M jak miłość: Artur będzie zastraszał Izę
MTL Maxfilm/Instagram
1/4
M jak miłość: Artur będzie zastraszał Izę
MTL Maxfilm/Instagram

 

Wątek Artura w „M jak miłość” wzbudza wiele kontrowersji. Mężczyzna przebywa teraz w szpitalu psychiatrycznym, ale nawet stamtąd stara się zaszkodzić Izie i Marcinowi. Obwinia Chodakowskiego za wszystkie swoje nieszczęścia i za wszelką cenę chce się zemścić. Tomasz Ciachorowski w jednym z wywiadów zdradził, że wielu widzów wprost chce uśmiercenia jego postaci w serialu.

 

Zobaczcie, co stanie się z Arturem w „M jak miłość”? Czy scenarzyści przychylą się do woli widzów?

 

Zobacz: Ważny bohater zniknie z "M jak miłość"! Który? Wiemy, co wydarzy się w serialu!

2/4
M jak miłość odcinek 1391 opis i zdjęcia
MTL Maxfilm

 

Historia Artura jest dla scenarzystów serialu idealnym wątkiem, ponieważ ta postać budzi skrajne emocje. Dlatego dotychczas utrzymują Artura przy życiu. Aktualnie Skalski knuje, będąc w szpitalu psychiatrycznym. Wszyscy oczekują na kolejny ruch chorobliwie zakochanego mężczyzny! Szczególnie po tym, jak wynajęty przez niego przestępca miał zepsuć samochód Marcina i przyczynić się do jego wypadku.

Jak z niechęcią do postaci Artura radzi sobie Tomasz Ciachorowski? Sprawdźcie...

3/4
M jak miłość odcinek 1391 opis i zdjęcia
MTL Maxfilm

 

Tomasz Ciachorowski zdradził, że w mediach społecznościowych na jego prywatnym koncie pojawia się wiele krytycznych komentarzy dotyczących postaci, którą gra w „M jak miłość”. Jak podaje serwis superseriale.pl powstają nawet rankingi, w jaki sposób powinien odejść Artur. Mimo wyraźnej niecięci widzów, scenarzyści raczej starają się utrzymać tę postać w serialu. Wszystko wskazuje na to, że Skalski może wydostać się ze szpitala psychiatrycznego.

Sprawdźcie, co aktor powiedział o granej przez siebie postaci...

4/4
M jak miłość. Maja przestanie oddychać
Mat. prasowe

 

Tomasz Ciachorowski w wywiadzie dla "Tele Tygodnia" zdradził kilka szczegółów, jak kreuje swoją postać w "M jak miłość":

Stosuję zasadę: nie grać złego złą miną. Pilnują tego również reżyserzy serialu. Wszystkim zależy, abym grał tę postać na przekór oczekiwaniom widzów, abym zaskakiwał ich niejednoznacznym zachowaniem. Nie mam "gęby" zakapiora, ale dzięki temu przerażające staje się myśl, że psychopata może kryć się w każdym - wyznał Tomasz Ciachorowski.

 

Sądzicie, że Artur niebawem zniknie z serialu? A może wręcz przeciwnie: wyjdzie na wolność i będzie chciał odzyskać Izę i Maję!

Więcej na temat M jak miłość