M jak miłość Aneta i Iza
MTL Maxfilm

"M jak miłość": Aneta zorganizuje ślub bez wiedzy i zgody Olka! 

M jak miłość Aneta i Iza
MTL Maxfilm

Aneta zmusi Olka do ślubu? W "M jak miłość" emocje nie opadają! Już w najbliższy wtorek, 28 kwietnia o godzinie 20:55, Telewizyjna Dwójka wyemituje 1514 odcinek serialu, w którym Aneta (Ilona Janyst) podejmie zaskakującą decyzję i w tajemnicy przed Olkiem (Maurycy Popiel) zacznie organizować ich ślub! Olek będzie w coraz gorszej formie, ale w trudnych chwilach będzie mógł liczyć na wsparcie rodziny. Zobaczcie, co dokładnie wydarzy się w "M jak miłość"!

Olek w areszcie wpadnie w depresję. Iza go uratuje?

W kolejny wtorek Aneta odwiedzi Urząd Stanu Cywilnego i zaskoczy urzędniczkę swoją prośbą- Aneta będzie próbowała załatwić ślub w areszcie bez wiedzy Olka!

- Chodzi o to, że sprawa jest delikatna… Narzeczony nie do końca wie o tych… planach.
- Proszę pani… Związek małżeński trzeba zawrzeć świadomie i dobrowolnie!
- A co, jeśli ktoś sam nie wie, czego chce?

Kilka godzin później Kryńska wyzna Izie, dlaczego aż tak zależy jej na małżeństwie z Olkiem.

- Ten areszt go wykańcza... Długo myślałam, jak go wyciągnąć z tego dołka. Dać mu kopa, motywację, żeby się pozbierał…
- Ale jesteś pewna, że to najlepsze rozwiązanie?
- Znam go. Na niego działa tylko jedno – trzeba go postawić pod ścianą, dopiero wtedy zaskoczy! Ja wiem, że to mnie bardziej zależy, zawsze tak było, ale... on jest dla mnie wszystkim. A teraz cholernie się o niego martwię...


Tymczasem Marcin (Mikołaj Roznerski) spotka się z bratem na widzeniu i zrozumie, że Chodakowski naprawdę jest o krok od załamania.

- Brat, mobilizuj się... Nie możesz być kapciem! Prokurator pewnie tylko na to liczy - że nie wytrzymasz presji, że pękniesz... Chcesz mu się tak podać na tacy?
- Nie rozumiesz? Cokolwiek się zdarzy… jestem skończony!(...) Nie będę mógł wrócić do zawodu, nikt mnie nie zatrudni... Nikt nie zaufa lekarzowi, który ma na koncie zabójstwo! To koniec. Koniec kariery, koniec wszystkiego!
- Życie bez pracy nie ma sensu?… Tylko praca się liczy? A matka, a Iza? Aneta? Ja?... O nas nie pomyślałeś?! Brat… weź się ogarnij!

Za to finale... Aneta ruszy do akcji! Kryńska sfałszuje na dokumentach podpis „narzeczonego”, po czym zażąda od prokuratora  zgody na ślub w areszcie i na widzenie Olka z bratową (Adriana Kalska).

- Pani jest najbardziej upierdliwym petentem w całej mojej karierze!
- Jest naprawdę prosty sposób, żeby się mnie pozbyć… Proszę zwolnić z aresztu mojego narzeczonego. Będzie miał mnie pan z głowy!

Iza spróbuje przekonać Chodakowskiego, że nadal ma dla kogo żyć.

- Chcę ci podziękować... Ty naprawdę uratowałeś mi życie. Dzięki tobie jestem matką, żoną, cieszę się każdym dniem… Takiego długu nie można spłacić. Przyszłam tu, żeby ci powiedzieć, że bardzo cię kochamy - Marcin, ja i dzieci...
- Wy też jesteście dla mnie bardzo ważni...
- Olek, nie możesz się poddać, proszę cię… Tyle dla nas zrobiłeś.... zrób jeszcze i to!

Rozmowa z Izą pozytywnie wpłynie na Olka. Ale jak zareaguje, kiedy dowie się, że Aneta zorganizowała ich ślub? Tego dowiecie się z nowych odcinków "M jak miłość"!

Zobacz także: "M jak miłość": Mateusz wyprowadza się z domu Mostowiaków! To złamie Barbarze serce

Aneta w tajemnicy przed Olkiem zacznie organizować ślub.

M jak miłość Aneta
MTL Maxfilm

Olek będzie w coraz gorszej formie...

M jak miłość Olek w więzieniu
MTL Maxfilm

Rozmowa z Izą pomoże Chodakowskiemu?

M jak miłość Iza i Olek
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58