Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
M jak miłość Piotrek i Kamila
MTL Maxfilm
Newsy

M jak miłość: Kinga wróci do domu i zobaczy, jak Piotrek całuje się z Kamilą! Wielkie emocje w nowym odcinku serialu! 

M jak miłość: Kinga wróci do domu i zobaczy, jak Piotrek całuje się z Kamilą! Wielkie emocje w nowym odcinku serialu! 

Już dziś wieczorem, w poniedziałek 26 października, Telewizyjna Dwójka wyemituje 1536 odcinek "M jak miłość", w a nim naprawdę wielkie emocje! Widzowie zobaczą dalsze losy Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) Zduńskich, którzy przeżywają prawdziwy kryzys w swoim związku. Co wydarzy się w ich domu na Deszczonej? 

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Koniec małżeństwa Kingi i Piotrka?

Po ostatniej kłótni Kinga wyjedzie z dziećmi do Grabiny. Ale choć na wsi znów zacznie się uśmiechać, cały czas będzie myśleć o trudnej sytuacji w domu. Zduńska przestanie odzywać się do męża. Piotrek będzie próbował dodzwonić się do żony, jednak Kinga nie będzie odbierać jego telefonów. Rozgoryczony Zduński opowie o całej sytuacji swojej matce. 

- Odkąd wyjechała… nie zamieniła ze mną nawet słowa. Zostawiła wiadomość, że jedzie z dziećmi do Grabiny i tyle ją widziałem.(…) Martwię się… O nią, o dzieci... I wiesz, mamo, pierwszy raz w życiu… kompletnie nie wiem, co mam zrobić…

Rogowska postanowi pomóc Piotrkowi i kiedy tylko będzie miała okazję spróbuje porozmawiać z synową.
 

- Nie gniewaj się, ale… jednak powinnaś porozmawiać z Piotrkiem. Ta sytuacja nie dotyczy tylko was, ale też dzieci…

Po chwili do Marii dołączy za to Barbara (Teresa Lipowska), która będzie namawiać Kingę, żeby walczyła o swoje małżeństwo.

- Jesteście rodziną. Wy tę rodzinę stworzyliście i teraz jesteście za nią odpowiedzialni… Nie chcemy na ciebie naciskać, do niczego cię zmuszać, ale... przemyśl to, dobrze?

Kinga po jakimś czasie przyzna im racje i powie, że jedzie do domu, żeby porozmiać z mężem. 

- Chcę pojechać do Piotrka, pogadać.(…) Jadę i w końcu zrobię z nim porządek! Nawet nie wiesz, babciu, jaka ja jestem na niego wkurzona…
- No i nareszcie... To mi się podoba, tak trzymaj! Ktoś w końcu powinien naszego Piotrusia... otrzeźwić!

Tymczasem Piotrek znów spotka się z Kamilą (Anna Gorajska)! Dziewczyna odwiedzi Zduńskiego w domu, pod pretekstem wspólnej pracy i nagle zacznie go namiętnie całować.

- Przepraszam, ale nie mogłam się opanować... Miałam na to ochotę odkąd byliśmy razem w Vegas…

Kinga akurat w tym momencie wróci na Deszczową i zobaczy, jak jej mąż całuje się z Kamilą! Zduńska wróci do Grabiny i kiedy Marysię wybuchnie. 


- Chcesz zapytać, jak wyglądała moja rozmowa z Piotrem? Nie wyglądała, bo mój mąż miał gościa! Kobietę! I ta kobieta namiętnie mojego męża całowała!(…) Jest po prostu tak głupi, że szok! No skończony idiota! Najpierw zostawia mnie z dziećmi, z pracą, ze wszystkim… Wraca i jeszcze oskarża mnie o jakieś głupoty, wciąga w aferę całą rodzinę, dzieci... a potem… mizia się w naszym ogrodzie z wypindrzoną laską?!

Czy Piotrek przyjedzie do Grabiny, żeby walczyć i Kingę i ratować swoje małżeństwo? Jak potoczą się dalsze losy Zduńskich? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"!

Zobacz także: "M jak miłość": Córka Marysi Rogowskiej będzie zbuntowaną nastolatką! Zdecydowanie da mamie popalić

Kinga wyjedzie z dziećmi do Grabiny, a tam porozmawia szczerze z Barbarą.

M jak miłość Kinga
MTL Maxfilm

Seniorka namówi Kingę, żeby walczyła o swoje małżeństwo.

M jak miłość Barbara i Kinga
MTL Maxfilm

Kinga wróci do domu. Niestetym po powrocie zobaczy, jak jej mąż całuje się z Kamilą.

M jak miłość Piotrek i Kamila
MTL Maxfilm

Czy to już koniec małżeństwa Zduńskich?

M jak miłość Kinga
MTL Maxfilm

 

Basia Kurdej - Szatan
East News
Newsy
Czy Barbara Kurdej - Szatan wróci do "M jak miłość"? Jak długi urlop macierzyński planuje?
Czy Barbara Kurdej - Szatan wróci do "M jak miłość"? Jak długi urlop macierzyński planuje?

Barbara Kurdej - Szatan lada moment powita na świecie swoje drugie dziecko. Już wiadomo, że do rodziny Szatanów dołączy chłopiec, który najprawdopodobniej dostanie na imię Henio! Aktorka pomimo zaawansowanej ciąży jest bardzo aktywna i świetnie się czuje, jednak teraz obowiązki zawodowe odkłada na dalszy plan. Najważniejszy jest maluszek, na którego tak długo czekała.  Zobacz także:   Basia Kurdej-Szatan opublikowała romantyczne zdjęcie z mężem. Fani jednak są zniesmaczeni. Wszystko przez jeden szczegół   Jak wiadomo Basia Kurdej - Szatan jest gwiazdą "M jak miłość", występuje również w innych serialach i na deskach teatrów. Jak długą przerwę po urodzeniu dziecka planuje zrobić sobie gwiazda? Kiedy znów będziemy mogli ją gdzieś zobaczyć?  Zobaczcie co powiedziała na ten temat Barbara Kurdej - Szatan, oglądając wideo powyżej. 

