Party Stories
Barbara Kurdej-Szatan na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy

W "M jak miłość" Barbara przeprowadzi z Joasią bardzo trudną rozmowę! Chodakowska straci Wojtusia? 

Trudne chwile w życiu Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) z "M jak miłość". Już wkrótce Chodakowska usłyszy od Barbary (Teresa Lipowska) coś, czego nigdy się nie spodziewała!  

Los zdecydowanie nie oszczędza jednej z głównych bohaterek hitowego serialu TVP. Po śmierci Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk) Joasia bardzo długo cierpiała i nie potrafiła nawet myśleć o nowym partnerze. Wszystko zmieniło sie, kiedy w jej życiu pojawił się Michał (Paweł Deląg), a później Leszek (Sławek Uniatowski)! Dziś panowie ostro walczą o serce Joasi, jednak ona sama wciąż nie wie, z kim ta naprawdę chciałaby się związać. Czy podejmie decyzję po rozmowie z Barbarą? 

Pamiętacie Łukasza z ''M jak miłość''? Adrian Żuchewicz ma dziś 28 lat i pracuje w Polsat News. Bardzo się zmienił?

Rozmowa z Barbarą będzie przełomowa dla Joasi?

Jak informuje portal superseriale.se.pl, już wkrótce w "M jak miłość" dojdzie do poważnej i szczerej rozmowy Joasi z Barbarą. Kobieta w 1511. odcinku serialu przyjedzie do Chodakowskiej po tym, jak poprosi ją o to Wojtuś (Feliks Matecki)!

Okazuje się, że Wojtek namówi babcię, żeby przygotowała dla niego pierogi - Barbara pojawi się na Wietrznej, żeby przekazać swoim bliskim swoje popisowe danie i zaprosić ich na święta. Przy okazji seniorka zdecyduje się przeprowadzić z Joasią poważną rozmowę! 

Nie pogniewasz się, jeśli coś ci powiem? Uważam, że powinnaś w końcu trochę pomyśleć o sobie! Zosia ma już swoje życie, za chwilę Wojtek też wyfrunie z domu. Nawet się nie obejrzysz, kiedy... - powie Barbara.

Joasi nie spodobają się jej słowa! Jak donosi portal superseriale.se.pl Chodakowska odpowie, że Wojtek zostanie z nią na zawsze. 

Pomyśl o swoim życiu. Ono tak szybko mija... Żebyś potem nie miała do siebie żalu, że nie skorzystałaś z jakiejś szansy, że coś odpuściłaś - będzie przekonywać ją Barbara.

Czy dzięki tej rozmowie Joasia zacznie myśleć o sobie i swoim szczęściu? Wszystko wskazuje na to, że tak! Okazuje się bowiem, że Chodakowska zaprosi... Michała na święta do Mostowiaków! Myślicie, że Joasia odnajdzie swoje szczęście u boku pisarza?

Zobacz także: Trudne chwile gwiazdy "M jak miłość". Jak Teresa Lipowska radzi sobie podczas epidemii koronawirusa?

Joasia dzięki Barbarze znów będzie szczęśliwa?

Barbara Kurdej- Szatan i Paweł Deląg na planie M jak miłość
MTL Maxfilm

Chodakowska zaprosi Michała na święta do Mostowiaków.

Barbara Mostowiak M jak miłość
fot. MTL Maxfilm

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Barbara Kurdej-Szatan na planie M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Wątek Joasi w "M jak miłość" będzie ograniczony? Basia Kurdej-Szatan zdradziła nam prawdę!
Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała nam o losach swojej bohaterki w "M jak miłość"

Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała nam o losach swojej bohaterki w "M jak miłość" i zdradziła, czy jej wątek w nowych odcinkach będzie ograniczony. Barbara Kurdej-Szatan dołączyła do jednego z najpopularniejszych polskich seriali w 2014 roku i od tamtej chwili gra Joannę, jedną z głównych bohaterek "M jak miłość". Fani z pewnością nie wyobrażają sobie serialu bez Joasi, jednak ostatnio niektóre media sugerowały, że wkrótce jej wątek zostanie nieco ograniczony. Czy to prawda?  Posłuchajcie, co o swojej roli w "M jak miłość" powiedziała nam Barbara Kurdej-Szatan!  Zobacz także:   Anna Mucha i Basia Kurdej-Szatan mają konflikt? Aktorki komentują! Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała nam o losach swojej bohaterki w "M jak miłość".

