Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
M jak miłość Kamil z córką
MTL Maxfilm
Newsy

M jak miłość: Kamil dowie się, że jego córka jest chora! Dramatyczne sceny w serialu

M jak miłość: Kamil dowie się, że jego córka jest chora! Dramatyczne sceny w serialu

Przed Kamilem (Marcin Bosak) z "M jak miłośc" naprawdę trudne chwile! Nie dość, że będzie musiał odnaleźć się w roli ojca, to wkrótce dowie się, że jego córka choruje. Gryc będzie wściekły i podczas rozmowy z byłą kochanką zacznie jej wypominać, że to przez nią musi się zajmować małą Polą. Niestety, kiedy dziewczynka usłyszy co mówi jej ojciec, wybiegnie z domu prosto na ulicę...

Zobaczcie, co wydarzy się w "M jak miłość"!

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Wielkie emocje w "M jak miłość"!

W miniony wtorek, 20 października, w "M jak miłość" poznaliśmy córeczkę Kamila. Gryc po raz pierwszy musiał się sprawdzić w roli ojca, co było dla niego naprawdę trudne. Kamilowi pomogli Magda (Anna Mucha) i Budzyński (Krystian Wieczorek) - Magda przygotowała dla nich dom po Joasi, a Andrzej razem z Kamilem odebrał małą Polę z lotniska. Teraz okazuje się, że już wkrótce Gryc dowie się, że jego córka ma poważną alergię, o czynm wcześniej nie wspomniała mu mama dziewczynki! Jak informuje portal superseriale.se.pl w 1536 odcinku "M jak miłość" Kamil zatrudni nianię do opieki nad córką. Dziewczynka, która dopiero co przyleciała do Polski i tęskni za mamą nie będzie jednak chciała zostać z nią sama w domu. Pola będzie chciała być najbliżej swojego taty. 

Nie próbuj tych sztuczek na mnie, bo ja mam serce z kamienia! - Gryc powie do córki.

Ostatecznie Kamil zabierze córkę do pracy, a tam dziewczynka skradnie serca wszystkich pracowników kancelarii. Niestety, po powrocie do domu Gryc zauważy, że dziewczynka ma wysypkę! Przerażony poprosi o pomoc Magdę, która zacznie mu tłumaczyć, że Pola może mieć uczelenie pokarmowe. Gryc zadzwoni do matki Poli o urządzi jej prawdziwą awanturę za to, że nie powiedziała mu o chorobie Poli. Między byłymi kochankami dojdzie do ostrej wymiany zdań.

Zrzucając mi to dziecko na głowę, bez uprzedzenia rozwaliłaś mi całe życie!- zacznie krzyczeć Kamil.

Córeczka Kamila usłyszy słowa ojca i wybiegnie z domu prosto na ulicę! Na szczęście Kamil to zauważy i w ostatnej chwili złapie dziewczynkę tuż przed nadjeżdżającym samochodem. 

Nie chcę rozwalać ci życia... - powie dziewczynka.

Jak Gryc zareaguje na wyznanie córeczki? Tego dowiemy się z nowego odcinka "M jak miłość"!

Zobacz także: Aktorka "M jak miłość" przekazała tragiczną wiadomość o śmierci ojca i dziadka. "Covid naprawdę zabija"

Gryc będzie przerażony kiedy zobaczy, że jego córka ma wysypkę. 

M jak miłość Kamil z córką
MTL Maxfilm

Pola wybiegnie z domu prosto na ulicę kiedy usłyszy kłótnie Kamila z matką dziewczynki.

M jak miłość córka Kamila
MTL Maxfilm

 

Basia Kurdej - Szatan
East News
Newsy
Czy Barbara Kurdej - Szatan wróci do "M jak miłość"? Jak długi urlop macierzyński planuje?
Czy Barbara Kurdej - Szatan wróci do "M jak miłość"? Jak długi urlop macierzyński planuje?

Barbara Kurdej - Szatan lada moment powita na świecie swoje drugie dziecko. Już wiadomo, że do rodziny Szatanów dołączy chłopiec, który najprawdopodobniej dostanie na imię Henio! Aktorka pomimo zaawansowanej ciąży jest bardzo aktywna i świetnie się czuje, jednak teraz obowiązki zawodowe odkłada na dalszy plan. Najważniejszy jest maluszek, na którego tak długo czekała.  Zobacz także:   Basia Kurdej-Szatan opublikowała romantyczne zdjęcie z mężem. Fani jednak są zniesmaczeni. Wszystko przez jeden szczegół   Jak wiadomo Basia Kurdej - Szatan jest gwiazdą "M jak miłość", występuje również w innych serialach i na deskach teatrów. Jak długą przerwę po urodzeniu dziecka planuje zrobić sobie gwiazda? Kiedy znów będziemy mogli ją gdzieś zobaczyć?  Zobaczcie co powiedziała na ten temat Barbara Kurdej - Szatan, oglądając wideo powyżej. 