M jak miłość - pocałunek Piotrka i Kamili
MTL Maxfilm
Newsy
W "M jak miłość" Kinga przyłapie Piotrka na pocałunku z Kamilą! Zduńska nie wytrzyma i ucieknie z domu
Ogromne emocje w "M jak miłość"! Już wkrótce widzowie zobaczą szokującą scenę, w której Piotrek (Marcin Mroczek) zdradza swoją żonę z piękna koleżanką z pracy!

Ogromne emocje w "M jak miłość"! Już wkrótce widzowie zobaczą szokującą scenę, w której Piotrek (Marcin Mroczek) zdradza swoją żonę z piękna koleżanką z pracy! Niestety, po powrocie do Polski relacje między Kingą (Katarzyna Cichopek) a Piotrkiem będą bardzo nerwowe, a namiętny pocałunek Zduńskiego z Kamilą (Anna Gorajska) będzie ostatecznym ciosem, którego Kinga nie wytrzyma... Co zrobi Zduńska kiedy zobaczy, jak jej mąż całuje inną kobietę? Namiętny pocałunek Piotrka i Kamili Małżeństwo Kingi i Piotrka już od kilku miesięcy przechodzi poważny kryzys. Zduński skupił się na swojej karierze, a jego żona musi sama zajmować się domem, pracą i opieką nad czwórką dzieci. Sytuację pogorszył wyjazd Piotrka do USA - co więcej, Zduńska przez przypadek odkryła, że w zagranicznej podróży jej mężowi towarzyszy piękna prawniczka Kamila. Kinga nie radzi sobie z nadmiarem obowiązków i sięga po silne leki... W trudnych chwilach pomaga jej Paweł (Rafał Mroczek), który zakochał się w żonie brata. Jak już wiemy, wkrótce Piotrek dowie się od swojego syna,  że Paweł spał w ich łóżku. Zduński wróci do Polski i urządzi bratu i żonie niezłą awanturę. Niestety, chwilę później wydarzy się coś, co może ostatecznie zniszczyć małżeństwo Kingi i Piotrka! W 1536. odcinku "M jak miłość" w domu Kingi i Piotrka na Deszczowej pojawi się piękna prawniczka Kamila. Kobieta będzie się tłumaczyć, że musi skonsultować kilka spraw z kolegą z pracy. Piotrek i Kamila wyjdą na taras, a tam wydarzy się coś, co zszokuje Kingę. Zduńska zobaczy, jak jej mąż namiętnie całuje się z Kamilą! Okazuje się, że do pocałunku dojdzie z inicjatywy prawniczki. Przepraszam, ale nie mogłam się opanować... Miałam na to ochotę, odkąd byliśmy razem w Vegas - portal...

M jak miłość Kinga
MTL Maxfilm
Newsy
"M jak miłość": Między Kingą a Kamilą dojdzie do bójki?! Po czyjej stronie stanie Piotrek?
"M jak miłość": Między Kingą a Kamilą dojdzie do bójki?! Po czyjej stronie stanie Piotrek?

Po tym, jak Kinga będzie świadkiem pocałunku Kamili i Piotrka w „ M jak miłość ” zdecyduje się odejść od męża. Zduńska nie będzie mogła wybaczyć Piotrkowi, że zdradza ją we własnym ogrodzie i ucieknie do Grabiny z dziećmi.  Te wydarzenia sprawią, że prawnik w końcu się opamięta i stwierdzi, że nadal kocha Kingę. A ona sama jeszcze niedawno była gotowa się poddać, ale teraz postanowiła walczyć i szybko pokaże pięknej prawniczce, gdzie jej miejsce! Między Kingą a Kamilą w "M jak miłość" dojdzie do bójki!? Jeszcze niedawno wydawało się pewne, że Kinga i Piotrek w „M jak miłość” wezmą rozwód. Jednak powoli sytuacja się odwraca i okazuje się, że oboje zaczynają walczyć o ten związek, a do przełomu przyczyniła się Kamila. Kiedy piękna prawniczka pocałowała Zduńskiego on zrozumiał, że jednak kocha żonę. Z kolei Kinga w Grabinie po rozmowach z Marysią i Barbarą podejmie jeszcze jedną próbę ratowania małżeństwa, głównie ze względu na Lenkę i Mikołaja, którzy bardzo przeżywają obecną sytuację.  W jednym z nowych odcinków między Kingą a Kamilą dojdzie do awantury. Jak informuje superseriale.se.pl prawniczka pojawi się w domu Zduńskich na Deszczowej i tym razem to Kinga ją przywita, a raczej powie wprost, że nie jest tu mile widziana: To jest mój facet! To jest mój dom i to jest mój ogród! Wynocha! - wykrzyczy Kamili prosto w twarz i popchnie ją.  Zaskoczona prawniczka nie spodziewała się takiego obrotu spraw. Myślała, że sprawa jest już przesądzona i Kinga z dziećmi na zawsze zniknęła z życia Piotrka. Niestety niebawem przekonamy się, jak bardzo się pomyliła. Po czyjej stronie stanie Piotrek? Zakończy współpracę z Kamilą, aby pogodzić się z Kingą? Zobacz także:  M jak...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner