M jak miłość: ślub Izy i Artura M jak miłość Artur, Iza, Mikołaj M jak miłość, jak zakończy się wątek Marcina? Iza z M jak miłość pobit
M jak miłość: ślub Izy i Artura
East News
1/4
M jak miłość: ślub Izy i Artura
East News

 

Co wydarzy się w kolejnym sezonie "M jak miłość"? Czy Iza wreszcie uwolni się od Artura? A może psychopata wciąż będzie obecny w życiu Skalskiej i Chodakowskiego? Jak informuje portal superseriale.se.pl już w pierwszych odcinkach po wakacyjnej przerwie dowiemy, się, gdzie Artur wywiózł Izę i Maję! W ostatniej odsłonie poprzedniego sezonu "M jak miłość" Artur ukrył je przez Marcinem, który próbuje udowodnić, że jest ojcem Mai. Iza i jej córeczka zniknęły, a to zaniepokoi Chodakowskiego, który rozpocznie własne śledztwo! W poszukiwaniach będzie pomagać mu....

 

Więcej informacji o nowych odcinkach "M jak miłość" znajdziecie na następnej stronie!

 

Zobacz także: NATALKA Z 'M JAK MIŁOŚĆ' SZOKUJE NAGIMI ZDJĘCIAMI. FANI CHCĄ WIĘCEJ

 

2/4
M jak miłość Artur, Iza, Mikołaj
Instagram

 

Według doniesień portalu superseriale.se.pl Chodakowski będzie zaniepokojony zniknięciem Izy i Mai. Marcin zdaje sobie sprawę, że Artur manipuluję Izą, dlatego postanawia rozpocząć własne śledztwo i poszukiwania Skalskiej i ich córeczki. Okazuje się, że sprawą zainteresuje się również Ania!

 

W 1379 odcinku „M jak miłość” Marcin powie Ani, że martwi się o Izę i Maję. Dziewczyna Chodakowskiego doskonale go zrozumie i obieca wsparcie w prywatnym śledztwie, którego się podejmie - czytamy na portalu.

 

Czy Marcin znajdzie Izę i Maję? Kto podpowie mu, gdzie może je znaleźć? 

 

Zobacz także: SERIALOWY MICHAŁ ŁAGODA, MĄŻ GOSI MOSTOWIAK Z 'M JAK MIŁOŚĆ', BARDZO SIĘ ZMIENIŁ! JEST PRZYSTOJNY?

3/4
M jak miłość, jak zakończy się wątek Marcina?
Materiały prasowe

 

Okazuje się,  że Marcin spotka się z opiekunką Mai i oszuka ją, że jest kuzynem Izy. Kobieta w rozmowie z Chodakowskim zdradzi, że Iza wspominała jej o pewnej leśniczówce pod Łodzią...  Marcin pojedzie tam w poszukiwaniach Izy i jej córeczki! 

 

4/4
Iza z M jak miłość pobit
Instagram

Co wydarzy się dalej? O szczegółach dowiemy się już wkrótce, ale pewne jest, że sytuacja Izy będzie dramatyczna- dziewczyna będzie w śpiączce! 

Czekacie na nowe odcinki "M jak miłość"? My tak! 

 

Więcej na temat M jak miłość polskie seriale