M jak miłość: Natalia
MTL Maxfilm

"M jak miłość": Franek porwie Hanię!? Natalce uda się odzyskać córkę?

M jak miłość: Natalia
MTL Maxfilm

W „M jak miłość” małżeństwo Natalki i Franka wisi na włosku. Kobieta już podjęła decyzję o rozwodzie, po tym jak dowiedziała się, że jej mąż i jego dawna narzeczona mają romans. O swojej decyzji poinformuje Zarzyckiego podczas rozmowy telefonicznej! Dojdzie między nimi do ostrej kłótni i po tej rozmowie Natalka nie będzie mogła już skontaktować się z mężem i córką, którzy nadal są w Australii. Dziewczyna będzie przerażona i zacznie tworzyć najczarniejsze scenariusze? Co się stało z Hanią?

Franek porwie Hanię w "M jak miłość"?

W 1538 odcinku „M jak miłość”, który zobaczymy 2 listopada, Natalka po kłótni z Frankiem zorientuje się, że oboje zniknęli. Zarzycki przestanie odbierać telefon, a Natalka wpadnie w panikę ze strachu o Hanię. Sprawa szybko się wyjaśni i jak informują superseriale.se.pl okaże się, że mężczyźnie rozładował się telefon, a był wtedy z córką w parku. Natalka jednak nie zamierza czekać, aż podobny scenariusz się powtórzy i zdecyduje, że wraca do córki.

Zarzycka po tym, jak dowiedziała się, że Franek miał romans z Justyną, chce wrócić do Australii i tam razem z mężem ustalić szczegóły rozwodu. Natalka planuje też zabrać córkę do Polski, ale to nie będzie takie łatwe. Franek za namową Justyny będzie chciał sprawować opiekę nad Hanią? Co zrobi Natalka?

Zobacz także: M jak miłość: Kinga wróci do domu i zobaczy, jak Piotrek całuje się z Kamilą! Wielkie emocje w nowym odcinku serialu! 

M jak miłość: Natalia
MTL Maxfilm

Natalka będzie musiała walczyć z mężem o córkę!

Mat. prasowe

Przed Natalką trudne chwile, ale zrobi wszystko, aby odzyskać córkę.

Natalka z Hanią w M jak miłość
fot. MTL Maxfilm

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09