Asia i Leszek M jak miłość
MTL Maxfilm
Newsy
Rozstanie Joasi i Leszka w "M jak miłość"! Tego Chodakowska nie wybaczy milionerowi
To już koniec związku Joasi i Leszka?  Już wkrótce w "M jak miłość" wydarzy się coś, co złamie serce Chodakowskiej!

To już koniec związku Joasi i Leszka? Wkrótce w "M jak miłość" wydarzy się coś, co złamie serce Chodakowskiej! Wydawało się, że po śmierci ukochanego męża Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) odnalazła swoje szczęście u boku przystojnego milionera. Sielanka nie trwała jednak zbyt długo, ponieważ w ich życiu pojawiła się była partnerka Leszka. Na dodatek okazało się, że kobieta spodziewa się dziecka... W jednym z ostatnich odcinków doszło do poważnej kłótni Joasi i Leszka . Teraz okazuje się, że wkrótce Chodakowska powie milionerowi, że chce się z nim rozstać! Jak zareaguje Krajewski? To już koniec związku Joasi i Leszka w "M jak miłość"? Jak informuje portal superseriale.se.pl, już w 1473. odcinku "M jak miłość" dojdzie do konfrontacji Joasi i Leszka. Podczas spotkania milioner pokaże Chodakowskiej wyniki badań DNA, które jednoznacznie stwierdzają, że jest ojcem dziecka Niny (Agnieszka Judycka). Ta sytuacja przypomni Joasi bolesne chwile z przeszłości, kiedy to dowiedziała się, że Tomek (Andrzej Młynarczyk) jest ojcem dziecka Agnieszki (Magdalena Walach). Ja już to wszystko przerabiałam - powie załamana Joasia. Chodakowska będzie miała już dość tej sytuacji i powie wprost, że kończy związek z Leszkiem! Milioner będzie błagał Joasię o wybaczenie i ostatnią szansę, ale Chodakowska nie będzie chciała zmienić zdania.  Uszanowałem twoją decyzję, ale musisz wiedzieć, że nie rozumiem jej i nigdy się z nią nie pogodzę - wyzna Leszek.  Czy to ostateczny koniec ich związku? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Zobacz także:   M jak miłość: Olek uratuje żonę szantażysty! Zaskakujący zwrot akcji Joasia zakończy związek z Leszkiem Czy Chodakowska jednak wybaczy Leszkowi?...

M jak miłość: Joasia zostanie zatrzymana przez policję
MTL Maxfilm
Seriale
Tomek wróci, choć nie tak jak myślicie! Zaskakujący zwrot akcji w "M jak miłość"

Od śmierci Tomka Chodakowskiego (w tej roli Andrzej Młynarczyk) minął już ponad rok. Ostatni odcinek "M jak miłość" w którym widzowie zobaczyli policjanta został wyemitowany we wrześniu 2017 roku. Od tamtej chwili wdowa po Chodakowskim nie potrafi ułożyć sobie życia u boku innego mężczyzny. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) wciąż tęskni za ukochanym mężem i odrzuca względy kolejnych adoratorów. Ale już wkrótce wszystko się zmieni! Czy Chodakowska znów będzie szczęśliwa i rozpocznie nowy związek? Joasia zakończyła żałobę po Tomku? Jak już wiemy, jakiś czas temu w życiu Joasi pojawił się przystojny milioner Leszek (Sławek Uniatowski). Chodakowska od razu zwróćiła uwagę na biznesmena, ale nic nie wskazywało na to, że wkrótce... spędzą razem romantyczne chwile! Jak to tego dojdzie? Jak informuje portal superseriale.se.pl w 1437 odcinku "M jak miłość" Chodakowska dowie się, że Wojtuś (Feliks Matecki) zgubił się podczas wycieczki klasowej do Kampinosu! Joasia postanowi pojechać na miejsce, żeby rozpocząć poszukiwania chłopca - w trudnych chwilach będzie wpierał ją właśnie milioner Leszek! Dzięki Leszkowi Joasia szybko odnajdzie Wojtusia, a później milioner zaproponuje Joasi, żeby przenocowali w jednym z pensjonatów w Kampinosie. Joasia i Leszek spędzą razem miły wieczór i wtedy wdowa po Tomku dostrzeże ogromne podobieństwo Leszka do... jej zmarłego męża. Następnego dnia, Joasia da się ponieść emocjom i pocałuje przystojnego milionera!  Czy to oznacza, że Joasia nie będzie dłużej sama? Tomek Krajewski zastąpi u jej boku zmarłego Tomka Chodakowskiego? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"! Waszym zdaniem Leszek i Joasia pasują do siebie? Joasia zauważy ogromne podobieństwo Leszka do jej zmarłego męża...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner