się chwilę potem...

Kinga i Piotrek M jak miłość na randce
fot. MTL Maxfilm

Czułe słówka szybko zmienią się w awanturę, a Kinga rzuci w Piotrka telefonem. Nie trudno się domyślić od kogo połączenie lub wiadomość zobaczyła!

Kinga i Piotrek M jak miłość
fot. MTL Maxfilm

Dalszy ciąg romantycznego wyjazdu zmieni się w koszmarną kłótnię. Czy to oznacza, że ze zgody między Kingą a Piotrkiem nic nie wyjdzie? Zobaczymy już 10 listopada!

Kinga i Piotrek M jak miłość kłótnia
fot. MTL Maxfilm

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08