Kamil Gryc M jak miłość
Instagram
Newsy
"M jak miłość": Magda i Andrzej odbiorą dziecko Kamilowi!? Gryc przejdzie załamanie nerwowe?
Co w najbliższych odcinkach M jak miłośc?

Kamil Gryc w „ M jak miłość ” dowie się, że ma 5-letnią córkę Polę i ma się nią zająć. Mężczyzna będzie przerażony nową sytuacją i poprosi o pomoc przy opiece nad dzieckiem Magdę i Andrzeja. Szybko okaże się, że dziewczynka polubi ich, a Budzyńskiego zacznie traktować jak swojego ojca. Jak na to zareaguje Kamil? Magda i Andrzej odbiorą dziecko Kamilowi!? Kamil będzie musiał się zająć swoją córką . Mężczyzna nie ma pojęcia, jak opiekować się dzieckiem i będzie załamany. Poprosi Magdę, aby odebrała z nim dziewczynkę z lotniska. W ten sposób Gryc będzie chciał się zbliżyć do Budzyńskiej. Jednak zamiast niej z Kamilem na lotnisko pojedzie Andrzej! Ku zaskoczeniu Kamila dziewczynka będzie pewną siebie dziewczynką i na widok obu mężczyzn to do Budzyńskiego podejdzie z pytaniem j esteś moim tatą? W 1535 odcinku, który zobaczymy 20 października, to właśnie Magda i Andrzej poświęcą najwięcej czasu małej Poli. Z kolei Kamil skorzysta z pomysłu Budzyńskiej i przeprowadzi się do domu Chodakowskiej, która wyjechała do Francji. Teraz będzie tam mieszkał z córką, a Magda i Kinga mają pomagać mu w opiece nad dzieckiem. Czy w ten sposób Gryc zbliży się do byłej kochanki? A może dziewczynka będzie wolała mieszkać z Budzyńskimi? Zobacz także:   "M jak miłość": Załamana Barbara poprosi Rogowską, aby ściągnęła Piotrka z USA! Kamil Gryc będzie zauroczony dziewczynką, ale zupełnie nie będzie wiedział, jak się opiekować dzieckiem.  Z pomocą przyjacielowi przyjdzie Magda, która uwielbia dzieci i sama marzy o własnych.     

M jak miłość Kamil i Budzyński
MTL Maxfilm
Newsy
M jak miłość: Budzyński pomoże Kamilowi w trudnych chwilach! Zaskakujący zwrot akcji w serialu TVP
M jak miłość: Budzyński pomoże Kamilowi w trudnych chwilach! Zaskakujący zwrot akcji w serialu TVP

Przed nami naprawdę spora dawka emocji w "M jak miłość"! Już we wtorek 20 października Telewizyjna Dwójka wyemituje 1535 odcinek uwielbianego przez widzów serialu, w którym Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) pomoże Kamilowi (Marcin Bosak)! Prawnik w trudnych chwilach zapomni o wojnie z Grycem i będzie wspierać swojego rywala! Zobaczcie, co dokładnie wydarzy się w "M jak miłość"! Kamil po latach spotka swoją córkę W 1535 odcinku "M jak miłość" do Polski przyleci córka Kamila! Gryc będzie przerażony dlatego w trudnych chwilach poprosi o pomoc Magdę (Anna Mucha).  Przyszedłem, bo… jestem w kropce. Dziś przylatuje Pola, mam ją odebrać z lotniska... Nie spałem całą noc! Jeszcze chwila, a zejdę na zawał… Widziałem ją ze dwa, może trzy razy - i to dawno temu. Do tego jestem egocentrykiem i narcyzem, kocham swoje wygodne życie… Magda, cholera, jak ja mam być dla tej małej ojcem?! Gryc w rozmowie z Magdą przyzna, że sytuacja zaczyna go przerastać. - Nie mam pojęcia, co robić! Do przedszkola nikt jej teraz nie przyjmie, muszę znaleźć jakąś opiekunkę... W dodatku do kraju wrócił właściciel domu, który wynajmuję... Mam tydzień na wyniesienie się! W finale Kamil zacznie błagać przyjaciółkę o pomoc. - Magda...? Mam prośbę... Pojechałabyś ze mną na lotnisko? Budzyńska tym razem odmówi, ale zrobi wszystko, żeby pomóc Kamilowi. Najpierw skontaktuje się z Kingą (Katarzyna Cichopek) i zorganizuje przeprowadzkę prawnika do domu, który zostawiła na Wietrznej Asia. Później  poprosi Budzyńskiego, żeby to on pojechał z Grycem na lotnisko. Andrzej nie będzie zachwycony pomysłem swojej żony, ale ostatecznie pomoże Kamilowi! - Nie wierzę, że to dzieje się naprawdę… Kiedy...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner