Marysia i Artur M jak miłość
Instagram

"M jak miłość": Dawny znajomy Marysi w Grabinie. Artur będzie szalał z zazdrości!

Marysia i Artur M jak miłość
Instagram

W „M jak miłość” pojawi się nowa postać. W rolę Jacka Kotowskiego wcieli się Tomasz Sobczak. Szybko okaże się, że mężczyzna był dawną miłością Marysi Rogowskiej , ale potem zniknął z serialu, wyjeżdżając za granicę. W nowym sezonie „M jak miłość” mężczyzna nieoczekiwanie wróci do Grabiny. Artur nie będzie zadowolony z takiego obrotu spraw i zaniepokoi go sympatia, jaką Marysia darzy Jacka. To jednak nie wszystko! Nowa postać w Grabinie szybko znajdzie tam miłość...

Dawny znajomy Marysi w Grabinie. Artur będzie szalał z zazdrości!

Powrót dawnej miłości Marysi Rogowskiej sprawi, że kobieta zacznie spędzać z mężczyzną coraz więcej czasu. W końcu opowie Agacie, co ją łączyło z Jackiem i skąd tak duży sentyment do niego. Co więcej okaże się, że Kotowski się rozwodzi. Cała ta sytuacja zaniepokoi Artura, który zacznie być zazdrosny o żonę.

Na szczęście losy Jacka potoczą się zupełnie innym torem i lekarz nie ma się czym martwić. Na zdjęciach opublikowanych w mediach społecznościowych przez Dorotę Chotecką widać, że to jej serialowa postać i nowy bohater „M jak miłość” nie szczędzą sobie czułości.

Co więcej wspólnymi zdjęciami z planu z Tomaszem Sobczakiem chwaliła się na Instagramie również Monika Mielnicka, czyli serialowa córka Doroty Choteckiej. Widać, że zaakceptowała partnera swojej mamy! Spodziewaliście się takiego obrotu spraw?

Zobacz także: "M jak miłość": Piotrek i Kamila jednak będą razem!? Kinga zostanie sama!

Wygląda na to, że nowa postać w "M jak miłość" wda się w romans z Krystyną.

Lilka zaakceptuje nowego partnera swojej mamy. 

Nowa postać w M jak miłość
Instagram

Marysia nie będzie rozumiała, czemu Artur jest zazdrosny. 

Marysia i Basia M jak miłość

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13